hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик Подароци за Децата (Розева)

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Производ параметрите : Фреквенција бенд:850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz Quad Band Screen:1.Многу лесно да се работи за деца види : нема потреба да преземете апликации, нема потреба да се поврзете со мобилен телефон, сите функции се изградени во види, кој е многу лесен за децата да работат.44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover материјал:Пластика (ABS+PC)на Рака материјал:silicone Watch големина:50.Ова е одличен подарок за деца од 3-12.8mm Watch тежина:41g Products вклучуваат : 1pcs smart watch1pcs полнење cable Precautions : самиот производ поддржува само 2 G GSM сигнал, ве молиме да обрнете внимание дали на локална поддршка 2 G сигнал пред купување, ве молиме обрнете внимание на тоа дали сте алергични на производот материјал пред употреба.Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во. [Камерата на детето зглоб] : Снимање на среќни моменти од семејството и снимање на детската невина насмевка на лицето.

Избор на клиент

Мажите Паметни Види за Ip67 Крвен Притисок и Мерење Smart Бенд Водоотпорен Жените Smartwatch (Боја : Само Бели Види)-Само Обновено
Мажите Паметни Види за Ip67 Крвен Притисок и Мерење Smart Бенд Водоотпорен Жените Smartwatch (Боја : Само Бели Види)-Само

0 Види Јазик : Enlish App Јазик : англиски, француски, италијански, Јапонски, корејски, полски, португалски ,, По

DEN 388.80
Smart Види, Види за Мажи Жена Фитнес Тракер, со отчукувањата на Срцето на Спиење Монитор, Алекса Вграден Екран на Допир Обновено
MOKCF Висок Крајот Мажите Бизнис Smart Watch, 1.28 Инчен Full Touch Screen Smartwatch Фитнес Тракер ,Спорт Фитнес Види Обновено
MOKCF Висок Крајот Мажите Бизнис Smart Watch, 1.28 Инчен Full Touch Screen Smartwatch Фитнес Тракер ,Спорт Фитнес Види

Не,smart watch е IP67 водоотпорен.Кога ќе ја преземете "TFit" СТАН, вклучете ја Bluetooth на вашиот мобилен телефон и да

DEN 0.00
Amazfit GTS 2 Smart Watch за Android, iPhone, Bluetooth Телефонски Повици, Алекса GPS Built-In, Фитнес Спортски Види за Обновено
Amazfit GTS 2 Smart Watch за Android, iPhone, Bluetooth Телефонски Повици, Алекса GPS Built-In, Фитнес Спортски Види за

Се поставуваат прашања, се преводи, проверете го времето, контрола на вашиот паметен домашни уреди, и по�

DEN 4319.76
YLPCK Smartwatch Ip67 Водоотпорен Bluetooth Фитнес Тракер(Сребрена Челик) Обновено
YLPCK Smartwatch Ip67 Водоотпорен Bluetooth Фитнес Тракер(Сребрена Челик)

【Лесни & Трајни】 Усвојување на висок квалитет на КОМПЈУТЕР и TPU,.【Ситеден на Здравјето Следење】 Точно �

DEN 0.00
Деца Smart Watch Девојки и Момчиња - Smart Watch за Деца со Двојно Камера 17 Образование Игри, Калкулатор, Часовникот за Обновено
Деца Smart Watch Девојки и Момчиња - Smart Watch за Деца со Двојно Камера 17 Образование Игри, Калкулатор, Часовникот за

Пакетот Вклучува.Ефикасно остварување на нивните логично размислување и реакција способности, да се по

DEN 911.76
Термометар Види,Дишењето го Оценувате Види,Здравствен надзор Спорт Smart Watch Фитнес Тракер Види за Температурата на Телото Обновено
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Девојки Паметни Часовници за Деца Детска Паметни Обновено
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Девојки Паметни Часовници за Деца Детска Паметни

Многу лесно да се работи за деца види : нема потреба да преземете апликации, нема потреба да се поврзете �

DEN 218.88
CUBOT Smart Watch за Жените IP68 Водоотпорен Фитнес Тракер, Екран на Допир Круг Smartwatch со отчукувањата на Срцето, Спиење Обновено
CUBOT Smart Watch за Жените IP68 Водоотпорен Фитнес Тракер, Екран на Допир Круг Smartwatch со отчукувањата на Срцето, Спиење

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 935.76
2021 Smart Watch со Повик,Здравје и Фитнес Smartwatch со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок SpO2 Следи Спиење Tracker,Стан Обновено
2021 Smart Watch со Повик,Здравје и Фитнес Smartwatch со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок SpO2 Следи Спиење Tracker,Стан

По smart часовник е поврзан со мобилен телефон преку Bluetooth, можете да поставите еден клик пораката да се вк�

DEN 1439.76
Smart Watch случај Одлично за Huawei Види GT Домот 42mm Шапка-Принцот 2 во 1 Целосна Покриеност Electroplate TPU Случај Обновено
Smart Watch случај Одлично за Huawei Види GT Домот 42mm Шапка-Принцот 2 во 1 Целосна Покриеност Electroplate TPU Случај

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

DEN 0.00
Vilsaw Smart Watch, Фитнес Smartwatch со отчукувањата на Срцето Следи & Спиење Следи Здравје и Фитнес Тракер со SpO2 Компатибилен Обновено
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Девојки Паметни Часовници за Деца Детска Паметни Обновено
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Девојки Паметни Часовници за Деца Детска Паметни

