hansgrohe Talis C Класичен Низок Проток Заштеда на Вода 1-Рачка 1 7-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Полиран Никел, 14127831

hansgrohe Talis C Класичен Низок Проток Заштеда на Вода 1-Рачка 1 7-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Полиран Никел, 14127831

DEN 8469.36

Обновено

Достапно за нарачка

СПРЕЈ ТИП : Ова тапа карактеристики на aerated спреј кој предизвикува помалку јавните од традиционалните чешми.ТЕЧЕЊЕ-СЛОБОДНО : керамичка кертриџ обезбедува долгорочна, течење-без операција и се протега производ живот.Стандард 3/8-инчен цевка врска црева вклучени (во прилог).Бања чешми со hansgrohe изпускам прекрасен дизајн со супериорни перформанси и издржливост.ОГРАНИЧЕН ЖИВОТ на ПОТРОШУВАЧИТЕ ГАРАНЦИЈА : Сите hansgrohe производи се покриени со ограничена производителот гаранција применлива во оригиналните набавувачот.За да се обезбеди дека тие го прават, секој hansgrohe производ 100% воздух тестирани во производство.Одржување на Производи што функционираат совршено се од суштинско значење.ПОСИЛНИ се СПРАВИ со : На boltic рачката за заклучување овозможува повторна употреба на вашиот тапа без да се загуби по пат.Дизајн Со палета на модели и стилови, поврзан со квалитет и дизајн што очекувате од hansgrohe, сон бањи стане реалност.Ве молиме да ги почитувате сите локални, државни и федерални водовод кодови и прописи.ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ : Цврсти месинг изградба обезбедува долго производ живот.Изберете ја вашата посакувана славина, па да пребарувате на целата производ suite за комплементарна додатоци.hansgrohe чешми функција силикони aerator дека оптимизира проток на вода перформанси, отпорен на минерални депозит build-up, и е дизајнирана да биде лесно да се избриша чисти.Baseplate се продава одделно.За Поддршка на корисниците customerservice@hansgrohe.ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На лесен-за-чистење на анти-limescale силикони aerator се оптимизира проток на вода перформанси и можат да бидат брзо избришани чисти.

Избор на клиент

BATHLAVISH Бродот да Потоне Тапа Бранеа Никел Водопад Spout Една Рачка Чешми Тоалетот Комерцијални Суета Чешми 1 Дупка Обновено
Atrio Centerset 2-се Справи со Една Дупка Висок Лак Бања Тапа - 1.5 GPM Обновено
Atrio Centerset 2-се Справи со Една Дупка Висок Лак Бања Тапа - 1.5 GPM

не ткаенини.Увезени.GROHE Silk Move за живот на непречено функционирање.GROHE Star Light заврши за нула и да се оцрнио�

DEN 0.00
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром Обновено
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром

Солидна Месинг Изградба.КапеСлободен Керамички Диск Кертриџ.Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка з�

DEN 0.00
8 инчен Бранеа Злато Широка Бања Тапа,3-Дупки Широк Ширењето Поставите Суета Две-Рачка Тоалетот Потоне Тапа,со Лифт Pop-up Обновено
FXLYMR Чешми Потоне Допрете,Злато Простор Алуминиум Допрете Домаќинство Бања Слив Допрете Топла и Ладна Над Контра Слив Обновено
BWE Водопад Бања Тапа Бранеа Никел Една Дупка Една Рачка Палубата Планината Centerset Суета Потоне RV Антички Чешми со Обновено
BWE Водопад Бања Тапа Бранеа Никел Една Дупка Една Рачка Палубата Планината Centerset Суета Потоне RV Антички Чешми со

Оваа бања потоне славина се користи цврсти месинг,се обезбеди траен и Сигурност,како и висококвалитетн�

DEN 1175.76
ТОТО TLT20 Thermostatic Мешање Вентил за ECOPOWER 0.35 GPM Бања Потоне Чешми, Хром-TLT20, Полиран Хром Обновено
ТОТО TLT20 Thermostatic Мешање Вентил за ECOPOWER 0.35 GPM Бања Потоне Чешми, Хром-TLT20, Полиран Хром

За користење со ТОТО ECOPOWER 0.35 GPM тапа контролори TELC103D20 E.Восок тип thermostatic вентил им овозможува на фиксна а�

DEN 3599.76
Novatto GF-123ORB Steger Модерна Еден Лост Брод Тапа, Масло Протри Бронза Обновено
Novatto GF-123ORB Steger Модерна Еден Лост Брод Тапа, Масло Протри Бронза

