LED Боја Расположение Менување на Енергетски Ефикасни Сијалица w/Безжична Bluetooth Музички Плеер Јазик Квалитет, Далечински Управувач Вклучени се Прилагоди различно о?

LED Боја Расположение Менување на Енергетски Ефикасни Сијалица w/Безжична Bluetooth Музички Плеер Јазик Квалитет, Далечински

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Супер едноставни за подесување.Постои звук звучник во внатрешноста на сијалица, ќе може да игра на вашиот телефон музика со овој говорник, ова е одличен ако сакате да се релаксираат и развивам, по долго ден, направете вашите деца спиење пријатно искуство, или им помогне на удар започнете со тоа партија.Едноставно завртка во Soundlogic Расположение Smart Крушка, се поврзете со Bluetooth звучник име SLX РАСПОЛОЖЕНИЕ од вашиот телефон и да почнете да пуштате музика преку вашиот нов јазик.0 да се игра на музика.0 да се игра на музика.Постои звук звучник во внатрешноста на сијалица, ќе може да игра на вашиот телефон музика со овој говорник, ова е одличен ако сакате да се релаксираат и развивам, по долго ден, направете вашите деца спиење пријатно искуство, или им помогне на удар започнете со тоа партија.IR Контролер и Bluetooth Поврзани(НЕМА потреба СТАН) : далечински може да се контролира бојата на светлината и изберете светло режим, сијалица да се поврзете со паметен телефон со Bluetooth 3.И со потрошувачка на енергија од само 6 watts и животниот век од 20.Вграден Звук Звучник.IR Контролер и Bluetooth Поврзани(НЕМА потреба СТАН) : далечински може да се контролира бојата на светлината и изберете светло режим, сијалица да се поврзете со паметен телефон со Bluetooth 3.Вграден Звук Звучник.000 часа, можете да бидете зелени и да заштедите пари додека во потрага кул.Исто така, служи како одличен порибување stuffer, Празник присутни, Роденден, назад на училиште, Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Црн петок, Сајбер понеделник, денот на Мајката, Таткото ден изненадување или Свадба и или Куќа Затоплување Подарок!или кој било друг вид на церемонијалниот подарок за блиски пријатели и семејството!Исто така се разгледува се високо ценети!Дозволете ни да знам што мислите за производот!Услуги на клиентите со седиште во САД, какви било прашања или проблеми може да бидат насочени кон нашиот call центар во Америка.

Избор на клиент

LOHAS® 50W LED Чип Кул Бело Сијалица Висока Моќност Светилки за Заштеда на Енергија Чип Обновено
LOHAS® 50W LED Чип Кул Бело Сијалица Висока Моќност Светилки за Заштеда на Енергија Чип

Вози Напон : 3034 V;Чип моќност : 50w.Големина (L*D) : 50mm*55мм Агол на Гледање : 140 степен.Кул Бело.Боја Tempreture : 60006500 K

DEN 0.00
S14 Замена LED Lumiled Светилки †1W Еквивалентно на 10W, Не-Dimmable 2200K, Нема Стакло Shatterproof & Водоотпорен Пластични Обновено
S14 Замена LED Lumiled Светилки †1W Еквивалентно на 10W, Не-Dimmable 2200K, Нема Стакло Shatterproof & Водоотпорен Пластични

Shatterproof & Водоотпорен замена светилки направени од јасно пластика, Одлична замена светилки за стари incandes

DEN 0.00
Feit Електрични PAR20/ADJ/930CA 50 Вати Еквивалент Светла Бела PAR20 Dimmable BeamChoice LED Сијалица Обновено
Feit Електрични PAR20/ADJ/930CA 50 Вати Еквивалент Светла Бела PAR20 Dimmable BeamChoice LED Сијалица

Со едноставна промена на светлина, може да се прилагоди на 30, 60 или 100 за различни таванот височини или ос

DEN 0.00
Sunlite LED Retrofit Светлина Мотор, 7-Инчен, 3000K Топло Бела, 28 Вати, Dimmable, Рамна Таванот Тела LED Надградба Панел, Обновено
Sunlite LED Retrofit Светлина Мотор, 7-Инчен, 3000K Топло Бела, 28 Вати, Dimmable, Рамна Таванот Тела LED Надградба Панел,

Ги искористат предностите на нивните висока лумен излез и заштеда на енергија Led диоди, додека за произв

DEN 1146.48
LAMIQI E26 led Сијалица dimmable, 10W led Пченка Светлина, Крушка,100 Вати Противвредност, E26 LED Светилки, Бела 4000K Обновено
LAMIQI E26 led Сијалица dimmable, 10W led Пченка Светлина, Крушка,100 Вати Противвредност, E26 LED Светилки, Бела 4000K

Нашите E26 Led Сијалица Dimmable Светилки Ќе Покажат Своите Тела Прекрасно.DIMMER КОМПАТИБИЛНОСТ Нашите E26 Candelabra