Ова е одличен подарок за деца од 312.8mm Watch тежина:41g Products вклучуваат : 1pcs smart watch1pcs полнење cable Precautions : самио

DEN 0.00
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Гага MILANO 5210MIR02-GRY / 5211MIR01 / 5211MIR02-BRW 9H Обновено
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Гага MILANO 5210MIR02-GRY / 5211MIR01 / 5211MIR02-BRW 9H

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 0.00
Pradory Smart Watch, Фитнес Види Активност Тракер со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Следи IP67 Водоотпорен Bluetooth Обновено
2 во 1 Smart Wristband и Слушалка, Bluetooth 5.0 Паметни Слушалки Може да се Измери отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, Обновено
2 во 1 Smart Wristband и Слушалка, Bluetooth 5.0 Паметни Слушалки Може да се Измери отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок,

[Основна функција] М1 безжична earbuds со ПИ паметни, стерео слушалки, единечна и двојна употреба, отчукувањ�

DEN 0.00
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 8-12 Паметни Часовници Деца Smart Watch 1.54-инчен HD Екран Деца Smart Обновено
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 8-12 Паметни Часовници Деца Smart Watch 1.54-инчен HD Екран Деца Smart

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

DEN 0.00
Термометар Види,Дишењето го Оценувате Види,Здравствен надзор Спорт Smart Watch Фитнес Тракер Види за Температурата на Телото Обновено
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 3-12 Smart Watch Деца Паметни Часовници за Деца 1.54-инчен HD Екран на Smart Обновено
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 3-12 Smart Watch Деца Паметни Часовници за Деца 1.54-инчен HD Екран на Smart

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

DEN 575.28
CA0114 Бенгал Тигар Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Обновено
CA0114 Бенгал Тигар Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

DEN 0.00
1.7 Smart Watch, Повици и Известувања за Порака, LCD Фитнес Тракер Види за Android паметен Телефон, 8 Спорт Режими, Поддршка Обновено
1.7 Smart Watch, Повици и Известувања за Порака, LCD Фитнес Тракер Види за Android паметен Телефон, 8 Спорт Режими, Поддршка

Својот голем екран е прекриена со Цинк легура рамка, елегантен и лесен, здрав и антинула.(3) Можете да одб�

DEN 863.76
CA0343 Јин Јанг Дрво Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Mens Генералот 5E 5 4 Спорт, Хибридни Обновено
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Smartwatch smart watch LEMFO L9 9H Филм Заштитници Обновено
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Smartwatch smart watch LEMFO L9 9H Филм Заштитници

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 0.00
HANDA 4G Деца Smart Watch со Full HD Екран на Допир за Видео Повик,Гласовен Разговор,Камера,Аларм,СОС,Pedometer IP67 Водоотпорен Обновено
HANDA 4G Деца Smart Watch со Full HD Екран на Допир за Видео Повик,Гласовен Разговор,Камера,Аларм,СОС,Pedometer IP67 Водоотпорен

4 инчен IPS екран на Допир ,Пиксели 240x240 оперативен СИСТЕМ : Android4.Тоа е smartwatch дека децата сакаат и родителит

DEN 0.00
ZHHRHC Smart Хривнија Smart Watch Креативни Силикони Подарок Мажите и Жените на Отворено Спортски Хривнија Pedometer Силикони Обновено
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Smart Watch Момчиња Паметни Часовници за Деца Smart Watch Деца Обновено
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Smart Watch Момчиња Паметни Часовници за Деца Smart Watch Деца

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Мож

DEN 218.64
hhscute Паметни Часовници за Жени,Спортски Watche 1.44 инчен Екран Притисни Порака Спорт Повик Потсетник за Android/iphone Обновено
hhscute Паметни Часовници за Жени,Спортски Watche 1.44 инчен Екран Притисни Порака Спорт Повик Потсетник за Android/iphone

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

DEN 48.72
TZFSTV Smart Watch за Android/iphone Телефони,1.3 Целосен Екран на Допир за Фитнес Тракер за Мажи Жени,Smartwatch со Музика, Обновено
TZFSTV Smart Watch за Android/iphone Телефони,1.3 Целосен Екран на Допир за Фитнес Тракер за Мажи Жени,Smartwatch со Музика,

Bluetooth далечински управувач музика : лесно допир на екранот, можете да ја слушате следната песна и да се п�

DEN 1222.08
Utnmdd D18S BT4.0 Smart Watch Спиење Следење Фитнес Водоотпорен Види,1.44 Инчен Екран на Smart Watch Фитнес Тракер Чекор Обновено
Utnmdd D18S BT4.0 Smart Watch Спиење Следење Фитнес Водоотпорен Види,1.44 Инчен Екран на Smart Watch Фитнес Тракер Чекор

?Поддршка спиење следење на функција, кога ќе заспие, тоа автоматски ќе следење на квалитетот на спиењет

DEN 887.76
Garmin vívomove ЧАС, Хибрид Smartwatch Мажи Жени, Црна/Розово Злато (Продолжува) Обновено
Garmin vívomove ЧАС, Хибрид Smartwatch Мажи Жени, Црна/Розово Злато (Продолжува)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 0.00