Отклучен мобилни Телефони со 1.77-инчен HD Екран, 2G Мрежа 2 SIM Картичка од Мобилен Телефон со 0.08 MP Камера, Фенерче, Големо Копче и 32MB + Меморија 32MB за Стари & Деца(Црна)

Отклучен мобилни Телефони со 1.77-инчен HD Екран, 2G Мрежа 2 SIM Картичка од Мобилен Телефон со 0.08 MP Камера, Фенерче,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Стилски изглед, dual рог дизајн, лесна копчиња, 0.08 MP камера, лесно да се користи.Phonebooks можат да бидат групирани, прелистувачи, рефлектори, книги, Фмс бараат слушалки, музика, видео, камера, Bluetooth, вибрации, 300 повици, СМС 50, аларм 3, игри, календарот, компјутер, снимањето.Еден копчето за вклучување на светлото, дури и во состојба на заклучување на екранот, многу погодно да се обезбеди осветлување во текот на ноќта за да пребарувате за работите и да се направи патување повеќе безбеден.Поддршка за dual картичка двоен режим на подготвеност, 32+меморија 32 MB, може да се прошири до 8 GB, повеќе погодно.Телефонот е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал и е многу издржливи.Спецификација : Предмет Тип : Мобилен Телефон Боја : Црна / Црна и Сина / Црна и Портокалова (Изборен) Материјал : PC Бруто Тежина : Околу. 197.00 g Пакување Големина : Прибл. 14.00 x x 8.00 6.00 cm / 5.5 x 3.1 x 2.4 во Модел : Златна 1 Главниот Големина на Екран : 1.77 инчен Картичка : Dual Картичка Двоен Режим на подготвеност (2 Големи Картички) Меморија : 32+32 MB, Проширување 8 GB Џек за Слушалки : 3.5 ММ Камера (Пиксели) : 0.08 ПРАТЕНИК Батерија : 2000 MAh Фрекфенција : 900/1800 / 850/1900 MHz 4 Фреквенција Тип на Мрежа : 2 G Изглед : Директно Материјал : PC Јазик : македонски Малајски, португалски на руски јазик шпански, Тајландски Пакет Листата : 1 x Мобилен Телефон 1 x Адаптер 1 x Упатството 1 x Lanyard.

Item Type: Mobile Phone
Color: Black / Black and Blue / Black and Orange (Optional)
Material: PC
Gross Weight: Approx. 197.00g
Packing Size: Approx. 14.00 x 8.00 x 6.00cm / 5.5 x 3.1 x 2.4in
Model: Golden 1
Main Screen Size: 1.77inch
Card Slot: Dual Card Dual Standby (2 Large Cards)
Memory: 32+32MB, Expandable to 8GB
Headphone Jack: 3.5MM
Camera (Pixel): 0.08MP
Battery: 2000 MAh
Frequency Band: 900/1800 / 850/1900MHz 4 Frequency
Network Type: 2G
Appearance: Straight
Material: PC
Language: English Malay Portuguese Russian Spanish Thai
Package List:
1 x Mobile Phone :
1 x Power Adapter :
1 x Instruction Manual :
1 x Lanyard :

Избор на клиент

Sandvik Coromant DSSNL 3232P 12 Вртење Вметнете Носител на Плоштадот месо тело, Челик, Надворешни, Цврсти се Стега, Левата Обновено
Sandvik Coromant DSSNL 3232P 12 Вртење Вметнете Носител на Плоштадот месо тело, Челик, Надворешни, Цврсти се Стега, Левата

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

DEN 3380.40
Triveni Уметност & Занаети Гроздобер Швајцарската Крава Бел Метал Декоративни Ембос Страна се Насликани Фарма на Животните Обновено
JHU Џонс Хопкинс Универзитетот Игра Ден Качулка Sweatshirt Хедер Сива Обновено
JHU Џонс Хопкинс Универзитетот Игра Ден Качулка Sweatshirt Хедер Сива