DEN 263.76
Пареа Доказ (Водоотпорен), ПРЕДВОДЕНА Инспекција Светлина/Страна Светилка/Капка Светло - Обоени LED Сијалица - 50' Кабелот Обновено
DC 12 Volt E12 Топло Бела 2700K 2 Вати LED Сијалица со Вжарено Мини Завртка База Светилка Низок Напон Биро Врвот Отворено Обновено
DC 12 Volt E12 Топло Бела 2700K 2 Вати LED Сијалица со Вжарено Мини Завртка База Светилка Низок Напон Биро Врвот Отворено

Безбедноста на прво место и внатрешно фузиран Придружете ни се во зголемување на разнообразноста во ос

DEN 1152.00
IIVVERR 10PCS 3мм Главата Кол Црвена Зелена LED Светилка НАТОПИ Емитуваат Светлина Диоди (10 UNIDS 3мм Кол Кол Rojo Верде Обновено
IIVVERR 10PCS 3мм Главата Кол Црвена Зелена LED Светилка НАТОПИ Емитуваат Светлина Диоди (10 UNIDS 3мм Кол Кол Rojo Верде

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Platic.ЛЕР Херметичка : 2 Pin НАТОПИ;Шапка Кол...

DEN 0.00
Dulousia 6 Pack G80 LED Сијалица, 60 Вати Еквивалент (7W), 800LM E26 LED Светилки 3000K Мека Топло Бела 110-220V за Ресторан Обновено
Dulousia 6 Pack G80 LED Сијалица, 60 Вати Еквивалент (7W), 800LM E26 LED Светилки 3000K Мека Топло Бела 110-220V за Ресторан

Со CRI85+,кој ви даде одличен комфор светла искуство во темно место, уживам во убава светлина и природни бо�

DEN 431.76
D55342K07B28D0SWB - Фиксна 2 SMD 55342K07B28D0 (10 Парче Многу) Обновено
D55342K07B28D0SWB - Фиксна 2 SMD 55342K07B28D0 (10 Парче Многу)

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис�

DEN 1312.80
JUSTPENGHUI Dimmable Круг LED вградна светилка 7W 9W 12W 15W КОЧАН Таванот Светлина AC85~265V LED Светлото Затворен Осветлување Обновено
JUSTPENGHUI Dimmable Круг LED вградна светилка 7W 9W 12W 15W КОЧАН Таванот Светлина AC85~265V LED Светлото Затворен Осветлување

Влезен напон : AC85265 V / 110 V / 220 V 50 / 60 Hz.Моќност : 7 W / 9 W / 12 W / 15 W.Dimmable : Yes.Боја рендерирање индекс (CRI) : >Ra90 Зрак а�

DEN 747.84
Новина Светла 20 Светлината LED Божиќ Мини Светлина во Собата, Отворено Завеса Венец Занает Шише String Светла, Чиста Бела, Обновено
EDISHINE 4-Pack LED Edision Крушка, 7W(60W Еквивалент), 4000K бел ден Вајт, 800LM, ST19 Гроздобер Светилки, Декоративни Обновено
EDISHINE 4-Pack LED Edision Крушка, 7W(60W Еквивалент), 4000K бел ден Вајт, 800LM, ST19 Гроздобер Светилки, Декоративни

【Антички Стил Lumiled Сијалица】Гроздобер lumiled стил, чисто стакло со висок transmittance, додадете елегантен и ун�

DEN 0.00
Milageto 50pcs 1W LED Диоди со Висока Моќност Чипови Diod Монистра Бела светодиодни-Диоди Обновено
Milageto 50pcs 1W LED Диоди со Висока Моќност Чипови Diod Монистра Бела светодиодни-Диоди

Прозрачна fl: 110120 lm.Актуелни : 350m A (max).Температура на бојата : 6000 6500 К 100% Сосема нов и висок квалитет LED диод

DEN 191.76
Lumilum GU10 LED Сијалица – Професионални 120V Dimmable (4000K – Природна дневна светлина Бела, 1 Сијалица) Обновено
Lumilum GU10 LED Сијалица – Професионални 120V Dimmable (4000K – Природна дневна светлина Бела, 1 Сијалица)

86 (врз Основа на 3 часа / ден $0.Lumilum бренд, суперсветли, 50.ЗАЧУВУВАЊЕ НА ВАШАТА ЕНЕРГИЈА СМЕТКА : Оваа LED сиј�

DEN 0.00
IASHNPIN диоди 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED Црвено Жолто Зелено Бела Сина, Портокалова Емитуваат Светлина диоди Обновено
IASHNPIN диоди 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED Црвено Жолто Зелено Бела Сина, Портокалова Емитуваат Светлина диоди

IASHNPIN"Премиум Квалитет Прежичен со изграден во Отпорник.можете да изберете боја ви треба и да го додадет

DEN 1471.20