Амазон Основите High-Speed HDMI Кабел (18Gbps, 4K/60Hz) - 6 Стапки, Пак на 5, Најлон-Плетенка

Амазон Основите High-Speed HDMI Кабел (18Gbps, 4K/60Hz) - 6 Стапки, Пак на 5, Најлон-Плетенка

DEN 335.52

Обновено

Достапно за нарачка

ВО КУТИЈА : 6-нога најлон плетенка HDMI кабел (Машки да Машки) за поврзување на 2 HDMI-от уреди (5-pack).УРЕДОТ КОМПАТИБИЛНОСТ : Идеален за поврзување на Blu-ray плеери, Оган ТВ, Apple TV, PS4, PS3, Xbox Еден, Xbox 360, и компјутерите да Телевизори, монитори, и A/V приемници, кои. 4 K ВИДЕО : ги Исполнува HDMI стандардите 4 K видео на 60 Hz, 2160p, 48-bit/px боја длабочина; исто така поддржува 3 D, ЛАК, и пропусен опсег до 18 Gbps.НАНАЗАД КОМПАТИБИЛЕН : Работи со претходните верзии за да се овозможи за користење со широк спектар на HDMI-от уреди.ETHERNET ПОДГОТВЕНИ : Вграден-во Ethernet овозможува за споделување на Интернет конекција помеѓу повеќе уреди (нема потреба за одделно Етернет кабел).Опис на производот Основите High-Speed HDMI Кабел (18 Gbps, 4 K/60 Hz) - 6 Стапки, Пак на 5, Најлон-Плетенка Од Производителот Основи.

Избор на клиент

3pcs 3ft, Yellowknife Флексибилни и Издржливи Мини HDMI да HDMI Кабел - Поддржува Ethernet, 3D, 4K HDR и ЛАК (4K@60Hz, Обновено
3pcs 3ft, Yellowknife Флексибилни и Издржливи Мини HDMI да HDMI Кабел - Поддржува Ethernet, 3D, 4K HDR и ЛАК (4K@60Hz,

Лиен вирус олеснување конектори и леснозафат гази зголемување на издржливост и направи приклучување и

DEN 0.00
AudioQuest Шума 48 5.0 m 8K-10K 48Gbps HDMI Кабел (16.4 ft) Обновено
AudioQuest Шума 48 5.0 m 8K-10K 48Gbps HDMI Кабел (16.4 ft)

Audio Quest Шума 48 HDMI кабли може да го пренесе до професионални 10 K Ултра HD видео.Неверојатна 48 Gbps податоци ста

DEN 0.00
skko Hdmi DisplayPort DisplayPort 1.2 Кабел 4K@60Hz Голема Брзина Машки да Машки Кабел со 24K Злато Позлатен Приклучок Обновено
skko Hdmi DisplayPort DisplayPort 1.2 Кабел 4K@60Hz Голема Брзина Машки да Машки Кабел со 24K Злато Позлатен Приклучок

ТреперењеБесплатни Игри Искуство : Display Port Кабелот е идеален за видео стриминг, игри или проширување на �

DEN 0.00
UGREEN 2 Пакет HDMI Кабел 4K Плетенка High Speed HDMI Кабелот 18Gbps со Ethernet Поддршка 4K 60HZ Компатибилен со UHD ТВ Обновено
UGREEN 2 Пакет HDMI Кабел 4K Плетенка High Speed HDMI Кабелот 18Gbps со Ethernet Поддршка 4K 60HZ Компатибилен со UHD ТВ

Компатибилен за вашиот стриминг уреди, Apple TV 4 K, NVIDIA SHIELD TV, CD / DVD / Bluray плеери, Оган ТВ, Roku Ултра, PS4 / 5, Switch, ко�

