Звучен Аларм Strobe, Светлина, Звук на Сирената Вграден LED со Додатоци за Банкарство Работно место за Домашна Безбедност Аларм Систем

Звучен Аларм Strobe, Светлина, Звук на Сирената Вграден LED со Додатоци за Банкарство Работно место за Домашна Безбедност

DEN 266.16

Обновено

Достапно за нарачка

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Користење на високо квалитетна ABS пластика оган-доказ материјали, цврсти и издржливи.ВИСОК DECIBEL ТОН : алармот ќе испрати и гласен звук и брз блиц светлина за да ги потсети луѓето се избега од оган.СИГУРНА И СТАБИЛНА : заштита на животот и имотот безбедноста.БЕЗ ЗРАЧЕЊЕ : заштита на животната средина и заштеда на енергија.ВГРАДЕН LED : супер светло кога се испрати сигнал на аларм, ефикасно да се потсетат луѓето бегаат од оган.Користење на високо квалитетна ABS пластика оган-доказ материјали, цврсти и издржливи.Вграден LED, супер-светли кога се испрати сигнал на аларм, ефикасно да се потсетат луѓето бегаат од оган.Висок decibel на ѕвонење.Алармот ќе испрати и гласен звук и брз блиц светлина за да ги потсети луѓето се избега од оган.Сигурна и стабилна, заштита на животот и имотот безбедноста.Без зрачење, заштита на животната средина и заштеда на енергија.Широко се користи во домови, фабрики, училишта, продавници, канцеларија, хотел, ресторан, финансии и банкарство работно место и така натаму.

Condition: 100% Brand New
Material: ABS plastic
Color: Red
Size: 122 * 72 * 35mm / 4.8 * 2.8 * 1.4in
Rated voltage: 12V DC
Lighting frequency: 150times/min
Rated sound pressure: 110+/-3(dB/1m)
Package Weight: Approx. 122g / 4.3oz
Application:  Widely used in homes, factories, schools, shops, office, hotel, restaurant, financial and banking workplace and so on
Package Included:
1 * Wired Alarm Strobe Siren :
4 * Accessories :

Избор на клиент

X-DREE 24V DC BJ-3 Индустриски Електронски Алармот да се огласи Ѕвончето w Индикатор Светилка(DC 24 ν BJ-3 Alarma electrónica Обновено
X-DREE 24V DC BJ-3 Индустриски Електронски Алармот да се огласи Ѕвончето w Индикатор Светилка(DC 24 ν BJ-3 Alarma electrónica

Име на производ : Електронски Аларм Ѕвончето; Пакет Содржина : 1 x Електронски Аларм Ѕвончето.Главната Бо�

DEN 0.00
Таа?s Birdie-Оригинал Лична Безбедност Аларм за Жените од страна на Жените-130dB Сирената, Светкави Strobe Светлина, Цврсти Обновено
Алармот Клучни Пронаоѓач, 8-10 Метри, уреди со покажувач на Низа Клучни Пронаоѓач за Деца Миленици Keychain за Smartphone(црвено) Обновено
YUYTE Мултифункционален Безбедност Личен Аларм Постарите Жени Итни Заштита Аларм со LED Светло Обновено
YUYTE Мултифункционален Безбедност Личен Аларм Постарите Жени Итни Заштита Аларм со LED Светло

Издржливи и Безбедни : Висококвалитетни и еколошки ABS пластика, со голема издржливост, мазна и нежна чув�

DEN 727.20
E-извонредни 24V Континуирано Beep Ѕвончето Аларм Sounder Piezo Електронски Ѕвончето Обновено
E-извонредни 24V Континуирано Beep Ѕвончето Аларм Sounder Piezo Електронски Ѕвончето

Работна температура : 20 до +80 степени целзиусови степени.Тип : piezoelectric ѕвончето; модел : QSI4310; звук тип : кон

DEN 0.00
Алармот Sounder, Piezoelectric Електрични Ѕвончето ХС‑2316 за Сигнал Алармантна Обновено
Алармот Sounder, Piezoelectric Електрични Ѕвончето ХС‑2316 за Сигнал Алармантна

