1 Компјутер од 20 AWG Мерач SXL Автомобилската Заробени поврземе Жица, 500 ft, Виолетова, 60 Volts

1 Компјутер од 20 AWG Мерач SXL Автомобилската Заробени поврземе Жица, 500 ft, Виолетова, 60 Volts

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Диригент Материјал : Гол Бакар Диригент Дијаметар : 0.038" Целокупната Дијаметар : 0.096".Изолација : Крстот-Поврзани Полиетилен (исто така познат како XLPE, PEX, или XPE) Тип : SAE J1128 SXL Заробени Жица (7/28).Напон Оценка : 60 Volts.Температурата Оценка : 125°C (257°F).Ro HS & се ПОСТИГНЕ Согласност.

Избор на клиент

C14 до C19 Моќ Кабли - 6 Нога, Бела, 15A, 250V, 14/3 AWG SJT - Железната Кутија Дел IBX-2402-06 Обновено
C14 до C19 Моќ Кабли - 6 Нога, Бела, 15A, 250V, 14/3 AWG SJT - Железната Кутија Дел IBX-2402-06

СТАНДАРДОТ, Кој на некој C14 Plug да C19 Конектор.Номинална за 15 Засилувачи и 250 V.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ БОИ И ДОЛЖ

DEN 0.00
Ремингтон Индустрии 18UL1007SLDGRE250 UL1007 18 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 300V, 0.0403 Дијаметар, 250', 4 Должина, Обновено
Ремингтон Индустрии 18UL1007SLDGRE250 UL1007 18 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 300V, 0.0403 Дијаметар, 250', 4 Должина,

Должина : 250 метри.Изолација : PVC (0.016 дебела).Тип : UL1007 Цврста жица.Боја : Зелена.Напон Оценка : 300 Volts.Поврзем

DEN 0.00
Ремингтон Индустрии 28H200 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица, 28 AWG, 5.0 lb, 9936' Должина, 0.0142 Дијаметар, 200Â Обновено
Ремингтон Индустрии 28H200 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица, 28 AWG, 5.0 lb, 9936' Должина, 0.0142 Дијаметар, 200Â

Магнет жица.Емајлирани Бакарна Жица.Функција : 10 инчи.Функција : 50 кг.Магнет жица е бакарна жица со тенок

DEN 0.00
Сензор Кабел, М12 Сензор Директно 4 Позиција Приклучокот, М12 Сензор Директно 4 Позиција Receptacle, 2 m Обновено
Сензор Кабел, М12 Сензор Директно 4 Позиција Приклучокот, М12 Сензор Директно 4 Позиција Receptacle, 2 m

Цена За : Each Order Единица : Секој 1 Кабел Должина Империал : : 6.56 Кабел Должина Метрички : : 2 Конектор Тип : : М

DEN 734.64
MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО MP002367-SHLD FLEX КАБЕЛ, 8CORE, 0.22MM2, 25M ROHS СОГЛАСНОСТ: ДА (Гајтанот од 25) (Пакување Обновено
MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО MP002367-SHLD FLEX КАБЕЛ, 8CORE, 0.22MM2, 25M ROHS СОГЛАСНОСТ: ДА (Гајтанот од 25) (Пакување

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (16Jan2020).Карактеристики : Кабел Оклопна : Screened No.

DEN 0.00
Ремингтон Индустрии 24UL1015STRKIT AWG 24 Мерач Заробени поврземе Жица за Полнење, 25' Должина Секој, 0.0201 Дијаметар, Обновено
Ремингтон Индустрии 24UL1015STRKIT AWG 24 Мерач Заробени поврземе Жица за Полнење, 25' Должина Секој, 0.0201 Дијаметар,

Должина : 25 метри секој.Целокупната дијаметар : 0.088 инч.Тип : Ul1015 заробени жица (7 / 32).Боја : црна, сина, зеле�

DEN 0.00
NTE Електроника WH610-06-100 поврземе Жица, Заробени, Тип 10 Колосек, 100' Должина, 600V, Сина Обновено
NTE Електроника WH610-06-100 поврземе Жица, Заробени, Тип 10 Колосек, 100' Должина, 600V, Сина

Внатрешните инсталации за електрични, електронски опрема и машини.Внатрешните инсталации на панели и м

DEN 2836.32
26 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Црвена, 0.0190 Дијаметар, PTFE, 600 Volts Обновено
26 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Црвена, 0.0190 Дијаметар, PTFE, 600 Volts

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.039").Тип : PTFE Заробени Жица (19 / 38).Боја : Црвена.Напон

DEN 0.00
Ремингтон Индустрии 20UL1007SLDBLU500 20 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 0.0320 Дијаметар, 300V, UL1007, 500' Должина, Обновено
Ремингтон Индустрии 20UL1007SLDBLU500 20 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 0.0320 Дијаметар, 300V, UL1007, 500' Должина,

