Пакет - 3 точка: Kendall Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел - Боја: 4

Пакет - 3 точка: Kendall Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел - Боја: 4

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Ве МОЛИМЕ ЗЕМЕТЕ предвид : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина/врат должина/челото големина. Пакет - 3 точка : Kendall Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел.5 оз Коса Тип : Синтетичка Коса Должина : Среден Стил : Брановидна Стил Боја Прикажани : 30 A27 S4.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Smart Lace косата и речиси проѕирен monofilament врвот зголеми својата природна aplomb.5" околу од косата на тилот на вратот.За мерење им помогне на, ве молиме контактирајте со нас.25" Круна : 12" Тилот : 5.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.На Smart Lace косата и речиси проѕирен monofilament врвот зголеми својата природна aplomb.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.ОПИС : Со жестока слоеви и радосна бранови, овој стил ги шеќер и зачини verve.Пакет - 3 точка : Kendall Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел.75" Страни : 9.Колекција : Smart Lace Колекција Капа Изградба : Чипка Пред Еден Monofilament Капа Големина : Просечна Приближната Должина : Bang : 10.КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Оваа перика има капа големина на Просекот, тоа значи на обемот е прибл.Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.

Избор на клиент

Andongnywell Краток Кадрава Коса, Перики за Црни Жени Синтетички Краток Перики за Црни Жени Афроамериканец Перики Обновено
Andongnywell Краток Кадрава Коса, Перики за Црни Жени Синтетички Краток Перики за Црни Жени Афроамериканец Перики

Ќе ве натера да се погледне повеќе модерни.Печати на враќање превозот етикета.Магијата на перика е дека

DEN 0.00
13x4 Тело Бран Чипка Пред Перики Пред Извлечен 180% Густина на Бразилскиот Богородица Човечка Коса, Перики за Црни Жени Обновено
Kerrywigs Одделение 10A Бразилецот Коса Сина Боја Свилен Директно Целосна Чипка Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Бебе Обновено
Veravicky Откачен Директно Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црните Жени, 20 инчи 13x4 Yaki Директно Чипка Фронтален Перики Обновено
Andongnywell Краток за Жените?s Сива Откачен Коса, со Перика Сребро сива краток кадрава Кадрава Сива Откачен Перики Обновено
Andongnywell Краток за Жените?s Сива Откачен Коса, со Перика Сребро сива краток кадрава Кадрава Сива Откачен Перики

Оваа перика може да се користи не само за долго време, но, исто така, со соодветна сума на коса, која изгле

DEN 0.00
Дробење на Повик Перика Боја SS44/60 ЗАСЕНЧЕНИ SUGARED тасев биле - Raquel Велч Перики 4 Краток Момче Намали Аглеста Дополнителните Обновено
Слатка Зборува Перика Краток Чипка Пред Брановидна Исечете на Жените од страна на Ева Gabor Перики GL 14/22 Сенди Русокоса Обновено
613 Русокоса Чипка Пред Перика Човечка Коса на Средниот Дел 20 инчи Длабоки Бран Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса Remy Обновено
Перика Зафат Бендот Не се Лизга Транспарентен Силикони Перика Поправи Силикони Перика Зафат Природни Зафат Headbands за Обновено
Поп Мраз Kinny Директно Headband Перики за Црните Жени, Назад Мешани Браун Yaki Перики 24 Инчен/60 См, Sythetic Долга Права Обновено
Поп Мраз Kinny Директно Headband Перики за Црните Жени, Назад Мешани Браун Yaki Перики 24 Инчен/60 См, Sythetic Долга Права

Дадени од Страна на FBA, Може да Биде Доставен во Рок од 23 Дена.Боја Кафена Црна, Тежина 300g, Должина 24 Инчи, �

DEN 477.36
XZGDEN Коса Замена Перика, Перика 13x4 Чипка Пред Перика Бразилецот Перика Природна Коса Чипка Пред Перика Компатибилен Обновено
HNTHY Кадрава Перики Синтетички Влакна Долга Женска Перики 26 инчи Синтетички Перики за Жените Виолетова Боја Отпорни на Обновено
Andongnywell Перики-Дами Кратка Коса Кадрава Микс Браун Русокоса Синтетички Перики За Жените Бран Перики Краток Перики Обновено
Перика Стојат, Манекен Tripod Стабилна Перика Екранот Носителот Корисни Трајни производи за Фризерски Обука(црна) Обновено
Freeda Европската човечка коса перика - Слобода Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина S Обновено
Freeda Европската човечка коса перика - Слобода Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина S

