Топла Коса Ролки, Топла Ролери Клипови Професионални Пластика за Долга Коса за Коса Перм

Топла Коса Ролки, Топла Ролери Клипови Професионални Пластика за Долга Коса за Коса Перм

DEN 278.16

Обновено

Достапно за нарачка

Изработени од пластика издржлива, сигурна, и висока температура отпорни што направи ти фризерски со безбедноста.Со помош на висока напнатост пролет, се задржи вашата коса постојано во текот на фризер.Доволно за да се задоволи вашата потреба, погодна за двете индивидуална употреба и професионални коса салон.Косата клип е совршен за врзување на вашата коса, без разлика дали косата е влажна или сува.Посебна форма дизајн, многу корисни forbarbershop, и може да се користи за фризирање, со што секој задача лесно и брзо.Функција : 1. Изработени од пластика издржлива, сигурна, и висока температура отпорни што направи ти фризерски со safety2. Со помош на висока напнатост пролет, се задржи вашата коса постојано во текот на фризер.3. Доволно за да се задоволи вашата потреба, погодна за двете индивидуална употреба и професионални коса салон.4. Косата клип е совршен за врзување на вашата коса, без разлика дали косата е влажна или сува.5. Посебна форма дизајн, многу корисни forbarbershop, и може да се користи за фризирање, со што секој задача лесно и брзо.Спецификација : Предмет Тип : Губење на Ролки Клип Количина : 10pcs Material : ABS Пакет Листата : 10 x Клип.

Item Type: Hair Rollers Clip 
Quantity: 10pcs
Material: ABS
Package List:
10 x Clip :

Избор на клиент

Дијана со FROMM Магнетни Ролки, во Оригинал или Snap-На Косата Перм Ролки (w/Елегантни Чешел) се Одржи & Заклучување Кадрици, Обновено
Heatless Curlers Коса со Ролери Жените Пена за Коса Ролки, Без топлински Коса Curlers за Долга Коса, Спиење Коса Ролки,Свила Обновено
Heatless Curlers Коса со Ролери Жените Пена за Коса Ролки, Без топлински Коса Curlers за Долга Коса, Спиење Коса Ролки,Свила

Зачувај вашето време и да ви даде поставен фризура 【ПОГОДНО】Овој коса curler headband е толку лесен што может�

DEN 254.16
Yamart Volumizing Косата и Коренот Клип, Природни Влакна Перм Клип Коса Три-Димензионални Моделирање Curler Ролери Бран, Обновено
Yamart Volumizing Косата и Коренот Клип, Природни Влакна Перм Клип Коса Три-Димензионални Моделирање Curler Ролери Бран,

ДЕВОЈКА ГЛАВАТА ДОДАТОЦИ Едноставна и елегантна фризура, не само embellishes обликот на главата и лицето, но,

DEN 136.32
NCWZYY Коса Ролки Само Зафат Коса Curlers Виткање Лента за Коса со Ролери Heatless Виткање Род Headband Косата Алатки (Боја Обновено
NCWZYY Коса Ролки Само Зафат Коса Curlers Виткање Лента за Коса со Ролери Heatless Виткање Род Headband Косата Алатки (Боја

Вграденна алуминиумcore, топлина спроводливост побрзо отколку обичните виткање песна.Користи фен за кос�

DEN 2278.08
Wideskall 10 Парчиња Мека Пена Сунѓерот Губење на Ролки за Жените Косата Curlers Салон (Пакување од 20, Розова) Обновено
Wideskall 10 Парчиња Мека Пена Сунѓерот Губење на Ролки за Жените Косата Curlers Салон (Пакување од 20, Розова)

Направен од висок квалитет на сунѓерот, безбедно и мека.Помалку обука и помалку време создавајќи соврше

DEN 0.00
Fgertts Без Топлински Curlers - Мека Коса Ролки за Спиење во текот на ноќта - Коса Curlers Ролки Heatless Виткање Род Headband Обновено
Fgertts Без Топлински Curlers - Мека Коса Ролки за Спиење во текот на ноќта - Коса Curlers Ролки Heatless Виткање Род Headband

❤РАЗНОВРСНА : Користете 24 ленти за мека опуштени кадрици, 1 лента за спирали или пресврт испис, заврши цв

DEN 0.00
Sunnymall 12 Парчиња Спирала Коса Пена Curler Ролери Мека Пресврт-Flex Пена Нема Загрева Коса со Ролери Виткање Прачки Обновено
Sunnymall 12 Парчиња Спирала Коса Пена Curler Ролери Мека Пресврт-Flex Пена Нема Загрева Коса со Ролери Виткање Прачки

1.ВисокоКвалитетни МатеријалиМек и Флексибилен виткање прачки изработени од лесни пена, лесно да се соз

DEN 167.76
3Pcs/Set Hairdress Магија Bendy Коса Ролки Curlers Спирала Кадрици DIY Воздух Bang Curlers Жените Стил Алатки (Голема Големина) Обновено
3Pcs/Set Hairdress Магија Bendy Коса Ролки Curlers Спирала Кадрици DIY Воздух Bang Curlers Жените Стил Алатки (Голема Големина)

Без хемиски третман, заштита на вашата коса.Високабрзина на менување на магија перм незамисливо.Брз и л�

DEN 1696.80
DIY Магија Коса Curlers -Без Топлински Спирала Кадрици Коса Curlers Ролки & 20PCS Магија Коса Ролки со 1 Стил Кука и за Обновено
DIY Магија Коса Curlers -Без Топлински Спирала Кадрици Коса Curlers Ролки & 20PCS Магија Коса Ролки со 1 Стил Кука и за

Повеќето клиенти просек, помеѓу 10 20 curlers по глава, во зависност од дебелината на косата.Кога тоа е пренос

DEN 0.00