Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Декорација (Боја : 0008, Големина : SS6 2mm-1440pcs)

Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Декорација

DEN 1965.60

Обновено

Достапно за нарачка

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од високо-квалитет стакло материјал и мулти-фацетирани површината, тоа може да се примени за скоро било која површина, вклучувајќи ткаенини, пластични, метални, итн.Широк спектар на употреба : rhinestones се доволно за да декорирате вашиот ноктите, око шминка, телото уметност, мобилни телефони, кеси, честитки, облека, високо-mesh чорапи, чевли, свадба фустани, книги, гитари, таблети, регистарски таблички, во табела се шири или други предмети.Flatback trasparenti strass realizzati во vetro cristallino.Presentato един forme carine e belle sfaccettature da taglio.Бои : Кристално Јасно, Кристално Јасно ABMaterial : Кристално Стакло Strass Size : ss3-ss50,се Меша Големини.Пакување : 1440pcs,288pcs,144pcs.Карактеристики &Usages100 Newand High Quality3 D Кристал Помине Уметност Decorations Clear вашите нокти површина ,ќе се применуваат на полската база, се стави на декорација на nails You, исто така, може да ги користите за декорација на вашиот телефон,стакло,Прибор за Облека, Свадба се Облекуваат на Додатоци,чевли, кеси, накит, и др.

Избор на клиент

EBANKU Темно Сина Помине Rhinestones Срца Пеперутка во Облик на Ноктите Уметност Кристали Дијаманти Рамен Грб Rhinestones Обновено
EBANKU Темно Сина Помине Rhinestones Срца Пеперутка во Облик на Ноктите Уметност Кристали Дијаманти Рамен Грб Rhinestones

????Пакет се Вклучени : Постојат 500+ рамен грб кристали дијаманти и 1pcs нерѓосувачки челик пинцети во пакет.

DEN 0.00
Yantuo Рамен Грб Rhinestons Црвено 1440pcs, Lt. Siam 5 мм, скопје 20 Круг Не амбуланта корегирање Кристал Сјајот Камења,Лепак Обновено
Yantuo Рамен Грб Rhinestons Црвено 1440pcs, Lt. Siam 5 мм, скопје 20 Круг Не амбуланта корегирање Кристал Сјајот Камења,Лепак

Високквалитет : користете k9 оптичко стакло материјал, машина за прецизно сечење, со висока вакуум рефле�

DEN 0.00
Yantuo Siam Кристал AB Не амбуланта корегирање Rhinestones 5 мм 1440 компјутери,ss20 Рамно Стакло Назад Камења за Помине Обновено
Yantuo Siam Кристал AB Не амбуланта корегирање Rhinestones 5 мм 1440 компјутери,ss20 Рамно Стакло Назад Камења за Помине

Високквалитет : користете k9 оптичко стакло материјал, машина за прецизно сечење, со висока вакуум рефле�

DEN 0.00
RD-07006 Оркестарот Кристал Многу Големини AB Акрилик Rhinestones Бела Боја Чевли за Облека, Украси за Пенливо Помине Уметност Обновено
MAOYI Бран Точка Bowknot Украси 3D Лак на Ноктите Украси Темперамент Убави Нокти Украси Легура Помине Украси DIY Нокти Обновено
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Rhinestones Обновено
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Rhinestones

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 453.12
Chanwenu 10pcs Помине Уметност Дизајн DIY Помине Уметност Занаети Ноктите Додатоци Симпатична Цртан филм Цртани Крава Помине Обновено
3D Смола Помине Украси DIY Помине Уметност Bowknot Форми Faux Rhinestones Шарм Помине Уметност Decal Помине Додатоци Обновено
3D Смола Помине Украси DIY Помине Уметност Bowknot Форми Faux Rhinestones Шарм Помине Уметност Decal Помине Додатоци

