Yantuo Рамен Грб Rhinestons Црвено 1440pcs, Lt. Siam 5 мм, скопје 20 Круг Не амбуланта корегирање Кристал Сјајот Камења,Лепак На Кристал Камен за Помине Уметност,Чевли, DIY Занает Deacorat

Yantuo Рамен Грб Rhinestons Црвено 1440pcs, Lt. Siam 5 мм, скопје 20 Круг Не амбуланта корегирање Кристал Сјајот Камења,Лепак

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Висок-квалитет : користете k9 оптичко стакло материјал, машина за прецизно сечење, со висока вакуум рефлективен слој филм слој, сјајна мали rhinestones, нашите кристал јасно,не меур, нечистотии и така натаму.Широко се користи : светкавиот кристал за помине уметност дизајн, торби за чевли,гимнастик, рачно изработени накит, DIY занает,bling проекти.големина : ss20(4.6-4.8 мм);боја : lt.siam(црвено);1 Пакет пакет има околу 1440pcs камен.Како да го користите : осигурајте се дека лепак обезбедува сите рабови на камен за да се минимизира нив фаќање и пилинг исклучување препорачува лепила за прикачување на не-амбуланта корегирање рамен грб кристали се E6000 (лепак не е вклучен).Совет : Бидејќи rhinestones е многу мала и сјајна, чувајте ја подалеку од деца за да се избегнат опасности.многу погодна за сјајна работа како на пример шолји, капи, високи потпетици, шминка, нокти, чанти, итн.

Избор на клиент

EBANKU 6 Кутии 3D Помине Rhinestones Кристали Камења, Дијаманти Бисер, Златен Метал Помине Шарм Помине Studs Помине Накит Обновено
EBANKU 6 Кутии 3D Помине Rhinestones Кристали Камења, Дијаманти Бисер, Златен Метал Помине Шарм Помине Studs Помине Накит

Спецификација : ❤Сјајна Кристал : Овие rhinestones се направени од високо квалитетна стакло,тие се специјалн

DEN 0.00
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло Лепак на Rhinestones Обновено
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло Лепак на Rhinestones

Rhinestones тип : Лабава Rhinestones.Боја : В.М., Големина : SS30 288pcs.Стил : flatback.Материјал : КРИСТАЛ.Тип на производ : Rhinest

DEN 1576.80
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Декорација Обновено
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Декорација

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 0.00
WOKOTO 30pcs Злато Број Dangle Помине Шарм (0-9) Легура Помине Rhinestones И Шарм За Нокти 3d Помине Шарм За Помине Уметност Обновено
WOKOTO 30pcs Злато Број Dangle Помине Шарм (0-9) Легура Помине Rhinestones И Шарм За Нокти 3d Помине Шарм За Помине Уметност

【Злато Број Помине Шарм】 : Пакет Содржина 30 Компјутери 3 D dangle број помине шарм вклучуваат број 09,секој б

DEN 0.00
MAOYI Бран Точка Bowknot Украси 3D Лак на Ноктите Украси Темперамент Убави Нокти Украси Легура Помине Украси DIY Нокти Обновено
FXCCOMKSHM Круг Rhinestones Flatback Помине Камења Светкава Јасно Класа Мулти-Форма Flatback Сјајна Нокти Накит за Помине Обновено
FXCCOMKSHM Круг Rhinestones Flatback Помине Камења Светкава Јасно Класа Мулти-Форма Flatback Сјајна Нокти Накит за Помине

Служи како декорација во телефонот случаи, книги, паричник, чевли, накит одлуки, честитки, огледала, DIY за

DEN 602.64
RD-59858 Оркестарот Кристал 1.5-12mm Темно Виолетова AB Бои Половина Круг Занает ABS Бисери Имитација Бележник Монистра Обновено
RD-59858 Оркестарот Кристал 1.5-12mm Темно Виолетова AB Бои Половина Круг Занает ABS Бисери Имитација Бележник Монистра

