WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Бања Пешкир Потоплите, 3 Рамен Лента Крпа и Фен, Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир Грејач, Огледало полски, Те Штити во Текот на О

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Бања Пешкир Потоплите, 3 Рамен Лента Крпа и Фен, Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир

DEN 1127.52

Обновено

Достапно за нарачка

Сега ќе треба нејзина заштита!Во овој специјален период, нашата бања и пешкири, исто така, може да биде опасно, но со тоа, можете да ја заштитите вашата бања и крпи - тоа е Тоа Загреан Пешкир Решетката.4 инчи/500x420x112mm-Производ Тежина : 3.Тој е дизајниран да биде енергетски ефикасен.Овие даде голема топлината низ решетката и навистина добра рѓа отпор.Оваа неверојатна крпа потопол е опремата што мора да ги имаат во секоја бања.Решетката доаѓа со 50 W на моќ.Задржи Здрав : решетката може да стигне до својата максимална температура околу 45 до 55 °C (113 до 131 °F) во 15 минути.Големина на : не 'Рѓосувачки челик без timer It Крпа Потоплите 3 Бар 45 W Ѕид Монтирани на Температура Сушење Рек, 304 од не' рѓосувачки челик Дома Бања Простор за Заштеда на енергија, Silver Towel Warmer Ideal за бањи, или за која било друга просторија во home We го изведуваше нашите крпа потопло со врвот на линијата карактеристики по прифатлива цена.Карактеристики : -Тип на Производ : Крпа Потоплите-Рамка Материјал : не ' Рѓосувачки челик-Напон : 110-120v, 220-240v 60 HZ-Моќ : 45 W-Температура ќе достигне 122℉-131℉Ѕид Монтирани : Дизајнирани да се направи најмногу од се достапни соба простор-Сува тивко со 3 барови за повеќе крпи и облека-Обликот : 3 електрични барови-Лесно да се чисти и лесно да се инсталира-Производ Димензии : 19.Изработени од високо квалитетни хром позлатен челик, овој стилски електрични загреан пешкир железнички се полнат со гликол решение за спречување на корозија, замрзнување, како и намалена бучава.

Избор на клиент

LZQBD Крпа Полица,Крпа Железница - не ' Рѓосувачки Челик,Ѕид Монтирани за Кујна, Купатила, Една Прачка Ѕид, 40Cm / 15.75 Обновено
LZQBD Крпа Полица,Крпа Железница - не ' Рѓосувачки Челик,Ѕид Монтирани за Кујна, Купатила, Една Прачка Ѕид, 40Cm / 15.75

Лесно да се Организира и да ги чува.на Печење Процес е Отпорна на Високи Температури и Не Избледуваат.То�

DEN 0.00
HEYUANPIUS Т-Форма Крпа Бар Багажник, Т-Форма Крпа Бар Багажник,Ротирачки Крпа Рек Бања Пешкир RackHolder 2/3/4 Замав Рака Обновено
HEYUANPIUS Т-Форма Крпа Бар Багажник, Т-Форма Крпа Бар Багажник,Ротирачки Крпа Рек Бања Пешкир RackHolder 2/3/4 Замав Рака

Површината прецизност полирање, напредни слој процес, направи површината е светла и чиста,потрајни, isnot

DEN 1592.64
JUSTBINGFENG Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Поставите Огледало Хром Двоен Слој Крпа Рек Ѕид-Монтирани Крпа Бар Кука Бања Обновено
WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Smart Крпа Рек, Униформа Загрева Smart Екранот Облека, Фен Погоден Обновено
Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички, Слободни Стои Toweldryer Решетката за Бања Загреана, IP44 Нивоа Водоотпорен, Може да Обновено
FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Цврсто Дрво Виси Рамка Ковано Железо Партиција Ретро Публикации Екранот Обновено
LIUYI-1 Деликатна Кујна Бања Стабилна Носителот Дома Крпа Рек Количка за Секојдневниот Живот Слободни Стои Нерѓосувачки Обновено
Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Крпа Полица, Крпа Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Крпа Рек Закачалка Хотел Дома Бања Обновено
JUSTSHENGKUANG Бања Пешкир Носителот Крпа Решетката за Кабинет, Силен Челик Кујнски Над Кабинет Крпа Бар Рек - 2 Пакет Обновено
JUSTSHENGKUANG Бања Пешкир Носителот Крпа Решетката за Кабинет, Силен Челик Кујнски Над Кабинет Крпа Бар Рек - 2 Пакет

ОрганизацијаОвој ѕидмонтирани крпа решетката е дел од секојдневниот живот, со цел и стил да се бања.Крп�

DEN 492.00
Raxinbang Бања Полици Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена 60cm/23inches Гроздобер Индустриски Месинг Крпа Бар Антички Обновено
Само Лепило Крпа Прстен Кука Бања Пластични Крпа Рек Бања Ѕид Виси Рек Крпа Род Се Држи На Леплива Закачалка Бања Алатки Обновено
LOSYU АБС Материјал Двојно Пол Крпа Железнички Бар Нордиските Стил Крпа Носителот, Мулти-Цел Крпа Рек, Купатило, Кујна Обновено
Крпа Железнички Рек Носителот Бања Една Прачка 304 Нерѓосувачки SteelBar Лепак Паста Без Перфориран за Кујна Кула Закачалка Обновено
YFQHDD Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бања Пешкир Носителот Стојат Кујната Кабинет Вратата Виси Организатор Полица на Ѕидот Обновено
Крпа Pendant 5 Рака Крпа Носителот Ротирачки Рек Ѕид-Монтирани Крпа Закачалка за Домашна Кујна Бања Обновено
Крпа Pendant 5 Рака Крпа Носителот Ротирачки Рек Ѕид-Монтирани Крпа Закачалка за Домашна Кујна Бања

Тоа е 5 независно подвижни ротирачки оружје за да се задржи крпа суви и чисти, многу погоден за држење ба�

DEN 484.56
mDesign Метал Ѕид 3 Ниво Бања Пешкир Рек Носителот & Организатор - за сместување на Крпи, Washcloths, Рачни Крпи, Облека Обновено
mDesign Метал Ѕид 3 Ниво Бања Пешкир Рек Носителот & Организатор - за сместување на Крпи, Washcloths, Рачни Крпи, Облека

Туш завеси се одличен и без мака начин за да додадете изјавата за вашата бања.5" x 20" висока.m Design печатени �

DEN 1079.76
Baoblaze Нерѓосувачки Челик Прибор за Слободна Стои Т Форма на Двојни Алишта Екранот Бранеа Никел Крпа Носителот Стојат Обновено