GGANYAOF Завртка Пан Главата Круг Главата Завртки со Подлога, Механички Завртки со Средно Заби, Никел Позлатен М2.5 М3 М4 500Pcs (Должина : 16mm, Големина : М2.5)

GGANYAOF Завртка Пан Главата Круг Главата Завртки со Подлога, Механички Завртки со Средно Заби, Никел Позлатен М2.5 М3

DEN 1351.20

Обновено

Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик рамка направена од 304 од не ' рѓосувачки челик, погоден за различни прилики.Тоа е широко се користат во домови, канцеларии, дрвен мебел, поправки и пронајдоци.Има широк спектар на употреба и е погодна за домови, гаражи, фабрики, фабрики, фабрики, фабрики, автомобил врати, рачки, гранки, славини, копчиња и други фиксни машини и апарати за домаќинство опрема.Различни големини се на располагање за да одговараат на различните потреби.Храна отпорност, отпорност на корозија, деформација на корозија и високи сигурност.

Избор на клиент

DANSHILONG M3 M4 M5 Дупчиња Countersunk Flat Head Завртки Нерѓосувачки Челик Завртка Дупчиња M3/M4/M56/8/10/12/14/16/18/20/22/25/30/35 Обновено
DANSHILONG M3 M4 M5 Дупчиња Countersunk Flat Head Завртки Нерѓосувачки Челик Завртка Дупчиња M3/M4/M56/8/10/12/14/16/18/20/22/25/30/35

Глава Стил : Рамен.Завртка Тип : Машина Завртки.Вози Стил : Дупчиња.Димензии : M3 / M4 / М5*6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 /

DEN 0.00
5/16-18 x 1 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 1,000 компјутери) Обновено
5/16-18 x 1 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 1,000 компјутери)

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Пр�

DEN 15215.76
Fabory U24522.016.01008-32 X 1 Пан Главата Филипс Машина Со Завртки, 100 Pk. Обновено
Fabory U24522.016.01008-32 X 1 Пан Главата Филипс Машина Со Завртки, 100 Pk.

FABORY U24522.016.0100 #832 x 1" Пан Главата Филипс Машина со Завртки, 100 pk.Откријте различни опции за купување на маши�

DEN 0.00
20pcs M4 x 85 mm Филипс Пан Глава на Машина Завртка Нерѓосувачки Челик ABBOTT Обновено
20pcs M4 x 85 mm Филипс Пан Глава на Машина Завртка Нерѓосувачки Челик ABBOTT

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з

DEN 139.20
На Hillman Група 2008 8-32 x 1-1/4 Месинг Круг Главата Дупчиња Машина Завртка 24-Пакет Обновено
На Hillman Група 2008 8-32 x 1-1/4 Месинг Круг Главата Дупчиња Машина Завртка 24-Пакет

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој recepticle да се зацврсти метални делови зае�

DEN 213.36
Завртка 5/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик cm Шест-Лобус Torx Ултра Тенок Супер Низок Рамен Обновено
Завртка 5/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик cm Шест-Лобус Torx Ултра Тенок Супер Низок Рамен

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Генерички За�

DEN 0.00
(5000 компјутери) 1/4-28 X 1/2, Машински Завртки, Рамни Филипс Диск, 82 Степен Countersink, Полн Конец, Челик, Цинк Позлатен Обновено
(5000 компјутери) 1/4-28 X 1/2, Машински Завртки, Рамни Филипс Диск, 82 Степен Countersink, Полн Конец, Челик, Цинк Позлатен

Дијаметар (Номинална) : 1 / 4"Нишка на Теренот : 28 Length (Номинална) : 1 / 2"Производ Класа : Надворешно Навој Fastener

DEN 16071.84
GYETAGCV Завртка 10/50 M2M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB819 Крстот Countersunk Flat Head Обновено
GYETAGCV Завртка 10/50 M2M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB819 Крстот Countersunk Flat Head

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.На завртката е направен од 304 од не ' рѓосува�

DEN 0.00
HILLMAN FASTENER 90200 8-32X1-3/4 Машина Завртка Обновено
HILLMAN FASTENER 90200 8-32X1-3/4 Машина Завртка

Круг Комбо Машина Завртка Круг Комбо.Z 100Парчиња По Пакет.Земја На Потекло : Кина.Од Името На Брендот : Hillma

DEN 0.00
Fabory U24522.019.0062X 10-24 5/8 Пан Главата Филипс Машина Со Завртки, 100 Pk. Обновено
Fabory U24522.019.0062X 10-24 5/8 Пан Главата Филипс Машина Со Завртки, 100 Pk.