Водопадот брод тапа со масло протри бронза заврши; Еден се справи со контрола.Солидна месинг изградба; В

DEN 3799.44
Miseno MNO641FB Miseno ML641 Elysa-V Широка Бања Тапа - Вклучува Месинг Push-Поп Мозоци Собрание Обновено
Miseno MNO641FB Miseno ML641 Elysa-V Широка Бања Тапа - Вклучува Месинг Push-Поп Мозоци Собрание

20 литрипоминута Тапа Дупки е Потребно : 3 Максимум Палубата Дебелина : 21 / 4" ML641 Кодекси и Стандарди : Ова т�

DEN 0.00
Фонтана во моментов Милан Thermostatic Масло Протри Бронза Sprayer Туш Тапа - FS9623 Месинг Материјал Современиот Стил Обновено
Фонтана во моментов Милан Thermostatic Масло Протри Бронза Sprayer Туш Тапа - FS9623 Месинг Материјал Современиот Стил

ELEGENT ПОГЛЕД : да се Даде на вашата бања елегантен поглед со дожд туш миксер сет.Еден лост бања тапа во Мас�

DEN 0.00
Гербер D303130BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел Обновено
Гербер D303130BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел

СТИЛСКИ ТАПА : Ова тоалетот тапа со 1.2 GPM на 60 PSI карактеристики јасна, несензација, ламинарни вода поток и

DEN 0.00
HSLMDSD Чешми,Тапа Бања Тапа Бања Потоне Тапа Кујна Тапа Додатоци Бакар Хром Топла и Ладна Вода Мешање Една Дупка за Тоалет Обновено
Anpean Една Рачка Бања Потоне Тапа Една Дупка со Pop-Up се Исцеди и водостопанство Линии, Брусен Никел Обновено
Anpean Една Рачка Бања Потоне Тапа Една Дупка со Pop-Up се Исцеди и водостопанство Линии, Брусен Никел

Материјал : Еден Бања Славина е направен на 304 Нерѓосувачки Челик изградба, ОловоБесплатно, НеТоксични, �

DEN 1031.76
Водопадот Ѕид Бања Тапа S1371CW + Pop-Up Мозоци S7306C Пакет Обновено
Водопадот Ѕид Бања Тапа S1371CW + Pop-Up Мозоци S7306C Пакет

1 Ѕид Бања Тапа S1371 CW + PopUp Мозоци S7306 C со хром финиш ќе се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојднев

DEN 3215.76
Kohler Преодни Еден Контрола Тапа Бранеа Никел Заврши Обновено
Kohler Преодни Еден Контрола Тапа Бранеа Никел Заврши

Со чисти линии и висок, arching spout, на преодни тапа додава современа чувствуваат за класичен изглед.Тоа е ди

DEN 1679.76
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза Обновено
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза

Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка за Инсталација.875 вкупна висина.Три дупка потоне апликација.Вкл

DEN 7180.32
Pfister Brea Распространета 2 Се Справи Со Бања Тапа Тоскански Бронза Обновено
Pfister Brea Распространета 2 Се Справи Со Бања Тапа Тоскански Бронза

Достапни во Бранеа Никел и Тоскански Бронза, Brea надополнува различни бања settings.Brea вклучува иновативни П

DEN 2616.00
HGN Модерна Единствен Справи со Бања Тапа Четка Никел,Бања Чешми за Потоне 1 Дупка,Мијалник Тапа со Палубата,Без Pop-Up Обновено
ДЕЛТА ТАПА 751-ЛИНИЈА, 4.00 x 14.00 x 20.00 инчи, Хром Обновено
ДЕЛТА ТАПА 751-ЛИНИЈА, 4.00 x 14.00 x 20.00 инчи, Хром

1.5 gpm, 5.7 L / min.Продолжен висина за сад сад монтажа.Карактеристики на водата ефикасно aerator да им помогне на �

DEN 0.00
Американскиот Стандард 7186811.295 Течно Бања Тапа, Брусен Никел Обновено
Американскиот Стандард 7186811.295 Течно Бања Тапа, Брусен Никел

Инспириран од лесен, елегантен и непрекинато движење на водата, течно колекција доловува чиста, постоја

DEN 7269.60
YBlucklly Хром Бања Тапа 1 или 3 Дупка Бања Единствена Славина се Справи со Бања Тапа Модерна Слив се Мијат Слив Тапа со Обновено