Tebio LED E12 15W Свеќа Крушка, Еквивалентно на 120W Блескаво Сијалица, 3000K Топло Бела, 1500Lm, CRI>80 +, Не dimmable Candelabra Светилки, 4-Пакет

Tebio LED E12 15W Свеќа Крушка, Еквивалентно на 120W Блескаво Сијалица, 3000K Топло Бела, 1500Lm, CRI>80 +, Не dimmable

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Ниска потрошувачка на енергија : Заштедува до 90% енергија.Tebio LED 15 W Сијалица може да се замени со 120 W блескаво сијалица.Широко appliciations : совршена декорација избор за внатрешна : барови, кафулиња, ресторан, спална соба, изложбените салони, клубови, трпезарија, покажат, трговски центри, уметност соби, музеи..се создаде пријатна и светла околина слична на халоген светилки.Лесно брзо инсталација : Стандард E12 база, инстант без одлагање.До загревање време е помалку од 0,5 секунди.Не dimmable, не зуењето или треперење на сите.Очите заштита и Еко - пријателски : Висока боја рендерирање индекс (CRI>80+).Повеќе живописни и природна светлина е понуден.Нејзината светлина е слична на онаа на природна светлина.Па тоа не се направи вашите очи уморни.За вашата безбедност, сите на нашите LED светилки се Еко-пријателски, Нема да доведе или жива, Без УВ или IR Зрачење.Квалитет Гарантиран : 2 години замена, а од поправка.Ако имате било какви прашања во врска со нашите LED светилки, ве молиме не двоумете се да ја e-mail на нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на клиент

JUSTWEIXING LED Чип 30W 50W 70W 100W 120W 150W КОЧАН Чип за ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина AC 110V 220V Ладно Бела Топло Обновено
JUSTWEIXING LED Чип 30W 50W 70W 100W 120W 150W КОЧАН Чип за ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина AC 110V 220V Ладно Бела Топло

1 Извор на светлина : КОЧАН 2 Боја : кул бела / топло бела 3 ЦИРА : 85 4 Моќност : 30 W / 50 W / 70 W / 100 W / 150 W 5 Влезен нап

DEN 0.00
50Pcs 12V LED Светла Емитуваат Диоди, Пред Жичен Prewired Една Трепка Модел во Линија LED, 20cm Олово, 3мм LED Светилка Обновено
50Pcs 12V LED Светла Емитуваат Диоди, Пред Жичен Prewired Една Трепка Модел во Линија LED, 20cm Олово, 3мм LED Светилка

LED Светла Емитуваат Диоди се одлични за inhome апликации, како и автомобилската, училишта, цркви, auditoriums или

DEN 0.00
IASHNPIN диоди 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED Црвено Жолто Зелено Бела Сина, Портокалова Емитуваат Светлина диоди Обновено
IASHNPIN диоди 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED Црвено Жолто Зелено Бела Сина, Портокалова Емитуваат Светлина диоди

IASHNPIN"Премиум Квалитет Прежичен со изграден во Отпорник.можете да изберете боја ви треба и да го додадет

DEN 1471.20
G8 LED Светилки 20W Замена за ГЕ Микробранова 120V Топло Бела 3000K 50W Еквивалент T4 G8 База Халоген LED Замена на Сијалица Обновено
ACXLONG 80W Супер-Светли LED Пченка Светилки Сијалица, E27 со E39 База Адаптер 9600 Лумен (800W Еквивалент) Не Dimmable Обновено
ACXLONG 80W Супер-Светли LED Пченка Светилки Сијалица, E27 со E39 База Адаптер 9600 Лумен (800W Еквивалент) Не Dimmable

Оваа сијалица не е dimmable.Пакување Листа : 1 X LED Пченка Светлина, Крушка 80 W1 X E39 Адаптер.♛ Заштеда на енергиј

DEN 0.00
АНГ PAR20 LED Светилки со 35 Степен Зрак Агол,8W LED Dimmable центарот на Вниманието Светилки,600 Lumens 6500K Кул Бело Обновено
АНГ PAR20 LED Светилки со 35 Степен Зрак Агол,8W LED Dimmable центарот на Вниманието Светилки,600 Lumens 6500K Кул Бело

Заштеда на Енергија : да се Намали вашата енергија за користење и складирање на вашата електрична сметк�

DEN 398.40
DC 12 Volt E12 Топло Бела 2700K 2 Вати LED Сијалица со Вжарено Мини Завртка База Светилка Низок Напон Биро Врвот Отворено Обновено
DC 12 Volt E12 Топло Бела 2700K 2 Вати LED Сијалица со Вжарено Мини Завртка База Светилка Низок Напон Биро Врвот Отворено

