WNAVX 3box Алуминиум Снегулки Sequins Помине Сјајот во Прав Нерегуларни Огледало Хром Пигмент Paillette Фолија Нокти Помине Уметност Оркестарот JI950 Помине Уметност Декорација

WNAVX 3box Алуминиум Снегулки Sequins Помине Сјајот во Прав Нерегуларни Огледало Хром Пигмент Paillette Фолија Нокти Помине

DEN 619.20

Обновено

Достапно за нарачка

Висок квалитет : кој е издржлив и светкавиот, правење на вашиот ноктите повеќе убави и привлечни;.Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и еко-пријателски, нема да му наштети на вашите нокти.Многу тенок и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на ноктите.Широка примена : Овие искра rhinestones не само што може да се примени на ноктите, но, исто така, може да се користи на лице, коса или DIYItem име : Ноктите сјајот во прав Боја : Магично Огледало Камелеон Holographic Package вклучува : 3 кутија Случај помине сјајот Забелешка : Овие декорација не самолепливи, така што треба да се применуваат лепак да се држиме нив (лепак не е вклучена во пакетот)Топло совети : мали додатоци се вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Само погоре пакет содржина, со исклучок на другите екранот производи.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Избор на клиент

12 Бои Снегулка Помине Уметност Сјајот Sequins Зима Божиќ Нокти Сјајот Снегулки 3D Holographic Ласерски Снегулки Ноктите Обновено
12 Бои Снегулка Помине Уметност Сјајот Sequins Зима Божиќ Нокти Сјајот Снегулки 3D Holographic Ласерски Снегулки Ноктите

Како алтернатива, за да чекаат за вашиот лак за да се исуши.2cm Боја : како на сликата покажува Количествот

DEN 143.76
12 Шишиња Буци Смола Сјајот Снегулки Светкава Бела Розова Боја Се Виолетови Holographic Злато Сребро Искра Сјајот Sequins Обновено
AddFavor Пеперутка Помине Уметност Блеска Флуоресценција Бои Sequin Снегулки Шминка Смола Занаети Резерви на доградба на Обновено
6boxes Розово Злато Огледало Аурора Помине во Прав Помине Прашина Помине Хром Пигмент Сјајот Ласерски Виножито Неонски Обновено
Biutee Помине Уметност Сјајот Sequins 4 Кутии Помине сјајот во прав 3D Пеперутка Ѕвезда Срцето Коњ око форма Шарени Ласерски Обновено
Allstarry 2 Бои Помине Сјајот во Прав Црно Бела Прашина, Песок, Прав Сјајна Шеќер Ефект Сјајот Бонбони Грб Козметички Фестивал Обновено
Помине Уметност Сјајот Sequins Holographic Љубов Шема Помине Sequin Paillettes Ласерски 3D Срцето Помине Сјајот Снегулки Обновено
Помине Уметност Сјајот Sequins Holographic Љубов Шема Помине Sequin Paillettes Ласерски 3D Срцето Помине Сјајот Снегулки

Пакетот вклучува : Валентин Помине Уметност Сјајот Paillette Sequins, која може да ве направи лесно да се заврши

DEN 0.00
A-M, 2 Кутии Цвет Holographic Помине Sequins Светкава Ласерски Сирена Снегулки Шарени Сјајот Налепница Нокти Помине Уметност Обновено
Сваровски Помине Комбо Сина 120Pc Обновено
Сваровски Помине Комбо Сина 120Pc

Сваровски Се Создаде Вашиот Стил Помине Уметност Кристал Комбо 120 Парчиња.Големина : SS 5 / 7 / 9 (1 7 9mm / 2 12 3мм

DEN 527.52
JXL 4 Бои Плевели Помине Уметност Sequin Ултра Тенок Среќа Четири Лист Детелина за Настан Партија Материјали Лице Помине Обновено
3 Кутии Јавор Лисја Помине Уметност Сјајот Sequins, Kalolary 3D Паѓаат Лисја Светкава Confetti Снегулки, DIY Занаети Дизајн Обновено
3 Кутии Јавор Лисја Помине Уметност Сјајот Sequins, Kalolary 3D Паѓаат Лисја Светкава Confetti Снегулки, DIY Занаети Дизајн

Кога го користите sequins за да ги красат вашите очи, да се биде внимателен да не се добие sequins во твоите очи.�

DEN 0.00
Allstarry Помине Сјајот Пеперутка Holographic Ултра-Тенок Светкава Sequins Снегулки Акрилик Помине Уметност Додатоци за Обновено
Allstarry Помине Сјајот Пеперутка Holographic Ултра-Тенок Светкава Sequins Снегулки Акрилик Помине Уметност Додатоци за

Додадете sequins кога лак е полу сува 4.Тоа може да се примени за вашето лице, тело, образите, make up, декорации �

DEN 287.76
Chanwenu DIY Прашина Шарени Starlight Бонбони Пигмент Шеќер Помине во Прав 6 Мрежа Ноктите Уметност Додатоци Оркестарот(01) Обновено
Мика Прав Пигмент Буба Сино (50g) Повеќенаменското DIY Уметности и Занаети Адитивот | Дрво, Епоксидни, Смола, Природна Обновено