EasyThreed 3D Печатач PLA Филамент Печатење на Материјали Шарени 3D Печатач Додатоци 1.75 mm Дијаметар 1KG (Бела)

EasyThreed 3D Печатач PLA Филамент Печатење на Материјали Шарени 3D Печатач Додатоци 1.75 mm Дијаметар 1KG (Бела)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Било какви сомнежи со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас. ✿PLA заштита на животната средина материјал, нема чуден мирис, не штети.Ние веруваме дека ќе ви се љубовта на нашите производи.05 MM Печатење Temp : 190-220℃ (Различни печатач и филамент побара различни температура, ве молиме да се печати temp кула прво.✿Животната средина, biodegradable материјал. ✿Одлична флуидност, Не завиткување прашања за печатење голема област објект, анти-свиткување.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас цело време.75 mm Дијаметар на 3 D Печатач со Вжарено Материјал 1 KG 3 D Печатач PLA Филамент Параметарот Број на Модел : 1000g 3 D Печатач со Вжарено Материјал : PLA Дијаметар : 1.) Брзина на печатење : 30-50мм/s Густина : 1.Ви даде прекрасна печатење искуство.Спречување на млазницата метеж и дава мазна 3 D модели.Нема меурчиња, богати бои, добра печатење ефект.Ние секогаш да си дозволат fashion & ред со висок квалитет, прифатлива цена и најбрзиот превозот.05 g/cm3 Бои : Црна, Црвена, Бела, Сина, Портокалова,Жолта Апликација : Easy Threed 3 D Печатач Пакување : Вакуум Амбалажа со desiccant, (Ова ќе ви овозможи лесно да се задржи вашиот 3 D печатач filaments на оптимално складирање состојба и слободни од прашина или нечистотија, пред отворање на vacuumed запечатено пакување.) 3 D Печатач со Вжарено Нето Тежина : 1000g Бруто тежат : 1380 g/гајтанот Забелешка : за Да се осигура квалитетот!Големината и изгледот на гајтанот ќе се разликуваат во зависност од производството серија и тежина!На гајтанот што е прикажано на сликата е за повикување само!Преовладуваат во вид !Ви благодариме за разбирањето!Нашата Услуга : За висок квалитет начин на живот со модата елемент, на врвот исклучителна занает и извршување на природни едноставност.

Избор на клиент

JIGUANG Цвет Тенџере Рек Нордиските Стил Јадење Стол Лето Памук и Лен Цврсто Дрво Чаир Ткаенина Троседот Стол Едноставна Обновено
Цврсто Дрво Network Set-Top Box Ѕид Монтирани Рутер Складирање Кутија Тв Долниот Ред Штекер Occlusion Кутија Безжичен WiFi Обновено
Цврсто Дрво Network Set-Top Box Ѕид Монтирани Рутер Складирање Кутија Тв Долниот Ред Штекер Occlusion Кутија Безжичен WiFi

Лесен за инсталација : Обезбеди инсталација цртежи и ноктите, кој може да биде инсталиран од страна на с�

DEN 0.00
Beasyjoy Водоотпорен Случај за iPhone 13 Про, со Полно Тело, заштитниот Поклопец со Вграден Екран Заштитник, Тешки Метали Обновено
iCODOD Mens Секојдневен Товар Панталони Спортски Панталони Фитнес Лабава Работи Обука Нога Guard Панталони Еластичен Појас Обновено
Калемење Трепките, Eyelash отстранување крем 10g, гел без мирис за отстранување на eyelash екстензии, не-иритирачки мито Обновено
Mitutoyo 177-304 Поставување Прстен, 200mm Големина, 38.1 mm Ширина, 311mm надворешен Дијаметар, -2.5 Микрометар Точноста Обновено
Mitutoyo 177-304 Поставување Прстен, 200mm Големина, 38.1 mm Ширина, 311mm надворешен Дијаметар, -2.5 Микрометар Точноста

Вистински внатре дијаметар е означен на секој прстен.Се користи како додаток за во внатрешноста micrometers,

DEN 3758.88
Низ OSG.во.19.Viton Храна Одделение Растворувач-Отпорни Viton Вратата Заптивка за AccuTemp AT19 Вакуум Рерна Обновено
Низ OSG.во.19.Viton Храна Одделение Растворувач-Отпорни Viton Вратата Заптивка за AccuTemp AT19 Вакуум Рерна

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X12.0 " Х Земја На Потекло : Кина.Пак

DEN 7880.40
Лифт-Сите - 38WIX35-35 ft Челик Крик Кабел со 4, 800 lb Работно Оптоварување Граница Обновено
Лифт-Сите - 38WIX35-35 ft Челик Крик Кабел со 4, 800 lb Работно Оптоварување Граница

35 ft Челик Крик Кабел со 4, 800 lb Работно Оптоварување Граница Овој оглас е за секој 35 ft Челик Крик Кабел со 4,

DEN 0.00
Заварување Железо Станица, 200-500℃ Прилагодлива Температура Лемење Станица, Професионални T26D 85W Точни Еден чип Microcomputer Обновено
Издржливи Писмо Коцки Црно Обновено
Издржливи Писмо Коцки Црно

Производителот гаранција може да не се применува.Канцеларијата за поднесување систем во класична црна.

DEN 0.00
Компатибилен со 2014 2015 2017 2018 2019 Chevy Silverado Двојна Кабина Алпска S-W12D2 Тип S Автомобил Аудио Subwoofers Обновено
Компатибилен со 2014 2015 2017 2018 2019 Chevy Silverado Двојна Кабина Алпска S-W12D2 Тип S Автомобил Аудио Subwoofers

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 9238.80