AMBF WS50S7EX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 30 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Viton О-Прстен/Зап

AMBF WS50S7EX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 30 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Избор на клиент

AMBF WS200S9TX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 40 Инчи Должина, Конзервирани Обновено
AMBF WS200S9TX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 40 Инчи Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WE5M2EX8-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE5M2EX8-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8855.28
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 7.5 mm OD 4.5 mm ID 1.5 mm Ширина, Метрички Buna-N Запечатување Заптивка, Пакување од 30 Обновено
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 7.5 mm OD 4.5 mm ID 1.5 mm Ширина, Метрички Buna-N Запечатување Заптивка, Пакување од 30

[Size] 7.5 mm надворешен Дијаметар, 4.5 mm Внатрешен Дијаметар од 1,5 мм пресек со Дијаметар [Цврстина] 70 A Durometer (Б

DEN 0.00
Ucland 10 Компјутери 31mm Надвор Кол 2mm Дебели Гума О Прстени Дихтунзи Црна Обновено
Ucland 10 Компјутери 31mm Надвор Кол 2mm Дебели Гума О Прстени Дихтунзи Црна

Име На Производ : Гума О Прстен;Материјал : Гума.Внатре Дијаметар : 27mm / 1.1";надворешен Дијаметар : 31mm / 1.2".Де

DEN 119.76
Ucland 10 Компјутери 28mm x 2.4 mm Гума Запечатување на Филтерот за Масло O Прстени Дихтунзи Обновено
Ucland 10 Компјутери 28mm x 2.4 mm Гума Запечатување на Филтерот за Масло O Прстени Дихтунзи

Име На Производ : Гума О Прстен;Материјал : Гума.Внатре Дијаметар : 23mm / 0.9";надворешен Дијаметар : 28mm / 1.1".Де

DEN 0.00
Uptell Круг Гума Нафта Печат О Прстен Заптивка (20 Парче), Црна, 7mm x 2.2 mm x 2.4 mm Обновено
Uptell Круг Гума Нафта Печат О Прстен Заптивка (20 Парче), Црна, 7mm x 2.2 mm x 2.4 mm

Име на производ : Нафта печат О прстен; материјал : гума.Надворешен дијаметар : 7 Mm / 0 28' ' ; внатрешен дијаме

DEN 0.00
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 8мм OD 6.8 mm ID 0.6 mm Ширина, Метрички Запечатување Заптивка, Пакување од 30 Обновено
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 8мм OD 6.8 mm ID 0.6 mm Ширина, Метрички Запечатување Заптивка, Пакување од 30

[Size] 8мм надворешен Дијаметар, 6.8 mm Внатрешен Дијаметар, 0.6 mm пресек со Дијаметар [Цврстина] 70 A Durometer (Брег�

DEN 0.00
AMBF WE100S6TX8T-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани Обновено
AMBF WE100S6TX8T-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 4100.16
uxcell Најлон Рамни Подлошки М3 6mm OD 3мм ID 0.5 mm Дебелина Запечатување Заптивка за Славина Цевка за Вода Црево, Јасно, Обновено
AMBF WE150S3EX2V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Обновено
AMBF WE150S3EX2V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WS5S6TX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани Обновено
AMBF WS5S6TX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
uxcell 5pcs Црна Нитрилна Butadiene Гума NBR О-Прстен 9mm Внатрешна Кол на 0,9 mm Ширина Обновено
uxcell 5pcs Црна Нитрилна Butadiene Гума NBR О-Прстен 9mm Внатрешна Кол на 0,9 mm Ширина

Земја на Производство : КИНА; Материјал : NBR.Net Тежина : 1g; Пакет Содржина : 5pcs x ОПрстен.Главната Боја : Црна.

DEN 280.80
AMBF WE20S8TX8V-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Обновено
AMBF WE20S8TX8V-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9871.92
XLBH Машини Печат 104U Серија WC/СА/FPM 18 19 20 22 25 30 35 45-100mm Механички Вратило Печат за Пумпа за Вода Цврсто Запечатени Обновено
XLBH Машини Печат 104U Серија WC/СА/FPM 18 19 20 22 25 30 35 45-100mm Механички Вратило Печат за Пумпа за Вода Цврсто Запечатени

Стационарни Прстен : Јаглерод.Ротари Прстен : Волфрам Карбид(WC).Средно Печат : FPM.Пролетта и на Случај : 304 �

DEN 0.00
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2777.125x10 Teadit Стил 2777 Novoloid Влакна, PTFE Импрегнирани, Пакување, 1/8 КС x 10 Обновено
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2777.125x10 Teadit Стил 2777 Novoloid Влакна, PTFE Импрегнирани, Пакување, 1/8 КС x 10

На SSS стил 2777 поединечни влакна се подмачкани со користење на посебен процес што Обезбедува темелна под�

DEN 398.40
AMBF WE150S1EX8V-30 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE150S1EX8V-30 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5612.40
AMBF WP150S1EX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Обновено
AMBF WP150S1EX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10178.64
AMBF WE5M6EX8-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE5M6EX8-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 12082.32
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2235.875x1 2235 Teadit Стил Вентил Матични Пакување, Флексибилни Графит, Inconel Жица Јакна, Обновено
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2235.875x1 2235 Teadit Стил Вентил Матични Пакување, Флексибилни Графит, Inconel Жица Јакна,

SSS Стил 2235 Пакување е произведен од висока чистота флексибилни графит лента plied во компактен насоки Секо

DEN 8722.08
AMBF WP50S4EX3V-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WP50S4EX3V-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9140.64
AMBF WS125S4TX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Конзервирани Обновено
AMBF WS125S4TX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 3969.84
AMBF WS125S5EX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 20 Инчи Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WS125S5EX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 20 Инчи Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WN1S44X8V Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 304 Обновено
AMBF WN1S44X8V Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 304

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 407.52
AMBF WP30M2EX8-30 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WP125S1TX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Обновено
AMBF WP125S1TX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2002.562x10 2002 Teadit Стил Јаглерод Предиво, Графит Исполнет, 9/16 КС x 10 lb. Гајтанот Обновено
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2002.562x10 2002 Teadit Стил Јаглерод Предиво, Графит Исполнет, 9/16 КС x 10 lb. Гајтанот

SSS 2002 јаглерод предиво, графит исполнет пакување има низок коефициент на триење и има тенденција да се н�

DEN 1408.80
AMBF WP5S2EX8B-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WP5S2EX8B-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2000.100x25 Teadit Стил 2000 Плетенка Флексибилни Графит Пакување, 1 КС x 25 lb. Гајтанот Обновено
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2000.100x25 Teadit Стил 2000 Плетенка Флексибилни Графит Пакување, 1 КС x 25 lb. Гајтанот

SSS стил 2000 пакување е произведен од висока чистота флексибилни графит дека е проширен и формирана во пле

DEN 0.00
X-DREE 30 Компјутери Црна 3.75mmx1.8мм Масло Отпорни Запечатување Прстен O-форма NBR Гума Grommets(30 Unidades Гора 3.75mmx1.8мм Обновено
X-DREE 30 Компјутери Црна 3.75mmx1.8мм Масло Отпорни Запечатување Прстен O-форма NBR Гума Grommets(30 Unidades Гора 3.75mmx1.8мм

Боја : Црна; Име На Производ : Гума О Прстен.Дебелина : 1.8 mm / 0.071"; Внатре Дијаметар : 3.75 mm / 0.15".Земја на Прои�

DEN 0.00
AMBF WE20S3EX3V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Обновено
AMBF WE20S3EX3V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00