Kuber Индустрии Цветни Печатење на Пластични 2 Парчиња Ѓубре Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија, Фабрика, на 7 Литри (Розева)-KUBMART10884

Kuber Индустрии Цветни Печатење на Пластични 2 Парчиња Ѓубре Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Материјал : Пластични, Боја : Розова.Пакет Содржина : 2 Парчиња Dustbin со Капак 7 Ltr.Димензии : 22 х 22 х 24 cm.Пакет Содржина - 2 парчиња Dustbin со Капак 7 Ltr.материјал : Пластични, Боја : Розова.функционална & разноврсна : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места низ вашиот дом.идеален за домашна канцеларија, спални соби,.компактен des : овие Круг лименки една совршена големина за внатрешноста Кабинети, под шалтери, и тоне и други мали простори.тие навивам погодно во мали празни места или во близина на тоалет.лесен за чистење : Избрише се чистат со влажна крпа.стилски : компактен Тркалезна форма додава современ изглед за секоја соба.

Избор на клиент

Ѓубре Лименки Креативни Индустриски Ретро Правец на Tricycle форма Метал Железо Ѓубре Може да Кутии за Внатрешна Dustbins Обновено
Ѓубре Може да се Рециклира Знак Налепница: 12Pcs Само Лепило за Рециклирање Decals Отпад Кантите Decals Ѓубре Етикетата Обновено
Koala Супермаркет Креативни Патка Керамика Ashtrays Симпатична Дома Декорација Ashtrays Обновено
Koala Супермаркет Креативни Патка Керамика Ashtrays Симпатична Дома Декорација Ashtrays

1 buc.Производ големина : 13x6.5 cm.Цврст, Здрав и Сигурен Дизајн.Име На Производ : Ashtray; Главен Материјал : Керам

DEN 0.00
Дома Зона Живеат 15.8 Галон Кујна корпата за Ѓубре, Двојна Преграда Рециклирање Комбо, 60 Литар, Црна, (VA41977A) Обновено
Дома Зона Живеат 15.8 Галон Кујна корпата за Ѓубре, Двојна Преграда Рециклирање Комбо, 60 Литар, Црна, (VA41977A)

Рециклирање Направи Едноставна – Ефикасно да ги сортирате вашите ѓубре и рециклирање со двојна прегра�

DEN 1972.80
sharprepublic 5X 5 Бои, Мали Пластични Деца борбени Возила Ѓубре Recycle Bin Играчка - 1:150 Обновено
sharprepublic 5X 5 Бои, Мали Пластични Деца борбени Возила Ѓубре Recycle Bin Играчка - 1:150

МАТЕРИЈАЛ мини ѓубре може да се ABS инженеринг пластични направени, безбедно и трајни производи за употр

DEN 215.76
Корпата за ѓубре Дури и Уникатен Clamshell Дизајн Замав Капак Ѓубре за Отпадоци за Дом или Канцеларија,Хотел Опременост Обновено
XCTLZG Ѓубре за Отпадоци Европски Стил корпата за Ѓубре со Капак Големи Запечатување Смола 12L Складирање Бин Триаголник Обновено
Koala Супермаркет Функционална Едноставна Ashtrays Home Office Декорација Ashtrays (Емералд Зелена) Обновено
Koala Супермаркет Функционална Едноставна Ashtrays Home Office Декорација Ashtrays (Емералд Зелена)

1 парче.Производ големина за : 13.5х5.3cm / 5.3x2inch.Материјал : керамика.Цврст, Здрав и Сигурен Дизајн.Тоа е добар

DEN 0.00
Корпата за ѓубре Clamshell Рециклирање на Отпадоци и Трокреветни Класификација за Рециклирање на Отпадоци Центар Ѓубре Обновено
Prosperplast Сет од 5 канти 125L Пластични Sortibox во Сива боја, 5 x 25L Обновено
Prosperplast Сет од 5 канти 125L Пластични Sortibox во Сива боја, 5 x 25L

Сет од 5 рециклирање на коцки во различни бои, на 25 литри вода секој за хартија, стакло, пластика и органс�

DEN 0.00
Kuber Индустрии Дизни Мики Мини Печатење на Пластични Канти за Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија, Обновено
YUXINYAN корпата за Ѓубре со Капак Домаќинство Тесен Ѓубре Кошница 7L Долго Лента Ashbin Рециклирање Чистење Алатки (Боја Обновено
Kuber Индустрии Дизни Тим Мики Печатење на Пластични Канти за Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија, Обновено
1 x Алуминиум Рециклирање Само Лепило Налепница-Рециклирање на Логото Знак за животна Средина Етикетата Обновено
1 x Алуминиум Рециклирање Само Лепило Налепница-Рециклирање на Логото Знак за животна Средина Етикетата

Од нашиот асортиман на Рециклирање Налепници.Лесно да се применуваат, и многу издржливи налепница за ва

DEN 0.00