Континуиран и силен звук на алармот, 90 децибели, навремено откривање на алармот да се огласи.Усвојување

DEN 218.16
1 Пакет Личен Аларм Сирената, Безбедност Аларми Keychain со LED Светилка, Итен Безбедност Аларм со Keyring за Деца,Ученици,Девојки Обновено
X-DREE SFM-27 DC3-24V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Ѕвончето 80dB(SFM-27 DC3-24 ν 2 hilos Индустриски Обновено
X-DREE SFM-27 DC3-24V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Ѕвончето 80dB(SFM-27 DC3-24 ν 2 hilos Индустриски

Име На Производ : Електронски Ѕвончето;Модел Бр : SFM27;Тип : Континуиран Звук.Номинална Напон : DC 324 V;Звучен

DEN 1257.60
EuisdanAA 5Pcs DC 12V 2-Жичен Постојано Активни Електронски Ѕвончето Аларм Црна 23mmx16mm(5Pcs DC 12V 2-Жичен Continuo Обновено
EuisdanAA 5Pcs DC 12V 2-Жичен Постојано Активни Електронски Ѕвончето Аларм Црна 23mmx16mm(5Pcs DC 12V 2-Жичен Continuo

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електронски Дел, ABS; Нето Тежина : 21g.Пакет Содржина : 5 Pcs x Електро

DEN 924.00
SUPGALIY Safesound Личен Аларм со врвка за околу Lanyard 1 Поставите USB Полнење 130dB Аларм Keychain LED Светилка Не се Обновено
SUPGALIY Safesound Личен Аларм со врвка за околу Lanyard 1 Поставите USB Полнење 130dB Аларм Keychain LED Светилка Не се

Тој ќе го замени самоодбрана на оружје за да се заштити вашата безбедност, како црн пипер спреј.Како еде�

DEN 0.00
15/30W Водоотпорен Отворен PA Музика Гласно Говорник Рог Сирената со Вграден Дигитален Засилувач, Поддршка 24VDC или РОЕ Обновено
WHEELOCK RSS-24MCW-ПРЕПРАТЕНА WHEELOCK Мулти-Candela Strobe Обновено
WHEELOCK RSS-24MCW-ПРЕПРАТЕНА WHEELOCK Мулти-Candela Strobe

Поле за избор candela прилагодувања на 15 / 30 / 75 / 95cd.Strobes произведуваат 1 флеш по секунда, преку регулирани нап

DEN 1416.72
Gugxiom LED Strobe Светлина, Трајни Portabale сопирачките, со 2 X Завртки за Предупредувања за Полицајци за Burglar Аларми Обновено
Gugxiom LED Strobe Светлина, Трајни Portabale сопирачките, со 2 X Завртки за Предупредувања за Полицајци за Burglar Аларми

Може да се користи за пречка предупредувања, burglar аларми, итн.Компатибилен со вмрежување аларм систем.На

DEN 1653.60
X-DREE Електрична Компонента 2 Жичен Аларм Активни Ѕвончето Beep DC 3-24V(Електрична Компонента 2 Жичен Аларм Активни Ѕвончето Обновено
EuisdanAA 85dB DC 8-16V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 2 парчиња(85dB DC 8-16V zumbador Обновено
EuisdanAA 85dB DC 8-16V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 2 парчиња(85dB DC 8-16V zumbador

DC 816 V работен напон,идеална објект за индустриска употреба.Номинална Напон : DC 816 V;Номинална Струја : 30m A;�

DEN 2203.20
EuisdanAA DC 12V Црвено Црн Обратна Кочница Аларм Звучник за Камион(Altavoz де alarma де freno inverso rojo гора DC 12V Обновено
EuisdanAA DC 12V Црвено Црн Обратна Кочница Аларм Звучник за Камион(Altavoz де alarma де freno inverso rojo гора DC 12V

Име на производ : Back up Аларм;Материјал : Пластични, Метални.Номинална Напон : DC 12 V;Моќност : 15 W.Осетливост :

DEN 0.00