DEN 0.00
1pcs HDMI Extender 4K 2.0 HDMI Женски Женски Конектор Кабел за Продолжување Адаптер Спојка за PS4/3 ТВ Switch HDMI Extender,А Обновено
1pcs HDMI Extender 4K 2.0 HDMI Женски Женски Конектор Кабел за Продолжување Адаптер Спојка за PS4/3 ТВ Switch HDMI Extender,А

лесно се поврзува 2 HDMI кабли во 1 HDMI кабел за долги продолжување цел и да се сврти HDMI машки порта за женска

DEN 0.00
SecurOMax HDMI Кабел (4K) со Плетенка јаже, 25 Метри Обновено
SecurOMax HDMI Кабел (4K) со Плетенка јаже, 25 Метри

4 K UHD, 26 AWG, Категорија 2, со Голема Брзина, HDMI Кабел (Машки да Машки).Поддржува UHD 4 K 2160p, QHD 1440p, HD 2К 1080p, 3 D и HDTV.�

DEN 0.00
8K USB C за да го HDMI Адаптерот со 8K HDMI Кабел 6.6 ft во Пакет SOOMFON Обновено
8K USB C за да го HDMI Адаптерот со 8K HDMI Кабел 6.6 ft во Пакет SOOMFON

High Speed HDMI Кабел : 8 K HDMI Кабел надградба на HDMI 2.1, зголемување на брзина на пренос од 18 Gbps да 48 Gbp.Таа поддржув

DEN 791.76
Аурора 2 на Текст (HDMI) HDBaseT 2.0 Предавателот со Reversable USB 2.0-330ft МАЧКА Лок. (Unshielded Кабел) 4K60 4:4:4 Обновено
Аурора 2 на Текст (HDMI) HDBaseT 2.0 Предавателот со Reversable USB 2.0-330ft МАЧКА Лок. (Unshielded Кабел) 4K60 4:4:4

Аурора 2 на Текст (HDMI) HDBase T 2.0 Предавателот со Reversable USB 2.0 330ft МАЧКА Лок (Unshielded Кабел) 4 K60 4 : 4 : 4 HDR 18 Gbps 30...

DEN 0.00
Кабел Работи 2-Pack Ултра Тенок HDMI Кабел (Ултра Тенок HDMI Кабел) 4K Оценет со Етернет 3 Стапки & 1-Pack 4K 60Hz 4 Портен Обновено
Кабел Работи 2-Pack Ултра Тенок HDMI Кабел (Ултра Тенок HDMI Кабел) 4K Оценет со Етернет 3 Стапки & 1-Pack 4K 60Hz 4 Портен

Сплит и се прошири со HDMI Кабел Прашања HDMI Splitter пакет, кој вклучува 4 начин HDMI splitter и 2пакет на 4 K HDMI кабли 4 �

DEN 1528.80
Rankie HDMI Кабел за Продолжување, High Speed HDMI Кабел за Продолжување на Женски Машки со Ethernet, 6 Стапки Обновено
Rankie HDMI Кабел за Продолжување, High Speed HDMI Кабел за Продолжување на Женски Машки со Ethernet, 6 Стапки

High Speed HDMI продолжување кабли се прошири врската помеѓу вашиот Ултра 4 K ТЕЛЕВИЗОР (UHD ТВ), hd телевизор, мони

DEN 0.00
3 x Sony SRG-X400 1080p PTZ Камера со HDMI, IP & 3G-SDI Излезот (SRG-X400/W) + 3 x Етернет Кабел + Чистење на Полнење + Обновено
3 x Sony SRG-X400 1080p PTZ Камера со HDMI, IP & 3G-SDI Излезот (SRG-X400/W) + 3 x Етернет Кабел + Чистење на Полнење +

ИДЕАЛЕН ЗА ПРЕДАВАЊЕ ФАТИ Користење на камера во врска со ПИбазирани REAC1000 Работ Analytics Апаратот за непре

DEN 0.00
Работи HDMI 4k Адаптер за Полнење за Huawei Нова 8i на Дигитални Целосна 60Hz со 6 Метарски Кабел! Обновено
Работи HDMI 4k Адаптер за Полнење за Huawei Нова 8i на Дигитални Целосна 60Hz со 6 Метарски Кабел!

