5/8-11 x 6 1/2 Груб Навој Одделение 8 Превоз Гром од Легиран Челик Жолта Цинк Позлатен Pk 60

5/8-11 x 6 1/2 Груб Навој Одделение 8 Превоз Гром од Легиран Челик Жолта Цинк Позлатен Pk 60

DEN 2090.40

Обновено

Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на својата цел.ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Нашите дела се високо-квалитетни, по ниски цени, кои се испраќаат од акциите., може да се разликуваат од тие на сликата.Превоз завртки се Идеални за употреба во квадратни дупки во дрво до дрво и дрво-да-метал прицврстување; гром има плоштадот вратот што го спречува тоа од вртење еднаш се зезнав во.344"Нишка на Теренот : 11 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Grade : 8 Material : Легури Steel Finish : Жолта Цинк Plated Average Парче Тежина : 0.344"Главата Висина : 0.

Избор на клиент

(200pcs) 3/4-10 X 14, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван, Бродови Обновено
(200pcs) 3/4-10 X 14, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван, Бродови

3 / 4"10 X 14".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.челик...

DEN 0.00
Превоз Гром Топла Натопена Поцинкуван - 5/8-11 x 8 PT - Количина-100 Обновено
Превоз Гром Топла Натопена Поцинкуван - 5/8-11 x 8 PT - Количина-100

Топла натопена поцинкуван превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плошта

DEN 5453.52
(1000pcs) 3/8-16 X 2, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Нишка, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Обновено
(1000pcs) 3/8-16 X 2, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Нишка, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови

3 / 8"16 X 2".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Тема.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 2", Надворешно Навој сврз

DEN 18559.68
Мали Делови FSC503CBG Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/2-13 Нишка Големина, 3 Долго Обновено
(50 парчиња) М12-1.75 X 100mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Обновено
(50 парчиња) М12-1.75 X 100mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец,

Исто така познат како тренер завртки, обично се користи за да се зацврсти метал на дрво.На плоштадот вра�

DEN 0.00
Тешко да се Најде Fastener 014973368005 Оценка 5 Превоз Завртки, 3/4-10 x 4-Инчен, 9-Парче Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973368005 Оценка 5 Превоз Завртки, 3/4-10 x 4-Инчен, 9-Парче

Дијаметар 1 : 3 / 4 инчи.Дијаметар 2 : 111 / 32 инчи.Должина : 4 инчи.Материјал : Челик.Крај : Зелена Печете Цинк.Ди�

DEN 0.00
30Pcs DIN603 M8x1.25 Завртка Болт, А2-70 Нерѓосувачки Челик Завртка Болт, Купот на Плоштадот Груб Навој Превоз Завртки Обновено
30Pcs DIN603 M8x1.25 Завртка Болт, А2-70 Нерѓосувачки Челик Завртка Болт, Купот на Плоштадот Груб Навој Превоз Завртки

Користење со Ореви : Често се користи во комбинација со нут да се зацврсти и да се поврзете на два дела, с�

DEN 618.96
Премиер-Линија 9062851 Превоз Завртки, 5/16 во.-18 X 1 in., Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, 100-Пакет Обновено
Премиер-Линија 9062851 Превоз Завртки, 5/16 во.-18 X 1 in., Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, 100-Пакет

Големина : 5 / 16 инчен18 X 1 инч.Карактеристики мазна заоблени глава наспроти стандард хексадецимален глав�

DEN 1489.44
Превоз Гром Топла Натопена Поцинкуван - 3/4-10 x 24 PT - Количина-250 Обновено
Превоз Гром Топла Натопена Поцинкуван - 3/4-10 x 24 PT - Количина-250

Топла натопена поцинкуван превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плошта

DEN 0.00
5/16-18 x 2 Ребрести Деколте Превоз Завртки/Челик/Цинк (Количина: 500 компјутери) Обновено
5/16-18 x 2 Ребрести Деколте Превоз Завртки/Челик/Цинк (Количина: 500 компјутери)

