Souber DBB Mortiser Карбид Падна Дрво Машина 1-1/4 (31.8 mm)

Souber DBB Mortiser Карбид Падна Дрво Машина 1-1/4 (31.8 mm)

DEN 1030.80

Обновено

Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Карбид падна. 1-1/4" (31.8 mm) карбид падна дрво машина за употреба со Souber DBB Заклучување Morticer.

Избор на клиент

Souber DBB Карбид Падна Дрво Машина 1 (25.4 mm) Обновено
Souber DBB Карбид Падна Дрво Машина 1 (25.4 mm)

Souber DBB Карбид Падна Дрво Машина 1" (25.4 mm).За употреба со DBB Заклучување Mortiser од Souber.На Souber DBB Mortiser е единстве�

DEN 790.80