Безбедноста на прво место и внатрешно фузиран Придружете ни се во зголемување на разнообразноста во ос

DEN 1152.00
Sunlite LED Retrofit Светлина Мотор, 7-Инчен, 3000K Топло Бела, 28 Вати, Dimmable, Рамна Таванот Тела LED Надградба Панел, Обновено
Sunlite LED Retrofit Светлина Мотор, 7-Инчен, 3000K Топло Бела, 28 Вати, Dimmable, Рамна Таванот Тела LED Надградба Панел,

Ги искористат предностите на нивните висока лумен излез и заштеда на енергија Led диоди, додека за произв

DEN 1146.48
CRLight 8W Dimmable LED Цевка Сијалица 80W Еквивалент 800LM, 3000K Мека Бела E26 Медиум База, Антички Lumiled Стил T30 Обновено
CRLight 8W Dimmable LED Цевка Сијалица 80W Еквивалент 800LM, 3000K Мека Бела E26 Медиум База, Антички Lumiled Стил T30

★ 8 ВАТИ LED СВЕТИЛКИ Користење на висока ефикасност и големи големина LED чипови во секој издолжени filaments,

DEN 0.00
KLG LED G9 Dimmable Светилки 6W, 40W 60W Халоген G9 Светилки Противвредност, G9 LED Светилки Мека Бела 3000K, AC120V 540lm, Обновено
KLG LED G9 Dimmable Светилки 6W, 40W 60W Халоген G9 Светилки Противвредност, G9 LED Светилки Мека Бела 3000K, AC120V 540lm,

44 инчи долго, поголеми од традиционалните halogens (0.7 инчен), pls провери димензија пред купување за да се обе�

DEN 0.00
D55342K07B28D0SWB - Фиксна 2 SMD 55342K07B28D0 (10 Парче Многу) Обновено
D55342K07B28D0SWB - Фиксна 2 SMD 55342K07B28D0 (10 Парче Многу)

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис�

DEN 1312.80
OSRAM LED светилка ,База: E27 ,Топло Бела ,2700 К ,17 W ,Замена за 150 W Блескаво Сијалица ,Матирано ,ПРЕДВОДЕНА Retrofit Обновено
OSRAM LED светилка ,База: E27 ,Топло Бела ,2700 К ,17 W ,Замена за 150 W Блескаво Сијалица ,Матирано ,ПРЕДВОДЕНА Retrofit

LED светилки за линија на напон.Не dimmable.Векот на траење : до 15,000 h.Зрак агол : до 360°.Светилка направени од ст

DEN 0.00
E26 LED Светилки, Dimmable LED Светилки 7W, 60 Вати Еквиваленти, 850Lms дневна светлина Бела 5000K, Антички LED Филамент Обновено
E26 LED Светилки, Dimmable LED Светилки 7W, 60 Вати Еквиваленти, 850Lms дневна светлина Бела 5000K, Антички LED Филамент

Боја Рендерирање Индекс (CRI) укажува на ниво на точност светлина произведува во споредба со природната с

DEN 0.00
Sunlite A19/GU24/LED/10W/D/27K LED A19 Домаќинство 10W (Замена за 60W) Светилки, GU24 База, Топло Бела 2700K Обновено
Sunlite A19/GU24/LED/10W/D/27K LED A19 Домаќинство 10W (Замена за 60W) Светилки, GU24 База, Топло Бела 2700K

Оваа dimmable A19 домаќинство LED сијалица трае восхит 25,000 часа во просек, додека надвор вршење на двете блеска

DEN 188.40
Пареа Доказ (Водоотпорен), ПРЕДВОДЕНА Инспекција Светлина/Страна Светилка/Капка Светло - Обоени LED Сијалица - 50' Кабелот Обновено
Г4 LED Сијалица,Кул Бело, 10 Парчиња Обновено
Г4 LED Сијалица,Кул Бело, 10 Парчиња

Спецификации Сијалица Тип : G4 LED Капсула Сијалица LED Type : 4014 SMD Плашт Материјал : PC LED Количина : 16 компјут�

DEN 0.00
SYLVANIA LightSHIELD A19 Противобактериен LED Сијалица, 8.5 W=60W, 10 год, 800 lm, 5000K, бел ден - 24 Pack (41312) Обновено
SYLVANIA LightSHIELD A19 Противобактериен LED Сијалица, 8.5 W=60W, 10 год, 800 lm, 5000K, бел ден - 24 Pack (41312)