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1332.00
lin 100pcs Помине Rose &Цвеќиња Кристали Шарм Легура Накит 3D Помине Уметност Материјали Нокти полски Strass Камења Ноктите Обновено
Кристал Око Форма Кристал AB Рамен Грб Помине Кристал 3D Не амбуланта корегирање Помине Уметност Декорација DIY Алатка Обновено
3D Смола Помине Украси DIY Помине Уметност Bowknot Форми Faux Rhinestones Шарм Помине Уметност Decal Помине Додатоци Обновено
3D Смола Помине Украси DIY Помине Уметност Bowknot Форми Faux Rhinestones Шарм Помине Уметност Decal Помине Додатоци

3 D помине уметност смола накит усвојува класичен дизајн за да додадете шарм на вашиот уметност и да се н�

DEN 0.00
RD-30509 Оркестарот Кристал 100Pcs/Многу Нокти, Rhinestones Сјајот Studs Совети Шарм Кристал Дијаманти Камен Strass Помине Обновено
RD-30509 Оркестарот Кристал 100Pcs/Многу Нокти, Rhinestones Сјајот Studs Совети Шарм Кристал Дијаманти Камен Strass Помине

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 492.00
Џорџ х 120 компјутери 12 Бои Ноктите Поставите Мока Флуоресцентни Технологија Кристал Смола Кристал Мешавина Боја Rhinestones Обновено
Mayplus Помине Уметност Писмо Лента Налепница Помине Кристал Декорација Боја Луксузни Дијамант Помине Уметност Накит Флеш Обновено
DANNEASY 550pcs Кристал За Нокти Станот-Назад Помине Кристал Правоаголник Плоштадот Помине Кристали 3d Помине Декорација Обновено
LUOHUO 3D Помине Уметност Пеперутка Мечка Срцето Dangle Синџир Помине Уметност Украси Кристали Бисер Нокти Алатки Помине Обновено
lin 2mm-6mm Шампањ AB Смола Rhinestones 10000pcs-50000pcs/многу Лабава Кристал Камења DIY 3D Ноктите Уметност Телефон Случаи Обновено
lin 2mm-6mm Шампањ AB Смола Rhinestones 10000pcs-50000pcs/многу Лабава Кристал Камења DIY 3D Ноктите Уметност Телефон Случаи

Материјал : Смола.Големина : 2mm6mm.Количина : 10000pcs / пакет50000pcs / пакет.Тип : Не Амбуланта Корегирање Лепак За.

DEN 1017.60
Chanwenu 10pcs Помине Уметност Дизајн DIY Помине Уметност Занаети Ноктите Додатоци Симпатична Цртан филм Цртани Крава Помине Обновено
JIEPING Кристал Помине Уметност Декорација Сјајот Поставен Сјајна Faux Гем 3D DIY Помине Уметност Совети (18Pcs/Торба+12Pcs/Торба) Обновено
Транспарентен Посочи Дното Дијамант Флеш Сјајна Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Декорација на Ноктите Уметност Накит Обновено
LUOHUO Јапонски Симпатична Голема Мечка Помине Уметност Накит Виножито Боја на Љубовта Легура Помине Уметност Декорација Обновено
lindawang lin 10pcs Луксузни Микс Камења 3D Помине Уметност Накит Кристали Rhinestones Ноктите Додатоци Украси Шарм Материјали Обновено
2 Кутии автора продолжува да работи Шарм со 1 Помине Tweenzers, 54pcs Мулти-обоени 3D Помине Трендафил Цвеќе, SS6-SS20 Обновено
2 Кутии автора продолжува да работи Шарм со 1 Помине Tweenzers, 54pcs Мулти-обоени 3D Помине Трендафил Цвеќе, SS6-SS20

【Пакет се Вклучени : Мешавина на Различни 3 D Помине Шарм】Вкупно 2 Кутии, 1 Кутија 54 PCS 2 Големини (8ММ,10ММ) М

DEN 0.00