(Ве молиме, бидете сигурни дека се Работи за вашиот надворешен дисплеј уреди ја поддржуваат HDMI влез)...

DEN 0.00
CBUS 25ft HDMI да Micro HDMI Кабел за Sony FDR-AX53 камери и видео камери, HXR-NX80, FDR-AX700, HDR-CX405, FDR-AX100, видео Обновено
CBUS 25ft HDMI да Micro HDMI Кабел за Sony FDR-AX53 камери и видео камери, HXR-NX80, FDR-AX700, HDR-CX405, FDR-AX100, видео

ВисокаБрзина Micro HDMI (ТипD) Машки да HDMI 2.0 Машки текст (Најновата Стандард) 25 нога кабелот должина, CBмесечна

DEN 431.76
Станот HDMI Кабел Postta 75 Стапала Рамни 2.0 HDMI Кабелот со Вграден Сигнал Бустер Поддршка 4K,3D,1080p,Ethernet и Аудио Обновено
Станот HDMI Кабел Postta 75 Стапала Рамни 2.0 HDMI Кабелот со Вграден Сигнал Бустер Поддршка 4K,3D,1080p,Ethernet и Аудио

75 Метри Бела Рамен HDMI 2.0 V Кабел,24 K Злато Позлатен Конектори со Чист Бакар Диригент за Подобра Слика / Зву�

DEN 1679.76
ACL High Speed HDMI Кабел Машки да Машки со Ethernet (50 Метри/Црн) Поддржува 4K 30Hz, 3D, 1080p и Аудио Врати, 10 Парчиња Обновено
ACL High Speed HDMI Кабел Машки да Машки со Ethernet (50 Метри/Црн) Поддржува 4K 30Hz, 3D, 1080p и Аудио Врати, 10 Парчиња

Дури и повеќе, HDMI кабелот поддржува до 32 аудио канали вкупно аудио.2 Gbps, нуди 4 K@24 (1080p) видео резолуција (че

DEN 143.76
8K@60 HDMI Кабел 30FT/9M, Capshi 48Gbps High Speed HDMI Плетенка Најлон 4K120 144Hz RTX 3090 eARC HDR10 4:4:4 HDCP 2.2&2.3 Обновено
8K@60 HDMI Кабел 30FT/9M, Capshi 48Gbps High Speed HDMI Плетенка Најлон 4K120 144Hz RTX 3090 eARC HDR10 4:4:4 HDCP 2.2&2.3

8 K Резолуција:искуство донесе со 8 K квалитет на сликата е понапредна од 4 K(7,680 × 4,320).На 8k hdmi кабел 48gbps, ист

DEN 0.00
8K HDMI 2.1 Кабел 10 Ft,Поддржува 48Gbps 8K@60Hz 4K@120Hz eARC HDCP2.2 2.3 Компатибилен со Apple Sony, LG, Samsung ТВ,PS5,PS4,Една Обновено
8K HDMI 2.1 Кабел 10 Ft,Поддржува 48Gbps 8K@60Hz 4K@120Hz eARC HDCP2.2 2.3 Компатибилен со Apple Sony, LG, Samsung ТВ,PS5,PS4,Една

Напредно производство на материјали и одличната процеси се направи производ антимешање способност, по�

DEN 0.00
4K HDMI Кабел 1 ft - Сино - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High Speed HDMI 2.0 со Обновено
4K HDMI Кабел 1 ft - Сино - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High Speed HDMI 2.0 со

0 HDMI 19 pin Злато Позлатен Конекторот Овозможува Лесна Видео & Аудио Пренос со Моќни 4 K @ 60 Hz за Поддршка Вклу

DEN 215.76