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

DEN 0.00
Лен Заврши Јасно Пред Извештајот Маска, 3 Сврзувачки Елементи, Писмо, Морнарица, 25/Кутија Обновено
Лен Заврши Јасно Пред Извештајот Маска, 3 Сврзувачки Елементи, Писмо, Морнарица, 25/Кутија

****.Лен Заврши Јасно Пред Извештајот Покрива 3 сврзувачки елементи Писмо Морнарица 25 / Box Мазна и јасно пр

DEN 2340.00
Низ OSG.во.19.Viton Храна Одделение Растворувач-Отпорни Viton Вратата Заптивка за AccuTemp AT19 Вакуум Рерна Обновено
Низ OSG.во.19.Viton Храна Одделение Растворувач-Отпорни Viton Вратата Заптивка за AccuTemp AT19 Вакуум Рерна

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X12.0 " Х Земја На Потекло : Кина.Пак

DEN 7880.40
Hitech 100x125MM (4-Inchx5-Инчен) Есен 2 Мека Работ Обновено
Hitech 100x125MM (4-Inchx5-Инчен) Есен 2 Мека Работ

Оваа 100mm филтер се употребливи со Hitech 100mm носителот системи или било 100mm (4Инчен) носителот.Мека работ grads �

DEN 2253.12
Сајбер Акустика 62W 2.1 Стерео Звучници со Subwoofer - Одлично за мултимедијални лаптоп или PC компјутери - совршени за Обновено
Цврсто Дрво Network Set-Top Box Ѕид Монтирани Рутер Складирање Кутија Тв Долниот Ред Штекер Occlusion Кутија Безжичен WiFi Обновено
Цврсто Дрво Network Set-Top Box Ѕид Монтирани Рутер Складирање Кутија Тв Долниот Ред Штекер Occlusion Кутија Безжичен WiFi

Лесен за инсталација : Обезбеди инсталација цртежи и ноктите, кој може да биде инсталиран од страна на с�

DEN 0.00
Сакам Антарктикот Збор Знаме Љубов Срцето Илустрација Пилула Случај Џеб Медицина Складирање Кутија Сад Фармацевт Обновено
1967 Topps 24 Џек Кемп Картичка BGS BCCG 8 Одлична+ Обновено
1967 Topps 24 Џек Кемп Картичка BGS BCCG 8 Одлична+

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

DEN 0.00
Калемење Трепките, Eyelash отстранување крем 10g, гел без мирис за отстранување на eyelash екстензии, не-иритирачки мито Обновено
Cabela е Опасно Лови 2013 со Пиштол - Nintendo Wii Обновено
Cabela е Опасно Лови 2013 со Пиштол - Nintendo Wii

Може друг ѕвер ги врати заедно?Можете да го држете вашиот сопствен против најтешката ѕверови животинск�

DEN 311.76
Извори На Учење Форма Сортирање Претставува Обновено
Извори На Учење Форма Сортирање Претставува

Вид фото картички во уникатно во облик на подарок кутии.Се изгради форма признавање, вокабулар и почето�

DEN 435.12
UMIRIKO 2 Пакет за Коса Сушење Крпа Черепот се Зголеми Готски Микрофибер Косата со Крпа Копчето,Сува Коса Шапка, Бања Коса Обновено
KUDICO Жените Плус Големина Тренингот Шорцеви Бразилецот Текстура Плен Leggings Шорцеви Анти-Целулит Scrunch Задник Крена Обновено
Лаптоп Дното Случај Покрие D Школка за ACER за TravelMate TMP215-52 TMP215-52G Црна Обновено
Лаптоп Дното Случај Покрие D Школка за ACER за TravelMate TMP215-52 TMP215-52G Црна

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

DEN 0.00
Компатибилен со 2014 2015 2017 2018 2019 Chevy Silverado Двојна Кабина Алпска S-W12D2 Тип S Автомобил Аудио Subwoofers Обновено
Компатибилен со 2014 2015 2017 2018 2019 Chevy Silverado Двојна Кабина Алпска S-W12D2 Тип S Автомобил Аудио Subwoofers

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 9238.80