SmallRig 1/4 Мини Топката Главата Ладна Чевли Планината Адаптер со 1/4-20 Тема за Камерата на Телефонот Кафез LED Светло во Видео-3577

SmallRig 1/4 Мини Топката Главата Ладна Чевли Планината Адаптер со 1/4-20 Тема за Камерата на Телефонот Кафез LED Светло

DEN 479.76

Обновено

Достапно за нарачка

Преносни и Лесна : Мини Планината 3577 е дизајниран да се одржи вашата светлина врз врвот на камерата, Кафез или други монтажа на системи преку ладно чевли адаптер.Преносни и Лесни мини чевли носителот, Мерење само 20g.Ако не сакате да се стави премногу тежина на камерата, ова е добар избор.Флексибилни Позиционирање : алуминиумски планината ви овозможува да го навалите до 138° до позиција на вашата светлина и реализација на прецизни осветлување.Answer : ___________________________ NOTE : Мини планината поддршка уред до 250g.Анти-нула : Направен од висок квалитет на алуминиум материјал, површината усвојува анти-оксидација третман, постабилна и издржливи.Карактеристики на Анти-нула подлога на врвот да го заштитите уредот од нула.Широк Компатибилност : Со 1/4" завртка на врвот за светло или микрофон.Со ладна чевли адаптерот на базата за повеќе додатоци за прилогот, ако е потребно.Како што ID : 3290, 3157, 3561, 3611 и така натаму.Toolless инсталација : Доаѓаат со ладна чевли адаптерот на базата, можете да брзо закачите на планината да камерата или кафез.

Избор на клиент

NDMYED 1/4 Завртка Алуминиум Ладно Чевли Планината Адаптер за dslr фото Камера Кафез Монтирам/Flash/LED Светло/Микрофон/Monitor Обновено
Astibym Hotshoe Планината, Флеш Hotshoe Планината Црна Висока Стабилност Флеш Hotshoe Адаптер за Монтирање со Флеш Топла Обновено
Astibym Hotshoe Планината, Флеш Hotshoe Планината Црна Висока Стабилност Флеш Hotshoe Адаптер за Монтирање со Флеш Топла

Лесен дизајн, лесно да се носат и продавница, не заземаат простор.Лесен дизајн, лесно да се носат и прода�

DEN 0.00
Shiwaki Флеш Адаптер Чевли Планината за 5D 7D 10D 70D 300D 1100D Дигитална Камера Обновено
Shiwaki Флеш Адаптер Чевли Планината за 5D 7D 10D 70D 300D 1100D Дигитална Камера

Да се користи со dslr фото блиц на камерата.Лесна инсталација под помош на алатката колекции.Висок квалит�

DEN 0.00
FENGYANFANG - 3-Слој Цврсто Дрво Чевли Рек Клупата, Чевли Кутија за Складирање, Чување Рек Дека Може да се Одржи До 200kg, Обновено
FENGYANFANG - 3-Слој Цврсто Дрво Чевли Рек Клупата, Чевли Кутија за Складирање, Чување Рек Дека Може да се Одржи До 200kg,

●Preferred даб, јасен, текстура, полиран и полиран, мазна на допир, тешко, издржлив, висока густина, еколошки �

DEN 0.00
D Dolity Топла Чевли Планината Адаптер со 1/4 Нишка Студ за Камерата Кафез Екипаж со 1/4 Нишка Шраф за Монтирање Стандард Обновено
Godox VSM-H02 Двојна Ладно Чевли Продолжување на Планината, Топла Чевли Камера Плоча Микрофон LED Светло во Видео Стојат Обновено
SmallRig Ладно Чевли Планината Адаптер со Безбедноста Порака за Камерата Кафез Flash LED Мониторот - BUC2806 Обновено
SmallRig Ладно Чевли Планината Адаптер со Безбедноста Порака за Камерата Кафез Flash LED Мониторот - BUC2806

【ЛАДНО ЧЕВЛИ ПЛАНИНАТА】Small Rig Ладно Чевли BUC2806 е дизајниран за конвертирање на две 1 / 4"20 навој дупки да с

DEN 0.00
CAMVATE Ладно Чевли Планината со 1/4-20 Дупка за Blackmagic Кино Камери Обновено
CAMVATE Ладно Чевли Планината со 1/4-20 Дупка за Blackmagic Кино Камери

