PHYUN 2-Порта 1000Mbps PCIe Изразат Мрежен Адаптер Картичка со 82575EB Чипсет Двојна RJ45 PCI Express Gigabit Ethernet LAN Картичка Порти со Низок Профил, Заградата

PHYUN 2-Порта 1000Mbps PCIe Изразат Мрежен Адаптер Картичка со 82575EB Чипсет Двојна RJ45 PCI Express Gigabit Ethernet

DEN 1125.36

Обновено

Достапно за нарачка

2 Порт 1000 Mbps PCIe Мрежен Адаптер Картичка NIC.PCI Express 1 G Gigabit Ethernet Lan Картичка.Може да достигне брзина до 10/100/1000 Mbps. 82575 EB чипсет со 2* 10/100/1000 Mbps пристаништа.Интерфејс Тип : RJ45*2. 2-Порта 1000 Mbps PCIe Изразат Мрежен Адаптер Картичка со 82575 EB Чипсет Двојна RJ45 PCI Express Gigabit Ethernet Lan Картичка порти со Низок Профил, Заградата 2-Порта 1000 Mbps PCIe Изразат Мрежен Адаптер Картичка со 82575 EB Чипсет Двојна RJ45 PCI Express Gigabit Ethernet Lan Картичка порти со Низок Профил, Bracket2 Порта 1000 Mbps PCIe Мрежен Адаптер Картичка NICPCI Изразат 1 G Gigabit Ethernet Lan Card Can достигне брзина и до 10/100/1000 Mbps82575 EB чипсет со 2* 10/100/1000 Mbps ports Interface Тип : RJ45*2.Слот Интерфејс : PCI Express x 1 (Компатибилен со PCI Express 4x/8x/16x).Поддршка за windows7, 8, 10, за LINUXNetwork Стандард : EEE8021 P, IEE8021 Q, IEE8022, IEE802.3ac, EE8023az, IEEE802.3x, IEEE802, 3ad Package вклучени 1 x Мрежна Картичка Со Низок профил, заградата.

Избор на клиент

1G Gigabit Ethernet PCIE Собраа Мрежна Картичка(NIC) од Broadcom BCM5751 Чип, Еден Бакар RJ45 Приклучок, PCI Express X1, Обновено
1G Gigabit Ethernet PCIE Собраа Мрежна Картичка(NIC) од Broadcom BCM5751 Чип, Еден Бакар RJ45 Приклучок, PCI Express X1,

Опремени со оригинални Broadcom BCM5751 контролер чип кој ги прави стабилни сервери.Споредете да Broadcom BCM5751Т1...

DEN 0.00
10PCS Вистински Безжични Рутирачки Мрежна Картичка чип RT3050F Обновено
10PCS Вистински Безжични Рутирачки Мрежна Картичка чип RT3050F

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 583.92
10PCS RTL8676 RTL8676S LQFP128 Пакет Полн Пакет Нови Оригинални топла Продажба Обновено
10PCS RTL8676 RTL8676S LQFP128 Пакет Полн Пакет Нови Оригинални топла Продажба

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 658.56
Издржливи Мрежна Картичка Кабел, Картичка за Кабелска, Не Црна, 4PCS за м.2/NGFF Безжична Мрежна Картичка Надворешна Антена Обновено
PCIE Мрежна Картичка 433Mbps Двојна Бенд 2.4 G/5G PCIE Безжична Картичка Bluetooth 4.0 Мрежна Картичка за Десктоп Поддржани Обновено
PCIE Мрежна Картичка 433Mbps Двојна Бенд 2.4 G/5G PCIE Безжична Картичка Bluetooth 4.0 Мрежна Картичка за Десктоп Поддржани

[433 Mbps Висока Брзина на Пренос]Висока брзина на пренос до 433 Mbps обезбедува висока ефикасност на пренос на

DEN 558.96
langchen AR5BXB92 AR9280 Мини PCI-E 802.11 A/B/G/N Безжичен Половина Картичка Адаптер за hp СПС 495848-004 518437-001 580102-001 Обновено
langchen AR5BXB92 AR9280 Мини PCI-E 802.11 A/B/G/N Безжичен Половина Картичка Адаптер за hp СПС 495848-004 518437-001 580102-001

Модел : AR5 BXB92 AR9280 Безжичен Протокол : 802.11 A / B / G / N интерфејс : МИНИ PCIE картичка чип поддршка atheros ar9280 поддрш

DEN 1596.00
Ontracker Безжична Картичка, WiFi Стап Intel 1030 11230BNHMW Безжична Картичка Жариште WiFi, Bluetooth Внатрешна Мрежна Обновено
Ontracker Безжична Картичка, WiFi Стап Intel 1030 11230BNHMW Безжична Картичка Жариште WiFi, Bluetooth Внатрешна Мрежна

Дизајниран за постоечките лаптоп компјутери, како и поновите, потенки, помали лаптоп компјутери, netbooks и

DEN 216.72
Hewlett-Ап Qlogic Q41132HLCU-11 CL ETH 2X 10Gb PCIe3 Картичка AH2010406 P01983-001 AH2010406-12 Б Обновено
Hewlett-Ап Qlogic Q41132HLCU-11 CL ETH 2X 10Gb PCIe3 Картичка AH2010406 P01983-001 AH2010406-12 Б