Слобода е 11"12" перика.Слобода има елегантни, права коса и нејзиниот стил е идеален за подолг боб или друг�

DEN 0.00
Reaktack Длабоко Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 150% Густина 13X4 Бразилецот Богородица Човечка Коса Длабоко Кадрава Обновено
PDGJG Црна Вертикален Удира Мажите Перики, Влакна Механизам, Мода за Мажи Краток Права Коса, Перики Обновено
PDGJG Црна Вертикален Удира Мажите Перики, Влакна Механизам, Мода за Мажи Краток Права Коса, Перики

Постојат копчиња на двете страни на нетокапа за да се прилагоди на главата обемот, кои можат да се прила�

DEN 5883.12
Пакет - 5 предмети: Upstage од Raquel Велч Перика, Christy е Перики Q & А Книшка, со Перика Шампон, Перика Капа & Широк Обновено
Пакет - 5 предмети: Upstage од Raquel Велч Перика, Christy е Перики Q & А Книшка, со Перика Шампон, Перика Капа & Широк

Upstage е најдобро продаван омилен клиент за години.КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутија

DEN 0.00
Yuehong Кратки Црни Корени Русокоса Рок-Ѕвезда Стил Перика Ноќта На Вештерките Cosplay Перика Mullet Перика Отпорни На Обновено
Yuehong Кратки Црни Корени Русокоса Рок-Ѕвезда Стил Перика Ноќта На Вештерките Cosplay Перика Mullet Перика Отпорни На

Пакетот вклучува : 1x Перика + 1x Перика капа + 1x Moustache + 6x Обетки + 1x Златен ѓердан.Големина : Прилагодлив нет�

DEN 0.00
PDGJG Мода Капа и Косата Капа Една Црна Бејзбол Капа Перика Долга Кадрава Браун Перика Еден Шапка Обновено
PDGJG Мода Капа и Косата Капа Една Црна Бејзбол Капа Перика Долга Кадрава Браун Перика Еден Шапка

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

DEN 0.00
Бразилецот Богородица Remy Влажни и Брановидна Перики Човечка Коса, Перики Чипка Фронтален Вода Бран Glueless Перики Кадрава Обновено
613 Русокоса Чипка Пред Перика Човечка Коса 40 инчи Долго Русокоса Перика Пред Извлечен Избелени Јазли со Бебе Коса 150% Обновено
Mariska 10A Директно Човечка Коса на Снопови со Затворање на Бразилскиот Косата Директно Снопови Необработени Човечка Обновено
Чипка Пред Перики Човечка Коса 2 Ѕвонење Ombre Перика Темно Корени Afron Откачен Кадрава 1B/30 Боја Средниот Дел 150 Густина Обновено
613 Русокоса Чипка Пред Перики Човечка Коса Msgem 26 инчи 13×6 Длабоко Дел HD Чипка Пред Перика Бразилецот Прав Мед Русокоса Обновено
Афро Кадрава 4x4 Чипка Затворање Перики Пред Извлечен Бразилецот Чипка Пред Перика Човечка Коса со Бебе Коса Афро Откачен Обновено
Cololily 18 Инчен Yaki Директно Чипка Перики за Црни Жени Долга Права Синтетички Слободни Дел Чипка Перики Природен Изглед Обновено
Andongnywell Кратка коса браун русокоса перика Краток Удира со Перики за Жените Црн Корен на Руса Коса Обновено
Andongnywell Кратка коса браун русокоса перика Краток Удира со Перики за Жените Црн Корен на Руса Коса

ANDONGNYWELL Перика ПЕРИКА ТИП : Ексклузивни ТДел Чипка Пред Перика Ombre Пепел Русокоса Браун и Природни Бранов

DEN 0.00
Црни и Бели Перики за Жените Cruella Deville Костими Краток Кадрава Брановидна Боб Коса Перика Симпатична Синтетички Перики Обновено