ПОТФАТ 4 Себе Inflating Спиење Подлога - Без Пумпа или на белите Дробови енергијата што е Потребна - Топло, Тивко, Поддршка Душеци за Удобно Ноќен Сон - Компактен Ultralight Мат

ПОТФАТ 4 Себе Inflating Спиење Подлога - Без Пумпа или на белите Дробови енергијата што е Потребна - Топло, Тивко, Поддршка

DEN 993.60

Обновено

Достапно за нарачка

Добиете Одличен Ноќен Сон - без разлика Дали спиете на грб или на вашата страна, нашата целосна должина влошки мерка 72 инчи x 22 инчи за Глава до Пети Удобност.Во интервал од 1,5 инчи дебела со пункција доказ 75 D полиестер надворешната школка, можете дури и да спие на карпи и корења.Брзо, Лесно се Надува - 500 серија пневматски вентил брзо и сигурно се надува спиење мат заштеда на време и на белите дробови моќ.Unroll рампа, отворен вентил и он-компресија акција ќе се повлече воздух преку вентил со посебна подсвиркват.Откако подсвиркване запира, додадете дополнителни воздух со неколку puffs саканиот ниво на удобност и пресврт на вентил за да го заклучите.Ранец Пријателски - На заострените дизајн зачувува телесната тежина и се намалува обемот за Лесно Пакување.Лесно да се тркалаат и Пакети Надолу Мали само 11 инчи висок x 7 инчи.На рака носи торба прави транспорт бриз.Тоа е лесен без да се жртвува за поддршка.Држи вашето Тело Топло - Pad нуди многу потребни заштитен слој од студот подолу.Тоа insulates од земјата студ и го спречува топлина на косата, така ќе остане топол и toasty.Со R-вредност на 4, оваа подлога е совршен за зимски подигаат патувања и високи надморски височини.Парите Назад Гаранција - Нашите спиење душеци се конструирани да трае и поддржани од страна на нашите Доживотна Гаранција.Во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе ви ги даде вашите пари назад, без прашања, без ризик.

Избор на клиент

Големи Гумени Кампување Спиење Подлога,Само Inflating Спиење Подлога со Нога Притиснете,Ultralight Компактен Водоотпорен Обновено
KLYMIT СТАТИЧНИ V LUXE Спиење Подлога, Екстра Широк (30 инчи) Најдобри Кампување Опрема за Backpacking, Кампување и Пешачење, Обновено
KingCamp Двојно Спиење Подлога Само Inflating Кампување Спиење Влошки 75D Микро Бранеа Кампување Подлога Пена за Спиење Обновено
KingCamp Двојно Спиење Подлога Само Inflating Кампување Спиење Влошки 75D Микро Бранеа Кампување Подлога Пена за Спиење

ако се уште се незадоволни со нашите производи.Антилизгање точки текстура на дното зголемување на трие�

DEN 1336.80
KingCamp Двојно Вреќа за Спиење со Двојно Само Inflating Кампување Спиење Влошки Blue & Сива Обновено
KingCamp Двојно Вреќа за Спиење со Двојно Само Inflating Кампување Спиење Влошки Blue & Сива

King Camp Двојно Кампување Спиење Влошки : Целосна inflating големина е 78" x 51.2" x 1.6"; тежина 4.4 kg / 9.7 lbs.Тројно зона �

DEN 532.80
Esup Двојно Спиење Подлога со Мулти Користите USB Воздушна Пумпа Self-Inflating Кампување Влошки за Пешачење, Риболов, Обновено
Esup Двојно Спиење Подлога со Мулти Користите USB Воздушна Пумпа Self-Inflating Кампување Влошки за Пешачење, Риболов,

【Топло, Удобно Остатокот】Ергономски дизајн, опрема со 2 перница, одговара на кривата на човечкото тело,

DEN 0.00
МТ Воена Војска Алис Вградени Воздушни Self-Inflating Камп Мат Маслиново Проституција Обновено
МТ Воена Војска Алис Вградени Воздушни Self-Inflating Камп Мат Маслиново Проституција

Уникатен Дизајн : Тој е дизајниран да се комбинираат со употреба со АЛИС Пакет Rucksack систем, и тоа може да

DEN 0.00
KingCamp Делукс Серија Двојно Спиење Влошки,3 инчи Дебела Self-inflating Кампување Подлога за 2 Луѓе Backpacking, Кралицата Обновено
KingCamp Делукс Серија Двојно Спиење Влошки,3 инчи Дебела Self-inflating Кампување Подлога за 2 Луѓе Backpacking, Кралицата

1x150 D Оксфорд Ткаенина Торба.Надуени големина во 78 × 52 × 3 инчи.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАШ ВРВЕН ПРИОРИТЕТ, П

DEN 3719.76