A-Tech 32GB Kit (2x16GB) RAM меморија за Acer Nitro 5 AN515-57-56FC Гејмерски Лаптоп | DDR4 3200MHz SODIMM PC4-25600 (PC4-3200AA) Мемориски Модули Надградба

A-Tech 32GB Kit (2x16GB) RAM меморија за Acer Nitro 5 AN515-57-56FC Гејмерски Лаптоп | DDR4 3200MHz SODIMM PC4-25600 (PC4-3200AA)

DEN 4487.76

Обновено

Достапно за нарачка

RAM Меморија Компатибилна за Acer Nitro 5 AN515-57-56 FC Гејмерски Лаптоп ( PN : NH.QBWAA.004 ). 32 GB Kit ( 2 x 16 GB Модули ) DDR4 3200 MHz ( PC4-25600 / PC4-3200 AA ) DDR4 SO-DIMM ( 260-Pin ) и Не-ECC Unbuffered 1.2 V - DDR4 Стандарден Напон.Ја зголемува ефикасноста на вашиот систем со забрзување на вчитување пати, забрзување на одговорност, како и подобрување на способноста за поддршка на поголема workloads.Сите модули се подложи на квалитетот за тестирање за да се обезбеди сигурен и сигурен перформанси.A-Tech обезбедува Доживотна Гаранција за сите наредби & нуди бесплатни сад врз основа Техничка Поддршка пред, за време & по купувањето.

Избор на клиент

A-Tech 1GB RAM меморија за Dell Inspiron 560, 560s, 570 | DDR3 1066MHz DIMM PC3-има око 8500 240-Pin-от Не-ECC UDIMM Десктоп Обновено
A-Tech 1GB RAM меморија за Dell Inspiron 560, 560s, 570 | DDR3 1066MHz DIMM PC3-има око 8500 240-Pin-от Не-ECC UDIMM Десктоп

Капацитет : 1 GB (1x 1 GB Модул) Тип : DDR3 DIMM 240Pin Брзина : 1066 MHz PC3има око 8500 / (PC38500 U) Ранг : 1 Rx8 (Еден Ранг x8) ECC Тип : Н

DEN 395.76
4GB (4x1GB) Ram Меморија Dell Димензија E520 E520N E521 E521N Обновено
4GB (4x1GB) Ram Меморија Dell Димензија E520 E520N E521 E521N

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 0.00
Лак Меморија СУМ-D4ECSO-2666-16G 16 GB DDR4-2666 PC4-21300 260-Pin ECC So-dimm RAM меморија за Synology NAS Системи DS3018xs Обновено
Лак Меморија СУМ-D4ECSO-2666-16G 16 GB DDR4-2666 PC4-21300 260-Pin ECC So-dimm RAM меморија за Synology NAS Системи DS3018xs

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
200 за да 240P Лаптоп Меморија за да се Десктоп Меморија Адаптер Лесни DDR3 Конвертор DDR3 Конектор DDR3 Трансфер Меморија Обновено
A-Tech 16GB RAM меморија за Acer Стремат 5 A515-51G-395L Лаптоп | DDR4 2133MHz SODIMM PC4-17000 (PC4-2133P) Не-ECC 1.2 Обновено
A-Tech 16GB RAM меморија за Acer Стремат 5 A515-51G-395L Лаптоп | DDR4 2133MHz SODIMM PC4-17000 (PC4-2133P) Не-ECC 1.2

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2063.76
G. Вештина 64GB DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V за Intel CL16 (16-19-19-39) Quad Канал за полнење (4x16GB) Обновено
G. Вештина 64GB DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V за Intel CL16 (16-19-19-39) Quad Канал за полнење (4x16GB)

DDR4 меморија надградба дизајниран за најновата Intel Core Процесори 64 GB Quad Канал мемориски комплет четири ис

