WEIDIAN Fanless Мини PC 10 Windows Pro Core i5-4200U WiFi/1×VGA/1×HDMI/3×USB2.0/4×USB3.0/1×LAN/2×RS232 COM Мини Компјутер 8G RAM меморија 128G SSD

WEIDIAN Fanless Мини PC 10 Windows Pro Core i5-4200U WiFi/1×VGA/1×HDMI/3×USB2.0/4×USB3.0/1×LAN/2×RS232 COM Мини Компјутер

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ПРОЦЕСОРОТ&Графичка : Core i5-4200 U Процесор 3 M Кеш, 1.6 GHz до 2.6 GHz, 2 Јадра 4 Конци HD Графика 4414. Dual Screen Дисплеј : мини компјутер со два екранот излези - HDMI и VGA ,можете да направите домашна канцеларија и види видеа во исто време.се поедностави вашата работа, да ја намалите времето на чекање.I/O Спецификации : 4 x USB 3.0, 3* USB 2.0+1x RJ45 Gigabit Lan+1 x МИКРОФОН&SPK +1x VGA+1x HDMI+2 х RS232 COM+1 x 27 V DC Во.Fanless Ладење Дизајн : Тоа е совршен молчи компјутер со fanless дизајн.Супер дебела брусен алуминиум материјал за добри топлина дисипација и безбедност.Уживаат во навистина нема звуци. 【За гаранција】Ние Нудиме Живот Техничка Поддршка, 1 Година гаранција Одржување на услуги, и 7 Дена/ 39 Часови Служат.Сите Наши Производи Добиени од FCC, CE ROSH Сертификати,Купи Повеќе Доверба Од нас.Супер стабилна и силна поврзаност.Smart Дизајн, Fanless, Метал Случај, Тивко работи, Висока Брзина на ПРОЦЕСОРОТ и SSD.Dual Излез 4 K ultra HD(UHD) видео снимка.Fanless ладење дизајн, бучава-бесплатно, 100% цврст-држава компоненти обезбеди подолг животниот циклус.Зелена, ниска потрошувачка на енергија, Лесно-carring насекаде.

Избор на клиент

Beelink GTR7 Мини PC Прозорецот 10 Про,AMD Ryzen 7 3750H (до 4GHz) 16GB DDR4 500GB NVMe SSD,4K@60hz Двојна HDMI, ДП, Тип-C Обновено
Beelink GTR7 Мини PC Прозорецот 10 Про,AMD Ryzen 7 3750H (до 4GHz) 16GB DDR4 500GB NVMe SSD,4K@60hz Двојна HDMI, ДП, Тип-C

2 слотови).Ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со Нас.Кога играат онла�

DEN 16440.00
TRIGKEY Брзина S Игри Мини PC 8 Генерација Intel i5-8279U(4 Јадро, До 4.1 GHz) 16G DDR4 512G NVMe М. 2 SSD Работи Мини Обновено
TRIGKEY Брзина S Игри Мини PC 8 Генерација Intel i5-8279U(4 Јадро, До 4.1 GHz) 16G DDR4 512G NVMe М. 2 SSD Работи Мини

A4 : Притиснете го копчето "Избриши" за да го внесете biosот подесување; притиснете "F7" за да го внесете го по�

DEN 13416.00
Partaker Firewall Микро Апарат, Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Мрежа Рутер, Intel Core i5 1135G7, 6 Gigabit Nics, АЕС-NI, HD, Обновено
Partaker Firewall Микро Апарат, Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Мрежа Рутер, Intel Core i5 1135G7, 6 Gigabit Nics, АЕС-NI, HD,

5 Инчен HDD,може да се надгради за да се 1 TB HDD.Голем складирање може да се сретне хардвер барања на различни

DEN 16103.76
Мини Fanless КОМПЈУТЕР,HYSTOU 10 Windows Pro(64-битна) Микро Десктоп Индустриски Компјутери Quad Core i5-8259u со 16GB Обновено
Мини Fanless КОМПЈУТЕР,HYSTOU 10 Windows Pro(64-битна) Микро Десктоп Индустриски Компјутери Quad Core i5-8259u со 16GB

DIMM густина започнува од 2 GB и може да достигне 128 GB, огромен скок од 512 MB DDR3 32 GB.DDR43200 е ATPs најновите индустри

DEN 13599.84
CUK ThinkCentre_M75q_Gen_2_by_Lenovo Мал Бизнис Desktop (AMD Ryzen 5 ПРО, 16GB RAM меморија, 512GB NVMe SSD, Windows 10 Обновено
CUK ThinkCentre_M75q_Gen_2_by_Lenovo Мал Бизнис Desktop (AMD Ryzen 5 ПРО, 16GB RAM меморија, 512GB NVMe SSD, Windows 10