Ребрести Деколте Превоз Завртки.Ниска Употреба На Јаглерод.Произведен да ASME B18.5 спецификации.Затегнува

DEN 6671.76
Плоштадите Вратот Превоз Завртки, А2‑70 Нерѓосувачки Челик 30Pcs Круг Domed Завртки за Полнење Отпорност на Превенција Обновено
(150 компјутери) M10-1.5 X 50mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Обновено
(150 компјутери) M10-1.5 X 50mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец,

Дијаметар (Номинална) : M10 Diameter (Димензија) : 10mm Thread Теренот : 1.5 Должина (Номинална) : 50mm Thread Должина (Миниму�

DEN 0.00
Hillman 240225 Превоз Болт, 7/16 x 1-1/4-Инчен, Челик, оближена со Цинк, Сребро, 50-Пакет Обновено
Hillman 240225 Превоз Болт, 7/16 x 1-1/4-Инчен, Челик, оближена со Цинк, Сребро, 50-Пакет

Превоз Завртки се дизајнирани да се зацврсти дрвена лице или дрво или метал.Рамна глава дава полурамна �

DEN 912.00
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 3/8-16 x 3 Количина-250 Обновено
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 3/8-16 x 3 Количина-250

На превоз гром има domed или countersunk head и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата од гром.�

DEN 0.00
KFidFran Превоз Завртки, Вратот Превоз Болт, Круг Главата, Плоштад Вратот, од не ' Рѓосувачки Челик M10x45mm 2 парчиња(Schlossschrauben, Обновено
TIMCO Превоз Гром DIN 603 - А2 СП - 10 x 75-5 Парчиња Обновено
TIMCO Превоз Гром DIN 603 - А2 СП - 10 x 75-5 Парчиња

Производителот гаранција може да не се применува.Квалитетот domed главата гром.Идеален за стегање дрва.Со

DEN 0.00
Превоз Гром Цинк Позлатен 307A Одделение Челик - 1/2-13 x 10-1/2 PT - Количина-1000 Обновено
Превоз Гром Цинк Позлатен 307A Одделение Челик - 1/2-13 x 10-1/2 PT - Количина-1000

На превоз гром има domed или countersunk head и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата од гром.�

DEN 0.00
ZHIPAIJI 10Pcs за Велосипед Aheadset Матични Завртка Капа Планински Велосипед на Патот Велосипед, Велосипед Количка M6 Обновено
ZHIPAIJI 10Pcs за Велосипед Aheadset Матични Завртка Капа Планински Велосипед на Патот Велосипед, Велосипед Количка M6

Материјал : пластика.Бои : Црна / Црвена / Блу / Бела / Зелена.Големина : M6 : 10*5мм.Спецификација : Материјал : p

DEN 235.92
X-DREE М12 x 90mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Превоз coac_h Завртки DIN603 3pcs(М12 x 90 mm 304 acero inoxidable Обновено
X-DREE М12 x 90mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Превоз coac_h Завртки DIN603 3pcs(М12 x 90 mm 304 acero inoxidable

75 mm; Должина : 96mm / 3.Тоа е вообичаена работа, иако за да ги користите на голи дрва, на квадрат дел даваат д�

DEN 471.12
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 5/8-11 x 9 (100/КОМПЈУТЕРИ) Обновено
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 5/8-11 x 9 (100/КОМПЈУТЕРИ)

На превоз гром има domed или countersunk head и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата од гром.�

DEN 0.00
Тешко да се Најде Fastener 014973453701 Превоз Завртки, 5/16-18 x1-1/2, Парче-15 Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973453701 Превоз Завртки, 5/16-18 x1-1/2, Парче-15

Дијаметар 1 : 5 / 16 инчи.Дијаметар 2 : 23 / 32 инчи.Должина : 11 / 2 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Ние акции широ

DEN 402.24
Мали Делови FSC502CB5Z Круг Оценка 5 Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/2-13 Нишка Големина, Цинк Позлатен, Обновено