Ладно Жешко Чевли replicates флеш чевли се најде на уште камери и придава на било 1 / 420 навој дупка.Придава на �

DEN 0.00
Neewer Флеш/Чевли/Чадор Планината/Носителот/Заградата Типот E За Сите топло-број на удари освен Sony и Minolta Брендови Обновено
Neewer Флеш/Чевли/Чадор Планината/Носителот/Заградата Типот E За Сите топло-број на удари освен Sony и Minolta Брендови

Флеш / Чевли / Чадор Планината / Носителот / Заградата Видот E Топла Чевли Големина може да се прилагоди (172

DEN 276.96
Камерата Топла Чевли Ниво, Chromlives 3 Оска Дух Меур Ниво Стандард Чевли Ниво Планината Компатибилен со dslr фото на Филмската Обновено
NICEYRIG Ладно Чевли Планината Адаптер со 1/4 Тема за Камерата Кафез, LED Блиц и Микрофон - 126 Обновено
NICEYRIG Ладно Чевли Планината Адаптер со 1/4 Тема за Камерата Кафез, LED Блиц и Микрофон - 126

[АЖУРИРАНА ВЕРЗИЈА] Niceyrig ладно чевли адаптер 126 е многу функционална, за изградба на екипаж, кој може да с

DEN 0.00
Возила-OCS 2in1 12025mm 25125mm Топла Чевли База Продолжување Заградата Планината LED Пополнете Светлината Носителот Поддршка Обновено
Тројно Ладно Чевли Планината Заградата Gimbal Планината Продолжување Бар со 1/4 3/8 Тема Дупки Микрофон Планината за Светло Обновено
Foto&Технолошки Стандард Топла Чевли Hotshoe Покрие Компатибилен со Panasonic Lumix DC-GH5, DMC-LX100, FZ2500 FZ2000 FZ1000, Обновено
Foto&Технолошки Стандард Топла Чевли Hotshoe Покрие Компатибилен со Panasonic Lumix DC-GH5, DMC-LX100, FZ2500 FZ2000 FZ1000,

Чувари вашата топла чевли од добивање свиткана или оштетување.Помага да се задржи топло чевли суви и чи�

DEN 0.00
EuisdanAA Тројно Глава Жешка Чевли Планината Адаптер Блиц Светлина Стојат Топката Главата Носителот Сет(Adaptador де montaje Обновено
KESOTO Пластични Блиц Светлина Топла Чевли Планината Адаптер за Полнење W/ 1/4 Нишка Дупка за Обновено
KESOTO Пластични Блиц Светлина Топла Чевли Планината Адаптер за Полнење W/ 1/4 Нишка Дупка за

Опис : Повеќе Апликации:Совршено компатибилни за SLR камера и Други SLR камера топла чевли, за камера, бли�

DEN 0.00
Okuyonic Флеш Hotshoe Планината, Флеш Hotshoe Адаптер за Монтирање Hotshoe Планината Алуминиум Материјал со Флеш Топла Обновено
Okuyonic Флеш Hotshoe Планината, Флеш Hotshoe Адаптер за Монтирање Hotshoe Планината Алуминиум Материјал со Флеш Топла

Направен од висок квалитет на алуминиум материјал, фирма, трајни и долг животен век.CNC machining центар за се�

DEN 0.00
VILTROX Прилагодливи Агол Пол Вртливата Топла Чевли Планината 1/4 Завртка Топла Чевли Планината Адаптер за Монтажа, Видео Обновено
4PCS Сребрена Камера Топла Чевли Покрие Заштитник Капа за Fujifilm Fuji GFX 50-ТИТЕ II XT-30II XT-30 II X-T20 XT-10 X-S10 Обновено
4PCS Сребрена Камера Топла Чевли Покрие Заштитник Капа за Fujifilm Fuji GFX 50-ТИТЕ II XT-30II XT-30 II X-T20 XT-10 X-S10

Посветен големина заштитник покритие за Fujifilm камера топла чевли и сит на, 4 парчиња во еден пакет.Обезбе�

