Presto од Кула PT600001 9 Инчен Биро на Вентилатор, со 2 Брзини, Ротари Осцилација, 20W, Бела

Presto од Кула PT600001 9 Инчен Биро на Вентилатор, со 2 Брзини, Ротари Осцилација, 20W, Бела

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.МОЌНИОТ систем за ЛАДЕЊЕ : Ова Presto биро фан произведува моќни струење и користи ефикасно циркулацијата на воздух брзо да се излади вашиот дом, караван или канцеларија. 2 БРЗИНА ПРИЛАГОДУВАЊА : Изберете помеѓу високи или ниски струење прилагодувањата за високо-придвижуван напливот на ладен воздух или полесни ветре да бидете удобно во потопла клима.ПРИЛАГОДЛИВИ ОСЦИЛАЦИЈА : 80-степен rotatory осцилација кружи повеќе кул воздух низ собата, додека прилагодливи вертикална навалите ви овозможува брз центар струење на совршена позиција.ЕКСТРА-ДОЛГ 1.5 М КАБЕЛ : долг 1.5 метри кабел обезбедува продолжен дофат да се далечни plug-сиднеј, им се овозможи да се лесно да се постави фан на вашето биро, ноќни или countertop.ПОЛИ-ОБЛОЖЕНА GUARD : На ножеви се заштитени со анти-корозивни мрежа guard за безбедно, повеќе-трајни употреба.

Избор на клиент

Преносни Tassels Детали Рака Фан Виткање Љубител на Магија Show(1, Сина) Обновено
Преносни Tassels Детали Рака Фан Виткање Љубител на Магија Show(1, Сина)

Совршен додаток за перформанси, фаза шоу, шоуто и секојдневна употреба.Расклопна да се вклопат во вашат�

DEN 0.00
8-Инчен Лични Десктоп Воздух Circulator Фан, Затворен Circulator Вентилатор за Целата Собна Температура Рамнотежа (РК Smart) Обновено
WT9 Рачни Фан Полнење Рачни Фан 3-Брзина Мини Преносни Рачен Вентилатор за Office Home Спорт Подигаат Патување,Сина Обновено
WT9 Рачни Фан Полнење Рачни Фан 3-Брзина Мини Преносни Рачен Вентилатор за Office Home Спорт Подигаат Патување,Сина

Со отстранлив база, Можете да го користите биро фан во вашата канцеларија или да носат мини преносни фан

DEN 1151.76
SUNWEII Свитлива Стои Фан Преносни Маса и Пинг-Фан Телескопски Пиедестал Фанови за Лична Спалната соба Канцеларија Риболов Обновено
BDRPZX Биро Фан Мала Маса на Вентилатор,со Силно Струење Тивка Работа Преносни Брзината на Вентилаторот Прилагодливи Главата Обновено
Baoblaze Клип на Шапка Мини Соларен Погон на Вентилатор, со Капа за Кампување Риболов Преносливи Б Обновено
Baoblaze Клип на Шапка Мини Соларен Погон на Вентилатор, со Капа за Кампување Риболов Преносливи Б

Ова комбо производ вклучува 1 Парче Clipза Капа Мини Соларни Фан,1 Парче Бејзбол Капа.Сончевата енергија ф�

DEN 0.00
DecoBREEZE Пиедестал Фан 3 Брзина Осцилирачки Фан, Во 16, Мила Обновено
DecoBREEZE Пиедестал Фан 3 Брзина Осцилирачки Фан, Во 16, Мила

Зошто се стави грда индустриски гледа куќа фан меѓу вашиот убав мебел, кога можете да го дополните вашио

DEN 0.00
EasyAcc Електрични Кампување Фенери 6700mAh Батеријата Кампување Фан со 28pcs LED светилка монистра 6-21 Часа 4 Брзина Обновено
EasyAcc Електрични Кампување Фенери 6700mAh Батеријата Кампување Фан со 28pcs LED светилка монистра 6-21 Часа 4 Брзина

➤【Висок квалитет, стабилна клип】Додавање на некој клип и оратор точка на десктоп фан дава можност за 36

DEN 1271.76
Vornado 52 Целата Соба Воздух Circulator Фан со 3 Брзини, Црна Обновено
Vornado 52 Целата Соба Воздух Circulator Фан со 3 Брзини, Црна

МОЌЕН ВИТЕЛ АКЦИЈА — се Користи Vornado е потпис Вител циркулацијата на воздух, поефикасно да се движи низ �

DEN 0.00
Портабл клима уред, Мини Воздушен Кулер Биро Фан Лични Вода за ладење на Воздухот Ладилникот со Далечински Контролер 3 Обновено
Деко Ветре DecoBreeze DBF1934 Животни/Инсекти Figurine фотографии од Лав Колекција во Злато, Шампион, Gld Лист Заврши, Обновено
Деко Ветре DecoBreeze DBF1934 Животни/Инсекти Figurine фотографии од Лав Колекција во Злато, Шампион, Gld Лист Заврши,

Figurine фотографии од Лавот колекција.Објектот Димензии : Должина : 22 80 инчи Висина : 13 75 инчи Ширина : 11...

DEN 1175.76
Qewmsg Ултра-Тивка Десктоп Фан 120 Степен Широк Агол 3-Брзо Прилагодливи Десктоп Фан 8 Преносни Циркулацијата На Воздух Обновено