FABORY U24522.019.0062 #x 1024 5 / 8" Пан Главата Филипс Машина со Завртки, 100 pk.Продавница за машина за завртки со Глава �

DEN 0.00
Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Црна Оксид Заврши, ги Исполнува DIN 7985, 1 Филипс Диск, М2-0.4 Тема Големина, 12 Обновено
Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Црна Оксид Заврши, ги Исполнува DIN 7985, 1 Филипс Диск, М2-0.4 Тема Големина, 12

Пакет Димензии : 8.382 cms (L) x 5.588 cms (W) x 3.302 cms (H).Видот На Производите : Завртки.Пакет Количина : 1 Земја На Потек

DEN 184.32
Премиер-Линија 9131243 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М4-0.7 X 25ММ, Одделение А2-70 Нерѓосувачки Обновено
Премиер-Линија 9131243 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М4-0.7 X 25ММ, Одделение А2-70 Нерѓосувачки

Големина : М40.7 X 25ММ.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишка

DEN 0.00
10-24 x 1/2 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид (Картон: 4,000 компјутери) Обновено
10-24 x 1/2 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид (Картон: 4,000 компјутери)

Станот Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој.Челик Црна Оксид над 188 Нерѓос

DEN 0.00
Дувачкиот Дупчиња Круг Глава на Машина Завртки 5/16-18 x 3 Количина 250 Обновено
Дувачкиот Дупчиња Круг Глава на Машина Завртки 5/16-18 x 3 Количина 250

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава На Машина Завртки 5 / 16"18 Дупчиња вози стил дизајнирани да бидат водени од р�

DEN 16507.20
На Hillman Група 44801 М4-0.70 x 45mm Метрички Решетка Глава на Машина со Завртки, 10-Пакет Обновено
На Hillman Група 44801 М4-0.70 x 45mm Метрички Решетка Глава на Машина со Завртки, 10-Пакет

Се зацврсти со шрафцигер да се намали ризикот од надстега за заштита на завртката и зацврстени материја

DEN 0.00
10-24 x 1 Машина Завртки/Филипс/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 4,000 компјутери) Обновено
10-24 x 1 Машина Завртки/Филипс/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 4,000 компјутери)

Хексадецимален За Миење Филипс.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк

DEN 0.00
10-24 x 3 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100 Обновено
10-24 x 3 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100

Глава Висина : 0.176".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.190".Теми По Инч (TPI) : 24 Груб или парична Казна Те�

DEN 2058.72
30pcs М5 x 35 mm Филипс Пан Глава на Машина Завртка Нерѓосувачки Челик ABBOTT Обновено
30pcs М5 x 35 mm Филипс Пан Глава на Машина Завртка Нерѓосувачки Челик ABBOTT

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з

DEN 0.00
GYETAGCV Завртка 10/50 M2M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB819 Крстот Countersunk Flat Head Обновено
GYETAGCV Завртка 10/50 M2M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB819 Крстот Countersunk Flat Head

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.На завртката е направен од 304 од не ' рѓосува�

DEN 396.00
LZYANG Завртка Дупчиња Завртка Нерѓосувачки Челик Машина Завртка Круг Главата Помине 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB65 Обновено
LZYANG Завртка Дупчиња Завртка Нерѓосувачки Челик Машина Завртка Круг Главата Помине 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB65

Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина 1 Стандардна тема, не е лесно да се олабави по инс�

DEN 1418.40
На Hillman Група На Hillman Група 4040 10-32 x 1-1/2 во. Нерѓосувачки Челик Пан Главата Филипс Машина Завртка (10-Pack) Обновено
На Hillman Група На Hillman Група 4040 10-32 x 1-1/2 во. Нерѓосувачки Челик Пан Главата Филипс Машина Завртка (10-Pack)

Машина завртки се целосно навој заедно вратило.Се зацврсти со шрафцигер да се намали ризикот од надстег

DEN 195.36
1/4-20 x 1/2 Машина Завртки/Шест-Лобус/Решетка Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 1,500 компјутери) Обновено
1/4-20 x 1/2 Машина Завртки/Шест-Лобус/Решетка Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 1,500 компјутери)

Решетка Шест Лобус.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Пр�

DEN 12767.76
(5000pcs) 5/16-18 X 2, Машински Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни Обновено
(5000pcs) 5/16-18 X 2, Машински Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни

5 / 16"18 X 2".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 2", Надворешно Навој сврзувачки ел

DEN 0.00
12-24 x 5/8 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк/Serrated / 3 Ударна Точка/Машина Обновено
12-24 x 5/8 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк/Serrated / 3 Ударна Точка/Машина

Serrated Хексадецимален За Миење Unslotted.АвтоДупчење Завртки со Машина Завртка Теми.Глави за да се ASME B18.6.3...

DEN 1576.80
CTP 2160029 Torx Навој за Тешки Опрема Обновено
CTP 2160029 Torx Навој за Тешки Опрема

Завртка Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CTP е светски квали

DEN 135.12