DEN 215.76
Yunchenghe S-Тип S-ЕК Загради Elinchrom S Планината Носителот Одговара Speedlite Флеш Snoot Softbox Обновено
Yunchenghe S-Тип S-ЕК Загради Elinchrom S Планината Носителот Одговара Speedlite Флеш Snoot Softbox

6" Тежина : Околу.Планината големина е прилагодлив за да ги собере сите брендови на speedlites, па дури и Godox АД3

DEN 0.00
Камерата Ниво Топла Чевли Ниво Топла Чевли Меур Покрие Комбо Pack 3 Оска 2 Оска 1Axis Компатибилен со Nikon, Олимп, Pentax Обновено
Камерата Ниво Топла Чевли Ниво Топла Чевли Меур Покрие Комбо Pack 3 Оска 2 Оска 1Axis Компатибилен со Nikon, Олимп, Pentax

【ШИРОКО COMPATIBILITIES】3 оска и 2 оска дух меур ниво Компатибилен со Pentax, Олимп, итн.SLR / dslr фото апарати (Одгова�

DEN 239.76
Брзо Заклучување на Вредноста Топла Чевли Планината Адаптер Tripod Завртка Рачка за 10 9 8 7 6 5 4 Топла Чевли Планината Обновено
Брзо Заклучување на Вредноста Топла Чевли Планината Адаптер Tripod Завртка Рачка за 10 9 8 7 6 5 4 Топла Чевли Планината

Среброто издолжени на вредноста се справи може да се прилагоди на теренот агол, се разбира, тоа исто так�

DEN 1399.20
Neewer Телефон Tripod Планината Адаптер со Огледало, 360° Rotatable Phone Држач за Tripod/Selfie се Држи со Ладна Чевли Обновено
Neewer Телефон Tripod Планината Адаптер со Огледало, 360° Rotatable Phone Држач за Tripod/Selfie се Држи со Ладна Чевли

На стеги со мека гума влошки можат да се спречи вашиот паметен телефон од лизгање и да се заштити од неса

DEN 371.76
Камерата Метал Топла Чевли Планината Адаптер 1/4 Инчи Студио Светлина Tripod Носителот Флеш Адаптер Тема Професионални Обновено
Godox TT600S Топла Чевли монтажа Нога за Поправка Godox TT600-S Флеш Speedlite Додатоци Обновено
Godox TT600S Топла Чевли монтажа Нога за Поправка Godox TT600-S Флеш Speedlite Додатоци

Топла Чевли монтажа нога за Godox TT600 S Флеш Speedlite поправка поправи делови.Ако вашиот флеш топла чевли е brocken

DEN 0.00
Uxsiya Hotshoe Адаптер за Монтирање, Hotshoe Планината Флеш Hotshoe Планината Црна за Камерата Додатоци за Постојан Фото Обновено
Uxsiya Hotshoe Адаптер за Монтирање, Hotshoe Планината Флеш Hotshoe Планината Црна за Камерата Додатоци за Постојан Фото

Лесен дизајн, лесно да се носат и продавница, не заземаат простор.Лесен дизајн, лесно да се носат и прода�

DEN 201.36
Okuyonic Флеш Hotshoe Планината, Hotshoe Планината Флеш Hotshoe Адаптер за Монтирање на Лесен Дизајн со Флеш Топла Чевли Обновено
Okuyonic Флеш Hotshoe Планината, Hotshoe Планината Флеш Hotshoe Адаптер за Монтирање на Лесен Дизајн со Флеш Топла Чевли

Направен од висок квалитет на алуминиум материјал, фирма, трајни и долг животен век.Лесен дизајн, лесно �

DEN 480.00
ALZO Ладно Чевли Планината за BMPCC 4K, 6K Blackmagic Џеб Кино Камери, Кафези и Апаратури Обновено
ALZO Ладно Чевли Планината за BMPCC 4K, 6K Blackmagic Џеб Кино Камери, Кафези и Апаратури

Други чевли месеци без гумена база бара вишокот на завртка притисок за да се спречи ротација, и ова може

DEN 0.00
YoBuyBuy Камера Метал Топла Чевли Планината Адаптер за да го 1/4 Завртка Тема за Студио Светлина Tripod Светилка Носителот Обновено
ПТ-5 Камерата Заградата за A6400 да се Закачите на Микрофон Ладно Чевли Продолжување на Планината 1/4 компатибилност со Обновено