02 една година.Овие A19 Light SHIELD Противобактериен LED UVC Светилки се совршен избор за убава енергетски ефикас�

DEN 1403.52
Dulousia 6 Pack G80 LED Сијалица, 60 Вати Еквивалент (7W), 800LM E26 LED Светилки 3000K Мека Топло Бела 110-220V за Ресторан Обновено
Dulousia 6 Pack G80 LED Сијалица, 60 Вати Еквивалент (7W), 800LM E26 LED Светилки 3000K Мека Топло Бела 110-220V за Ресторан

Со CRI85+,кој ви даде одличен комфор светла искуство во темно место, уживам во убава светлина и природни бо�

DEN 431.76
LED 5.5 W Пламен Совет Јасно Филамент Лустерот Сијалица, 60W Противвредност, 500 Lumens, 3000K Мека Бела, Dimmable, 120V, Обновено
LED 5.5 W Пламен Совет Јасно Филамент Лустерот Сијалица, 60W Противвредност, 500 Lumens, 3000K Мека Бела, Dimmable, 120V,

АПЛИКАЦИИ Идеален за лустери, sconces, приврзоци и таванот светла, Совршен за дома или за комерцијална упот

DEN 647.76
3W RGB Led Сијалица, Боја, Висока Осветленост Ниска Consumptionwith Далечински Управувач RGB Сијалица за Спалната соба Обновено
3W RGB Led Сијалица, Боја, Висока Осветленост Ниска Consumptionwith Далечински Управувач RGB Сијалица за Спалната соба

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Bulb Material : Акр

DEN 940.56
ACXLONG Супер-Светли LED Пченка Крушка, E27/E40 Големи Lumiled Завртка Светилка, 50W 6000Lm Еквивалент 500W Блескаво Светилки Обновено
ACXLONG Супер-Светли LED Пченка Крушка, E27/E40 Големи Lumiled Завртка Светилка, 50W 6000Lm Еквивалент 500W Блескаво Светилки

Fanless дизајн со брза топлина дисипација 50 W завртка светилки на 6000 Lm, светла како 500 W светилки, освен 90% на т

DEN 0.00
MiracleLED 604399 Чудо ДОВЕДЕ Речиси Слободна Енергија Спиење Светлина Замена на Стари, Топла 60W Блескаво Светилки, Жолта, Обновено
60W LED Пченка Светлина, Крушка (E39 Големи име магнат База) 6000Lm 6500K Кул Бело, за Метал Halide КРИЕШЕ HPS Замена Гаража Обновено
60W LED Пченка Светлина, Крушка (E39 Големи име магнат База) 6000Lm 6500K Кул Бело, за Метал Halide КРИЕШЕ HPS Замена Гаража

❤ДОЛГ животен век LED извор на светлина живот повеќе од 50.CE&Ro Hs Уверение ❤ОЧИ ЗАШТИТА –Ова LED светло не ф�

DEN 527.76
JCKing (Пакување од 6 AC 110-130V E14 LED Филамент Гроздобер Сијалица, 6W LED Матирано Свеќа Светилки, 60W Блескаво Замена Обновено
JCKing (Пакување од 6 AC 110-130V E14 LED Филамент Гроздобер Сијалица, 6W LED Матирано Свеќа Светилки, 60W Блескаво Замена

Ултратенок Кристал Матирано Стакло со Висок Transmittance,Меркурбесплатно,Без УВ,CE, и Ro HS се Идентификувате.Ко

DEN 431.76
Downlights 1PC, Sqaure/Круг Вдлабнати LED вградна светилка 5W 12W 15W 18W Вдлабнати светла Круг LED Таванот Светилка AC Обновено
Downlights 1PC, Sqaure/Круг Вдлабнати LED вградна светилка 5W 12W 15W 18W Вдлабнати светла Круг LED Таванот Светилка AC

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

DEN 0.00
IIVVERR 10PCS 3мм Главата Кол Црвена Зелена LED Светилка НАТОПИ Емитуваат Светлина Диоди (10 UNIDS 3мм Кол Кол Rojo Верде Обновено
IIVVERR 10PCS 3мм Главата Кол Црвена Зелена LED Светилка НАТОПИ Емитуваат Светлина Диоди (10 UNIDS 3мм Кол Кол Rojo Верде

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Platic.ЛЕР Херметичка : 2 Pin НАТОПИ;Шапка Кол...

DEN 0.00