W&F ПОДАРОК Свадба Подарок Свила Печатење на Мама Тато Нови Родители Други Handkerchiefs

W&F ПОДАРОК Свадба Подарок Свила Печатење на Мама Тато Нови Родители Други Handkerchiefs

DEN 335.76

Обновено

Достапно за нарачка

СВИЛА ПЕЧАТЕЊЕ на Супер висок квалитет кој се осигура печатени букви и слики ќе не дупка со, слабее или бришење off.Висок квалитет на свила печатење обезбедува печатен текст & цвет слика ќе не дупка со, слабее или бришење off.УНИКАТЕН KEEPSAKE МОМЕНТ – Ова подарок encapsulates вашата љубов во едноставен, нежен начин.

Избор на клиент

Мажите Handkerchiefs, Мека Памучна,Бела Hankie Пакет на 12 Парчиња Обновено
Мажите Handkerchiefs, Мека Памучна,Бела Hankie Пакет на 12 Парчиња

100% Памук 100% Памук Handkerchief,Пакет за 12 Парчиња.ГОЛЕМИНА : 16 инчи x 16 инчи.ПРЕМИУМ 60тите години ПАМУК60тите год

DEN 931.20
TieMart Кварц Солидна Боја Џеб Плоштад Обновено
TieMart Кварц Солидна Боја Џеб Плоштад

100% Полиестер.Увезени.Мерки околу 12" 12".Валани, заврши рабови.Изработени од 100% Полиестер.Сатенски финиш.Р�

DEN 0.00