FXLYMR Чешми Потоне Допрете,Злато Простор Алуминиум Допрете Домаќинство Бања Слив Допрете Топла и Ладна Над Контра Слив се Меша со Вода Тапа Агол Вентил G1/2/Злато

FXLYMR Чешми Потоне Допрете,Злато Простор Алуминиум Допрете Домаќинство Бања Слив Допрете Топла и Ладна Над Контра Слив

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

◆ Модерна Тапа, Простор Алуминиум Isfully Направена и Нема да Исчезнат. ◆ G1 /2 Увоз G1 /2 Извоз. ◆ Минимална 0.5 Bar Вода под Притисок, 1.0 Бар Препорачува за Перформанси. ◆ 360° на Ротација, Топла и Ладна Вода Мулти-Функција, 4-Точка Интерфејс, Лесно да се Инсталира. ◆ Капе Слободни' Керамички Кертриџ Valvequality Гарантира。. ◆ Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Faucet Material : Space Aluminum Size : Длабочина : 230 Mm Height : 230 Mm Whether за да ја Ротирате : Yes Mounting Цевка Тема : G1 / 2 (4-Точка Интерфејс)Инсталација Метод : Sitting Color : Црна , Розово Злато , Gold Hot и Ладна Вода Прекинувач : Yes Weight : 726 Grams Suitable Простор : Балкон, Кујна, Бања, Хотел, Вила.Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Ако Имате Било кој Квалитет на Прашања, ве Молиме Контактирајте го Нашиот Продавачот Услуга; Ние Ќе Ви Помогнат со Сите Квалитетни Прашања.Нема Апсолутно Никаков Ризик во Оваа Набавка.

Избор на клиент

Windon Залив од страна на Speakman Чесапик Близнак Лост 8 Распространета Тоалетот Тапа, Мат Црна Обновено
Windon Залив од страна на Speakman Чесапик Близнак Лост 8 Распространета Тоалетот Тапа, Мат Црна

Изградена на трајни солидна месинг и метални за години на непроблематична перформанси.Брза и едноставн

DEN 6451.20
Moen WS84850SRN Wetherly Две-Рачка Centerset Бања Тапа со Одвод на Собранието, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел Обновено
Moen WS84850SRN Wetherly Две-Рачка Centerset Бања Тапа со Одвод на Собранието, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел

За наводнување на растенијата.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower

DEN 0.00
CHENF кујна допрете Слив Тапа Бања Led Дигитални Слив Славина за Вода Моќ Слив Миксер Месинг Хром Позлатен Умерена Екранот Обновено
ДЕЛТА ТАПА 22C601 Една Дупка, 6.25 x 1.98 x 6.25 инчи, Хром Обновено
ДЕЛТА ТАПА 22C601 Една Дупка, 6.25 x 1.98 x 6.25 инчи, Хром

Метал задржете надолу пакет.Боја кодирани plug копчето за рачка за топла / ладна идентификација.Popup одвод �

DEN 2795.76
Бања Славина се Повлече Надолу Бања Бања Потоне Тапа Модерна Слив Миксер Допрете Една Рачка Bifunctional Топла и Ладна Обновено
Делта Тапа 525LF-MPU Класичен Една Рачка Бања Тапа, Хром,4.88 x 6.50 x 5.00 инчи Обновено
Делта Тапа 525LF-MPU Класичен Една Рачка Бања Тапа, Хром,4.88 x 6.50 x 5.00 инчи

4 инчен центар во собата.Солидна месинг фабрикувани тело.Метал popup вклучени.Вандалот отпорни рачка на ме

DEN 0.00
Nuvo Елементи на Дизајнот ES2969ML Milano 8 16 2-се Справи со Широка Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-1/2, Брусен Никел/Полиран Обновено
Nuvo Елементи на Дизајнот ES2969ML Milano 8 16 2-се Справи со Широка Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-1/2, Брусен Никел/Полиран

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка з�

DEN 0.00
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода Обновено
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода

Издржливи Бранеа Никел Крај : Противи оцрни и отпорност од секојдневна употреба.Лесно да се Инсталира с�

DEN 0.00
ТОТО TLT20 Thermostatic Мешање Вентил за ECOPOWER 0.35 GPM Бања Потоне Чешми, Хром-TLT20, Полиран Хром Обновено
ТОТО TLT20 Thermostatic Мешање Вентил за ECOPOWER 0.35 GPM Бања Потоне Чешми, Хром-TLT20, Полиран Хром

За користење со ТОТО ECOPOWER 0.35 GPM тапа контролори TELC103D20 E.Восок тип thermostatic вентил им овозможува на фиксна а�

DEN 3599.76
Pfister Brea Распространета 2 Се Справи Со Бања Тапа Тоскански Бронза Обновено
Pfister Brea Распространета 2 Се Справи Со Бања Тапа Тоскански Бронза

Достапни во Бранеа Никел и Тоскански Бронза, Brea надополнува различни бања settings.Brea вклучува иновативни П

DEN 2616.00