[Проширување 4CH,Соларни Камера] Hiseeu 2К 3MP Безжична Батеријата Напојува од Безбедносната Камера на Отворено,Безжични Home Security Систем со 365-Ден на животниот Век на Батер

[Проширување 4CH,Соларни Камера] Hiseeu 2К 3MP Безжична Батеријата Напојува од Безбедносната Камера на Отворено,Безжични

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

【3 MP Ноќ Визија t треба да поврзете дополнителни монитор.Ние сме опремени две соларни полнење панели за две батерија камери, така да воопшто не треба да се грижите за енергија од батеријата потрошувачка на камерата.Hiseeu C30 е Безжично Полнење Отворено Камера.Не само што може да се поврзете на стан преку 2.4 GHz Wi Fi како самостоен камера,но, исто така, може да се поврзете на Hiseeu безжичен систем за безбедност директно.Само инсталирајте Eseecloud Стан, на вашиот телефон и компјутерот, тогаш можете да ја видите далечина.Answer : ___________________________ Note : Hiseeu Безжична Камера Полнење може да го поврзете само со 2.4 GHz Wi Fi сигналот, но за видео рекордерот е поврзете рутер со Етернет кабел, нема разлика меѓу 2.4 или 5g.Стан : Eseecloud.Резолуција : 3 Мегапиксели.Складирање : Поддршка на Микро SD Картичка Max 128 GB.Батерија : 2 парчиња 18650 Акумулатори.Влез / Излез : Вграден Микрофон & Јазик.Полначот : Тип-C моќ кабел(Пакет се Вклучени).Работна Температура : -4°F до 140°F(-20°C до 60°C). 2 K Резолуција.Дигитален Кино Иницијативи (DCI), група на движење слика студија која создава стандарди за дигитални кино, го дефинира Стандардот DCI 2К резолуција како 2048 од 1080 пиксели.Меѓутоа, нашата камера резолуција е 2304 од 1296 пиксели, што е повеќе од 2К.

Избор на клиент

Loryta Ултра Smart 4MP Starlight+ слаба Светлина Куршум IP Камера WDR IR 8мм–32-милиметри Моторните Леќа, Паметни H. 265+/ Обновено
Loryta Ултра Smart 4MP Starlight+ слаба Светлина Куршум IP Камера WDR IR 8мм–32-милиметри Моторните Леќа, Паметни H. 265+/

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5999.76
LOREX LNB4173B 4 Мегапикселна HD Водоотпорна IP Безбедносната Камера со Боја Визија Ноќ - 2 Бела Куршум Камери Обновено
LOREX LNB4173B 4 Мегапикселна HD Водоотпорна IP Безбедносната Камера со Боја Визија Ноќ - 2 Бела Куршум Камери

Висока дефиниција 4 MP image sensor испорачува двојно повеќе детали од 1080p 4 MP снимање на видео овозможува HD ква�

DEN 0.00
PKPOWER Бела 150ft BNC Продолжување Кабелот за Swann 1080p Куршум Безбедносна Камера ПРО-1080MSB Обновено
PKPOWER Бела 150ft BNC Продолжување Кабелот за Swann 1080p Куршум Безбедносна Камера ПРО-1080MSB

Преднаправи СитевоЕдно BNC Видео и Моќ Кабел за Безбедност CCTV Камери.Тоа е водоотпорна,овозможува за упо�

DEN 304.80
Соларни Безбедносна Камера Отворено Безжична PTZ Smart Безжична Камера 4G Соларен Погон 2MP HD Боја Ноќ Визија 2-Начин Обновено
Соларни Безбедносна Камера Отворено Безжична PTZ Smart Безжична Камера 4G Соларен Погон 2MP HD Боја Ноќ Визија 2-Начин

Панорамски : На 105° широк агол PTZ камерата овозможува панорамски шут на секој агол од домот, продавница, и

DEN 4967.76
Hikvision ДС-2CD2T65G1-I5 6MM 6MP Отворено IR Мрежа Куршум Камера со 6 мм Леќа Обновено
Hikvision ДС-2CD2T65G1-I5 6MM 6MP Отворено IR Мрежа Куршум Камера со 6 мм Леќа

1 / 2.4" (6 ПРАТЕНИЦИ) Прогресивно Скенирање CMOS.До 165 ft (50 m) EXIR 2.0 Опсег.H.265+, Х 265, H 264+, Х 264 120d B Вистински WDR Слот �

DEN 0.00
Vosker V200 | Мобилна Безбедност Камерата | Вграден Сончев Панел | LTE, Безжични, Водоотпорна, Без Wi-Fi Бара | Движење Обновено
Vosker V200 | Мобилна Безбедност Камерата | Вграден Сончев Панел | LTE, Безжични, Водоотпорна, Без Wi-Fi Бара | Движење

Видеата се снимени на локално ниво на SDкартичката.НАДВОРЕШНА БЕЗБЕДНОСНА КАМЕРА (НИ Модел) – Идеален за

DEN 758.40
HIKVISION OEM | VIP-HNC512-VBA32-LPR | 2MP Smart IP Куршум Камера за Табличка Признавање со 8~32-милиметри Ротирачки-Фокусна Обновено
HIKVISION OEM | VIP-HNC512-VBA32-LPR | 2MP Smart IP Куршум Камера за Табличка Признавање со 8~32-милиметри Ротирачки-Фокусна

2 MP камера со резолуција од 8~32милиметри Ротирачкифокусна Мегапикселна HD Моторните Леќа.Full HD 1080p 60fps сним�

DEN 20400.00
Надворешна Безбедносна Камера Wireless,1080P Home Security Камери Систем со 5V/0.5 Соларен Напојува Батерија,Движење Откривање,IP65 Обновено
Урбан Безбедност Група 5-50мм Telephoto Леќа Куршум Камера : 2MP 1080P 30FPS, Ротирачки-Фокусна, Време & Вандалот-Доказ Обновено
Урбан Безбедност Група 5-50мм Telephoto Леќа Куршум Камера : 2MP 1080P 30FPS, Ротирачки-Фокусна, Време & Вандалот-Доказ

500 Метри Со Коаксијален или 700 Метри Над Мрежен Кабел Не Бара Сложени IP Мрежи Решавање Не Користите Вашио

DEN 2879.76
ANNKE FHD 1080p 2MP TVI Куршум Безбедносна Камера, 100 ft Ноќ Визија со IR Ноќ Визија, 3D DNR и Дигитални WDR, IP66 Водоотпорна Обновено
ANNKE FHD 1080p 2MP TVI Куршум Безбедносна Камера, 100 ft Ноќ Визија со IR Ноќ Визија, 3D DNR и Дигитални WDR, IP66 Водоотпорна

IP66 Водоотпорна Рејтинг – безбедносната камера е изграден да го издржат најмногу непростливата временс

DEN 0.00
Samfox Камера, Мини 6LED Жичен видео надзор Камера Дигитален Видео Камера (PAL) Обновено
Samfox Камера, Мини 6LED Жичен видео надзор Камера Дигитален Видео Камера (PAL)

Камерата има опција за избор помеѓу NTSC и PAL.Висока чувствителност и дефиниција.2 Белиот баланс автоматск

DEN 340.56