Должина : 500 метри.Изолација : pvc (0.016 инч.Тип : Ul1007 цврста жица.Боја : сина.Напон оценка : 300 volts.Поврземе жица

DEN 1363.68
Ремингтон Индустрии 24TCW250 Конзервирани Бакарна Жица, Buss Жица, AWG 24, 250' Должина, 0.0201 Дијаметар, Сребро, Автобус Обновено
Ремингтон Индустрии 24TCW250 Конзервирани Бакарна Жица, Buss Жица, AWG 24, 250' Должина, 0.0201 Дијаметар, Сребро, Автобус

Должина : 250 метри.Дијаметар : 0.0201 инч.Се користи за uninsulated заземјување и електрични апликации.Корозија и

DEN 0.00
Кабел; 4C; 16AWG; 26x30; П.Н.Е.; EPDM приклучоци; Црна Гума jkt; SOOW/UL/АДС Обновено
Кабел; 4C; 16AWG; 26x30; П.Н.Е.; EPDM приклучоци; Црна Гума jkt; SOOW/UL/АДС

Спецификации На Боја, Јакна : Црна.Диригент Материјал : Гол Бакар (СРД).Изолација Материјал : Етилен Пропи

DEN 0.00
Panduit F92ERLNLNSNM020 FErlnlnsnm Оптички Влакна Дуплекс Печ Мрежен Кабел Обновено
Panduit F92ERLNLNSNM020 FErlnlnsnm Оптички Влакна Дуплекс Печ Мрежен Кабел

Секој Singlemode Endface Е 100% Фабрика Прегледани Во Согласност Со Telcordia Гр326Core, Издание 3 Барања За Да Се Обезбеди

DEN 1234.80
Pc Додатоци - Конектори Про 18C 10 Стапки на IDC Виножито Боја на Рамна Лента Кабел за 2.54 mm Теренот 18P Конектори (18P-10FT) Обновено
Pc Додатоци - Конектори Про 18C 10 Стапки на IDC Виножито Боја на Рамна Лента Кабел за 2.54 mm Теренот 18P Конектори (18P-10FT)

Цената е за 10FT, 18Жица Виножито Боја Рамен кабел.Жица : 18 C 28 AWG (7x36) Заробени 300 V UL.Поларитетот Мрачно UL2651, Ви

DEN 196.32
ПРО МОЌ PPCY12C0.50-Multiconductor Заштитените Кабел, КИП, По М, 12, 0.5 mm RoHS Согласност: Да, (1 Метар) Обновено
ПРО МОЌ PPCY12C0.50-Multiconductor Заштитените Кабел, КИП, По М, 12, 0.5 mm RoHS Согласност: Да, (1 Метар)

Кабел Оклопна : Филтрирани.Нема.на Проводници : 12 Conductor.Жица Мерач : .Диригент Областа на АДС : 0.5mm2.Ролна До

DEN 0.00
26 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 250 ft Должина, Жолта, 0.0190 Дијаметар, PTFE, 600 Volts Обновено
26 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 250 ft Должина, Жолта, 0.0190 Дијаметар, PTFE, 600 Volts

Должина : 250 Метри.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.039").Тип : PTFE Заробени Жица (19 / 38).Боја : Жолта.Напон Оц�

DEN 0.00
NTE Електроника WH612-01-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 12 Колосек, 25' Должина, 600V, Браун Обновено
NTE Електроника WH612-01-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 12 Колосек, 25' Должина, 600V, Браун

Внатрешните инсталации за електрични, електронски опрема и машини.Внатрешните инсталации на панели и м

DEN 0.00
MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО MP002311-SHLD FLEX КАБЕЛ, 18CORE, 0.5MM2, 100 ROHS СОГЛАСНОСТ: ДА (Гајтанот од 100) Обновено
MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО MP002311-SHLD FLEX КАБЕЛ, 18CORE, 0.5MM2, 100 ROHS СОГЛАСНОСТ: ДА (Гајтанот од 100)

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (16Jan2020).Карактеристики : Кабел Оклопна : Screened No.

DEN 0.00
ASI 3002215 M20 Спирала Кабел Жлезда со Вирус Олеснување Кабелот Зафат, 7 да 13 мм Стегање Опсег, 90 mm Долга, Светло Сива Обновено
Ремингтон Индустрии 2232MWKIT.125 Магнет Жица за Полнење, Емајлирани Бакарна Жица, 22, 24, 26, 28, 30, & 32 AWG, 2 мл Секоја, Обновено
Ремингтон Индустрии 2232MWKIT.125 Магнет Жица за Полнење, Емајлирани Бакарна Жица, 22, 24, 26, 28, 30, & 32 AWG, 2 мл Секоја,

Избрани големини 2 мл секоја.Изолација : solderable полиуретан со polyimide overcoat.Изградба : еден minоколија.Боја : ц�

DEN 0.00