Процесор : AMD Ryzen 5 ПРО 4650 GE Шест Core Процесор (8 MB Cache За 3,3 GHz4.2 GHz) 35 W.RAM меморија : 16 GB DDR4 2666 MHz Хард Диск : 512 GB NVMe

DEN 17759.76
WEIDIAN Индустриски КОМПЈУТЕР Celeron J4125 16GB RAM меморија SSD 256GB Десктоп КОМПЈУТЕР,Fanless Мини Компјутер HDMI/VGA/WiFi/BT Обновено
WEIDIAN Индустриски КОМПЈУТЕР Celeron J4125 16GB RAM меморија SSD 256GB Десктоп КОМПЈУТЕР,Fanless Мини Компјутер HDMI/VGA/WiFi/BT

Fanless систем без ладење вентилатор не било бучни 【 4 K HD ДВОЈНА Екранот 】Индустриски компјутер поддржува

DEN 0.00
Мини КОМПЈУТЕР,Ketiee5 iIntel core i5 Процесор 4M Кеш, до 3.2 GHz,8G RAM меморија 128G SSD, Windows 10 Мини Компјутер Поддршка Обновено
Мини КОМПЈУТЕР,Ketiee5 iIntel core i5 Процесор 4M Кеш, до 3.2 GHz,8G RAM меморија 128G SSD, Windows 10 Мини Компјутер Поддршка

Windows 10 Про Преинсталиран:The core i5 2520m Мини КОМПЈУТЕР е компактен компјутер кој напојува со Windows 10 Про преи�

DEN 0.00
Kettop Киоск?Мини?Pc Mi2955C4 Intel Celeron Процесор 2955U (8Gb Ddr3 Ram меморија Ssd 256Gb WiFi) Мини Компјутер, Dual Обновено
Kettop Киоск?Мини?Pc Mi2955C4 Intel Celeron Процесор 2955U (8Gb Ddr3 Ram меморија Ssd 256Gb WiFi) Мини Компјутер, Dual

Едноставна конекции.35 V 1333 / 1600 MHz, До 8 G Wi Fi : Поддршка 1 x Половина должина на МиниPCIe за WiFi Модул .5" SATA SSD / HDD 1

DEN 1192.80
ASUS Chromebox4 со Intel Core i7-10510U, 16GB RAM меморија, M. 2 PCIE SSD 256GB Складирање, Моќ/DisplayPort Над Тип В, Обновено
ASUS Chromebox4 со Intel Core i7-10510U, 16GB RAM меморија, M. 2 PCIE SSD 256GB Складирање, Моќ/DisplayPort Над Тип В,

Intel Core i710510 U процесор со преинсталиран DDR4 16 GB RAM меморија, 256 GB PCIE stroage, Wi Fi 6, USB Тип В, Micro SD Картичка Читач, VESA

DEN 12479.76
Мини КОМПЈУТЕР, BMAX Мини Компјутер Windows 10, Core i3-5005U Процесор Проширување со 8GB RAM меморија (до 64GB) 128GB Обновено
Мини КОМПЈУТЕР, BMAX Мини Компјутер Windows 10, Core i3-5005U Процесор Проширување со 8GB RAM меморија (до 64GB) 128GB

【Core i3 & Проширување RAM меморија】Оваа BMAX Мини PC опремен со i35005 U процесор, Тоа може да се кандидира за стат

DEN 0.00
HP Prodesk 600 G3 Микро Компјутер Мини PC (Intel Quad Core i5-7500T 2.7 Ghz, 16GB DDR4 Ram, SSD 256GB, Екранот Порта, USB Обновено
HP Prodesk 600 G3 Микро Компјутер Мини PC (Intel Quad Core i5-7500T 2.7 Ghz, 16GB DDR4 Ram, SSD 256GB, Екранот Порта, USB

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 7175.76
Baieyu Мини Компјутери Windows 10 Про, Celeron J4125, 16GB DDR4 512GB NVME SSD, UHD Графика 600, Мини PC Поддршка 4K HDMI+VGA, Обновено
Baieyu Мини Компјутери Windows 10 Про, Celeron J4125, 16GB DDR4 512GB NVME SSD, UHD Графика 600, Мини PC Поддршка 4K HDMI+VGA,

Мини КОМПЈУТЕР има вграден Intel HD graphics 600 и поддржува 4 K HD видео репродукција.0, 1x HDMI, 1x VGA, 2x RTL8168 / 8111 / 8112 Gigabit

DEN 9599.52