Најголемиот Дел Од Пакување.Qlogic Q41132 HLCU11 CL Eth 2x 10 Gb PCIe3 Картичка AH2010406 P01983001 AH201040612 Б 30 ден гаранција.Qlogic Q41132

DEN 0.00
125 Адаптер Картичка,PCI-E да CE Адаптер Картичка,PCI-E да ZIF Трансфер Картичка,со 2Pcs Флексибилно Рамно Кабел,Трајни Обновено
125 Адаптер Картичка,PCI-E да CE Адаптер Картичка,PCI-E да ZIF Трансфер Картичка,со 2Pcs Флексибилно Рамно Кабел,Трајни

Ова е еден PCIE ДА CE / ZIF хард диск адаптер картичка со стабилни перформанси.Со флексибилно рамно кабел, ле

DEN 312.00
М. 2 PCI-E Адаптер,M. 2 NGFF SSD (M Копче) за PCI-E3.0 X1 Експанзија Картичка,со Низок Профил, Заградата за Десктоп PCI Обновено
М. 2 PCI-E Адаптер,M. 2 NGFF SSD (M Копче) за PCI-E3.0 X1 Експанзија Картичка,со Низок Профил, Заградата за Десктоп PCI

【М Клучни PCIE SSD Експанзија Картичка】Овој производ е PCIE да М 2 хард диск NVME адаптер картичка.Адаптер карт

DEN 0.00
10PCS RTL8306 RTL8306E RTL8306E-CG QFP128 RTL8365 RTL8365MB QFP128 Обновено
10PCS RTL8306 RTL8306E RTL8306E-CG QFP128 RTL8365 RTL8365MB QFP128

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 0.00
DIGI МЕЃУНАРОДНИ 77000890 4PORT PCI EXPRESS RS-232 СЕРИСКИ КАРТИЧКАТА W/O КАБЛИ (77000890) Обновено
DIGI МЕЃУНАРОДНИ 77000890 4PORT PCI EXPRESS RS-232 СЕРИСКИ КАРТИЧКАТА W/O КАБЛИ (77000890)

DIGI МЕЃУНАРОДНИ 77000890 4 PORT PCI EXPRESS RS232 СЕРИСКИ КАРТИЧКАТА W / O КАБЛИ (77000890).Digi 77000890 Digi Нео Универзална PCI (3.3 V & 5

DEN 1140.00
Трајни производи за Заштита на Животната средина Експанзија Картичка Сигурен Extender за Компјутер Обновено
Трајни производи за Заштита на Животната средина Експанзија Картичка Сигурен Extender за Компјутер

Поддршка за WINXP / WIN7 / WIN8 / WIN10 / за LINUX систем.Солидна capacitor има карактеристики на заштита на животната сред�

DEN 0.00
Vogzone за Intel X550-T2 10Gb NIC Мрежна Картичка Бакар Двојна RJ45 Портата PCI Express 3.0 X4 Поддршка на Windows Server/Linux/ESX Обновено
Vogzone за Intel X550-T2 10Gb NIC Мрежна Картичка Бакар Двојна RJ45 Портата PCI Express 3.0 X4 Поддршка на Windows Server/Linux/ESX

10 Gb PCIE NIC Мрежна Картичка со INTEL ELX550 AT2 контролер ❤❤5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА❤❤.Dual 10 GBASEТ порта 10 G мрежна картич

DEN 0.00
Национален Инструмент NI PCI-GPIB 24-Pin IEEE 488.2 DAQ Интерфејс Картичка 188513F-01L Обновено
Национален Инструмент NI PCI-GPIB 24-Pin IEEE 488.2 DAQ Интерфејс Картичка 188513F-01L

Национален Инструмент NI PCIGPIB Интерфејс Картичка.Дел Број : 188513 F01 L.IEEE 488.2 интерфејс.Не микропроцесори пре

DEN 0.00
JUSTBINGFENG WT32-ETH01 Вграден Сериски Порт Вмрежување Bluetooth +WiFi 2-во-1 Портал Модул Bluetooth Засилувач Верзија Обновено
JUSTBINGFENG WT32-ETH01 Вграден Сериски Порт Вмрежување Bluetooth +WiFi 2-во-1 Портал Модул Bluetooth Засилувач Верзија

Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира.долготрајни.Мрежен протокол

DEN 788.16
Emulex lpe12000 LightPulse 8GB Една Порта Влакна PCI-E Обновено
Emulex lpe12000 LightPulse 8GB Една Порта Влакна PCI-E

Сигурен управливост, сигурност, перформанси и леснотијата на deployment Streamlined инсталација и управување, нез

DEN 3088.32
PCI-E 2 RJ45 Port Gigabit LAN за Windows Linux Intel, 1000M позлатени PCI-E Двојна Порта Ethernet Мрежна Картичка Адаптер Обновено
PCI-E 2 RJ45 Port Gigabit LAN за Windows Linux Intel, 1000M позлатени PCI-E Двојна Порта Ethernet Мрежна Картичка Адаптер

3ac, EE8023az, IEEE802.Мрежа Стандард : EEE8021 P, IEE8021 Q, IEE8022, IEE802.3x, IEEE802, 3ad Тежина : 72g / 2.Спецификација : Состојба : 100% Со

DEN 1197.36