3 D помине уметност смола накит усвојува класичен дизајн за да додадете шарм на вашиот уметност и да се н�

DEN 0.00
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Rhinestones Обновено
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Rhinestones

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 1231.20
Кристал Око Форма Кристал AB Рамен Грб Помине Кристал 3D Не амбуланта корегирање Помине Уметност Декорација DIY Алатка Обновено
WOKOTO 30pcs Злато Број Dangle Помине Шарм (0-9) Легура Помине Rhinestones И Шарм За Нокти 3d Помине Шарм За Помине Уметност Обновено
WOKOTO 30pcs Злато Број Dangle Помине Шарм (0-9) Легура Помине Rhinestones И Шарм За Нокти 3d Помине Шарм За Помине Уметност

【Злато Број Помине Шарм】 : Пакет Содржина 30 Компјутери 3 D dangle број помине шарм вклучуваат број 09,секој б

DEN 0.00
LUOHUO Јапонски Симпатична Голема Мечка Помине Уметност Накит Виножито Боја на Љубовта Легура Помине Уметност Декорација Обновено
Флуоресценција Стакло Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones SS4-30 Strass Помине Уметност Украси Rhinestones Обновено
Флуоресценција Стакло Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones SS4-30 Strass Помине Уметност Украси Rhinestones

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 304.56
2 Кутии автора продолжува да работи Шарм со 1 Помине Tweenzers, 54pcs Мулти-обоени 3D Помине Трендафил Цвеќе, SS6-SS20 Обновено
2 Кутии автора продолжува да работи Шарм со 1 Помине Tweenzers, 54pcs Мулти-обоени 3D Помине Трендафил Цвеќе, SS6-SS20

【Пакет се Вклучени : Мешавина на Различни 3 D Помине Шарм】Вкупно 2 Кутии, 1 Кутија 54 PCS 2 Големини (8ММ,10ММ) М

DEN 0.00
Помине Уметност Rhinestones Комплет Шарени Нокти Sequins Шушка Школка AB Flatback Кристал Камења 3D Украси со 1 Пинцети Обновено
Помине Уметност Rhinestones Комплет Шарени Нокти Sequins Шушка Школка AB Flatback Кристал Камења 3D Украси со 1 Пинцети

МултиФорма помине уметност rhinestones комплет,Шарени Sequins #2 x 1 Кутија,двојно точка dotting пенкало x1 , tweezer x1 На в�

DEN 0.00
Flatback AB Желе Смола Не амбуланта корегирање Rhinestones во најголемиот Дел Пакет (Боја : 0017, Големина : 3мм SS10-50000pcs) Обновено
Flatback AB Желе Смола Не амбуланта корегирање Rhinestones во најголемиот Дел Пакет (Боја : 0017, Големина : 3мм SS10-50000pcs)

Користите : Нашите Не hot fix Rhinestones е многу популарна и се користи за rhinestones фустан вечер фустан свадба фуст

DEN 424.80
25 компјутери 3D Микс Пеперутка Помине Шарм, TOROKOM Пеперутка Rhinestones За Нокти Оркестарот Помине Уметност 3D Пеперутка Обновено
25 компјутери 3D Микс Пеперутка Помине Шарм, TOROKOM Пеперутка Rhinestones За Нокти Оркестарот Помине Уметност 3D Пеперутка

【Нежна Пеперутка Стил】 TOROKOM пеперутка помине уметност украси се дизајнирани со различни форми и избра�

DEN 215.76
Транспарентен Посочи Дното Дијамант Флеш Сјајна Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Декорација на Ноктите Уметност Накит Обновено
ДС-164358 Не се Поправи Рамен Грб Rhinestones Повеќе Бои SS20 4.6 мм-4.8 мм Кристално Стакло Камења за Помине Уметност Обновено
ДС-164358 Не се Поправи Рамен Грб Rhinestones Повеќе Бои SS20 4.6 мм-4.8 мм Кристално Стакло Камења за Помине Уметност

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1454.40