LED Маса Светилка со Стегач и Круг База, Замав Рака Око се Грижат Табела Светилка, 3 Боја Режими 10 Светлината Нивоа, Мемориска Функција Светилка со USB Адаптер, Биро Све?

LED Маса Светилка со Стегач и Круг База, Замав Рака Око се Грижат Табела Светилка, 3 Боја Режими 10 Светлината Нивоа, Мемориска

-53 %

DEN 839.76

Обновено

Достапно за нарачка

Можете да ја прилагодите светлината на ветер според вашите лични потреби.【База и Менгеме Дизајн】Ова ДОВЕДЕ табела светилка доаѓа со здрав база.Оваа светилка е погодна за сите возрасти, без разлика на деца или баби и дедовци, лесно се заштитат вашето семејство очи.【Око за Заштита Светлина】Заштити очите на луѓето кои работат и читање долго време од боли, nonflickering, не отсјај, нема ултравиолетови зраци, без фреквенција зрачење.Лесно да се инсталира,совршен за деца, ученици и канцелариски службеници.Нејзината светлина е многу униформа, може да се спречи сина светлина оштетување на очите.Пренослив дизајн кој е подеднакво дома затворен простор и надвор.Извор на светлина : LEDSwitch : push button Lamp Wattage : 14 WMaterial : Алуминиум-Alloy Weight : 4. 【Флексибилни & Прилагодливи】Силна алуминиум менгеме поддржува до 2.USB напојува е лесно да се вклопи во било на располагање на USB порта за Адаптер(5 V/2 A).

Избор на клиент

USB Табела Светилка, 4 Полнење преку USB Порти, Паметни Допир Ноќни Лампи, Повеќе USB Полнач, Мали Ноќ светилка, LED Боја Обновено
Homyl 2x Маса Светилка Допир Контрола Dimmable Прилагодливи Десктоп Табела Светлина Автоматскиот Тајмер Обновено
Homyl 2x Маса Светилка Допир Контрола Dimmable Прилагодливи Десктоп Табела Светлина Автоматскиот Тајмер

1 НА Полнење преку USB Порта излез, исто така, за полнење на вашите мобилни уреди погодно.вграденво Макс 5 V

DEN 0.00
Viribright LED Маса Светилка, Око-се Грижат Табела Светилки, Dimmable Канцеларија Светилка со Полнење преку USB Порт, 5 Обновено
Viribright LED Маса Светилка, Око-се Грижат Табела Светилки, Dimmable Канцеларија Светилка со Полнење преку USB Порт, 5

Прекрасно Пријател на Очи : Сјае треперење бесплатно светлина која brightens вашата простор без да му наштет

DEN 813.36
Традиционалните рачно изработени турски Мозаик Светилка Домот Swan Вратот Декоративни Маса Светилка Тифани Стил Обоено Обновено
3D LED База, 3D LED Светилка Ноќ Светлина База на Носителот Екран на Допир со Далечински Управувач USB Кабел за 3D Табела Обновено
3D LED База, 3D LED Светилка Ноќ Светлина База на Носителот Екран на Допир со Далечински Управувач USB Кабел за 3D Табела

Оваа светлина носителот работи со акрил светлина плоча за прикажување шарени светлина.Светлината свет�

DEN 234.96
LZQDM LED Маса Светилка 3 во 1 Мултифункционален Табела Светилка 3 Dimable Ниво Брзо Чи Безжичен Полнач Затворен Виткање Обновено
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот Обновено
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот

Режим На Спиење.Убаво спакуван и подарокподготвен за било која пригода, како што се родендени на посебн�

DEN 0.00
LED Маса Светилка со Безжичен Полнач, USB Порт за Полнење, Маса Светилка за Домашна Канцеларија со 5 Начини на Осветлување Обновено
ECOLAND LED Маса Светилка, Табела Светилки за Домашната Канцеларија, 9 Боја Режими и 7 Класи Светлината Прилагодливи, 10W Обновено Одлична цена
HSLMDSD Биро Светилки,Едноставни и Стилски Биро Светилки, Креативни Светилки, Кристално Спалната соба Кревет, Дневна Соба Обновено
SHOJ Led Биро Светло Око за Заштита Маса светилка Бела Светлина, Plug-in Тип со Пен Носителот dimmer Switch Спалната соба Обновено
Pelnotac LED Ноќ Светлина, Мини USB Компјутерска Маса Светилка,Око се Грижат и за Заштеда на Енергија,Компактен Пренослива Обновено
SPNEC Маса Светилка, Канцеларија Биро Светилка со Чекање, Допрете Контрола, Мемориска Функција, Око-се Грижат Обновено
SPNEC Маса Светилка, Канцеларија Биро Светилка со Чекање, Допрете Контрола, Мемориска Функција, Око-се Грижат

★ Едноставна уметност табела светилка, елегантен дизајн, висок квалитет, при што се создава топол дом ж�

DEN 9583.44