Нови Chiba Кора S Вртење Slicer

Нови Chiba Кора S Вртење Slicer

DEN 4799.52

Обновено

Достапно за нарачка

Создава Листови Од Хард Зеленчук Како Daikon.Нови Chiba Кора S вртење slicer направени во Јапонија.Се користи за да се создаде листа на хард зеленчук како што се daikon.Вкупната големина на slicer е 11.8" x 9.4" x 5.5".Answer : ___________________________ Note : Не се предлага за употреба со краставица.

Избор на клиент

Fullstar Зеленчук Хеликоптер Dicer Mandoline Slicer - Храна Со Хеликоптер Зеленчук Spiralizer Зеленчук Slicer - Кромид Обновено
Fullstar Зеленчук Хеликоптер Dicer Mandoline Slicer - Храна Со Хеликоптер Зеленчук Spiralizer Зеленчук Slicer - Кромид

Уживаат во готвење повторно! ________________.со само еден едноставен движење.Генерал ништо од кромид, компири,

DEN 0.00
Цедило Германија Catto Зеленчук Лист Slicer Машина За Овошје И Зеленчук - Совршени за Ниски Хидрати, Кето, Veggie, Вегански Обновено
Цедило Германија Catto Зеленчук Лист Slicer Машина За Овошје И Зеленчук - Совршени за Ниски Хидрати, Кето, Veggie, Вегански

За тенки и долги листови на зеленчукот и овошјето.Користете zucchini, цвекло, kohlrabies, компири, јаболка итн за �

DEN 1079.76
Gramercy Кујна Ко. Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Mandoline Храна Slicer - Доаѓа со Еден Пар Cut-Отпорни Ракавици || Зеленчук Обновено
Нова Ѕвезда Foodservice 43204 Комерцијални Одделение француски Фрај Машина со Вшмукување Нозе, 1/2 Инчи и 3/8 Инчи Ножеви, Обновено
Нова Ѕвезда Foodservice 43204 Комерцијални Одделение француски Фрај Машина со Вшмукување Нозе, 1/2 Инчи и 3/8 Инчи Ножеви,

Леано железо телото со нерѓосувачки челик и алуминиум делови.Нашите Artaste бренд се фокусира на создавање

DEN 2351.28