DEN 11976.00
A-Tech 32GB Kit (2x16GB) RAM меморија за Acer Стремат 5 A515-52G-57TT Лаптоп | DDR4 2400MHz SODIMM PC4-19200 (PC4-2400T) Обновено
A-Tech 32GB Kit (2x16GB) RAM меморија за Acer Стремат 5 A515-52G-57TT Лаптоп | DDR4 2400MHz SODIMM PC4-19200 (PC4-2400T)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
OFFTEK 2GB RAM меморија Замена на Меморија за EMachines EL1352-51 (DDR3-10600 - Не-ECC) Работна Меморија Обновено
OFFTEK 2GB RAM меморија Замена на Меморија за EMachines EL1352-51 (DDR3-10600 - Не-ECC) Работна Меморија

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

DEN 426.00
G. ВЕШТИНА, F4-3600C16D-32GTZNC Тридент Z Нео 32 Оди (2X 16 Одат) DDR4 3600 MHz CL16 Обновено
G. ВЕШТИНА, F4-3600C16D-32GTZNC Тридент Z Нео 32 Оди (2X 16 Одат) DDR4 3600 MHz CL16

Капацитет : 32 GB.Клиенти : CL16 191939 Модул : 2 парчиња.Стандард : DDR43600 (pc428800).Напон : 1.35 V Тридент Z Нео DDR43600 MHz CL161919

DEN 4976.40
Supermicro Компатибилен MEM-DR464LE-LR26 64GB DDR4-2666 PC4-21300 LRDIMM Оптоварување Намалена Меморија Надградба Модул Обновено
Supermicro Компатибилен MEM-DR464LE-LR26 64GB DDR4-2666 PC4-21300 LRDIMM Оптоварување Намалена Меморија Надградба Модул

Supermicro Компатибилен Дел Број MEMDR464 LELR26, Капацитет 64 GB, Ранг 4 Rx4, Игли 288pin DDR4 LRDIMM, Брзина DDR42666 PC421300, DIMM Тип

DEN 0.00
MemoryMasters 64GB (4x16GB) DDR4-2400MHz PC4-19200 ECC RDIMM 1Rx4 1.2 V Регистрирани Меморија за Сервер/работна Станица Обновено
MemoryMasters 64GB (4x16GB) DDR4-2400MHz PC4-19200 ECC RDIMM 1Rx4 1.2 V Регистрирани Меморија за Сервер/работна Станица

Капацитет : 64 GB (4x16 GB) DDR42400 MHz PC419200 ECC RDIMM 1 Rx4 1.2 V Регистрирани Меморија за Сервер / работна Станица.Разноврс�

DEN 0.00
A-Tech 4GB RAM меморија за Acer Предатор Helios 700 PH717-72-75WS Гејмерски Лаптоп | DDR4 2933MHz SODIMM PC4-23400 (PC4-2933Y) Обновено
A-Tech 4GB RAM меморија за Acer Предатор Helios 700 PH717-72-75WS Гејмерски Лаптоп | DDR4 2933MHz SODIMM PC4-23400 (PC4-2933Y)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Лак Меморија Замена за Dell SNP732YDC/32G AB120719 32 GB 288-Pin DDR4-3200 PC4-25600 UDIMM RAM меморија за Прецизност работна Обновено
Лак Меморија Замена за Dell SNP732YDC/32G AB120719 32 GB 288-Pin DDR4-3200 PC4-25600 UDIMM RAM меморија за Прецизност работна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
A-Tech 16GB DDR4 2666 MHz UDIMM PC4-21300 (PC4-2666V) CL19 DIMM Не-ECC Десктоп RAM Меморија Модул Обновено
A-Tech 16GB DDR4 2666 MHz UDIMM PC4-21300 (PC4-2666V) CL19 DIMM Не-ECC Десктоп RAM Меморија Модул

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Astra-Опрема 4GB(1x4GB) 2666Mhz DDR4 Unbuffered Не-ECC SO-DIMM Надградба за Лаптоп, Лаптоп Меморија Ram меморија 1.2 V Обновено
Astra-Опрема 4GB(1x4GB) 2666Mhz DDR4 Unbuffered Не-ECC SO-DIMM Надградба за Лаптоп, Лаптоп Меморија Ram меморија 1.2 V

Производ Спец : 4 GB(1 x 4 GB Модули) Тип : DDR4 SODIMM(260Pin) и Ram Меморија за Лаптоп, Лаптоп.Брзина : DDR4 2666 Mhz ECC Тип : НеECC

DEN 479.76