Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Сива Тркала и 3/8 Произлегува - Вклучува 4 со Врвот за Заклучување на Сопирачките - 1200 кг Вкупен Капаците

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Сива Тркала и 3/8 Произлегува - Вклучува 4 со Врвот

DEN 1610.40

Обновено

Достапно за нарачка

На врвот за заклучување на сопирачката (TLB), која е избрана на 3", 3-1/2", 4", и 5" тркала големини, места позитивен заклучување сила против воланот упатуваа заклучување на воланот само.Најдете и други тркала материјали, големини и сите Услуга Рициново производи на нашите Storefront.Кочница опции вклучуваат врвот за заклучување на сопирачката (TLB) или вкупно брава, сопирачки (TTL).Кога се во потрага за сигурен и издржлив решение за вашата рициново потреби, сметаат Услуга Рициново е Серија 20 навој матични полиуретан casters.Услуга Рициново е ненадмината во квалитетот, сигурноста, и одличен услуги на клиентите.Вкупниот брава, сопирачки (TTL), која е избрана на сите тркала големини, исто така места позитивен заклучување сила против воланот одиш, но вкупниот брава, сопирачки (TTL) истовремено не се заклучи на воланот и на вртливата за целосно стабилна позиција.Услугата Рициново Серија #20 е идеален за светлина и средни должност материјал ракување, коли, опрема, и продавница проекти.Услуга Рициново препорачува има постоечки теми проверува на тема мерач за да се утврди точната тема големина пред да нарачате.На гром дупка може да се прифати гром или прилагодено на матични, овозможувајќи за секаков вид на монтажа барање.На цинк позлатен заврши обезбедува трајност под било кој услов, иако не-означување, не-marring полиуретан тркала изврши особено добро на цврсти површини како што се бетон, плочки, и дрво.Сите тркалање на ситно направена топката лого дизајн кој ќе ви се задржи се движи напред.

Избор на клиент

uxcell Вртливата Проширување на Матични Рициново 4 Дијаметар 264Lbs Капацитет, за Кујна Првично Маси, ПВЦ, Црвена Обновено
Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50U-T17-Б.К.-Б 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Кочница Рициново, 3/8-16 Обновено
uxcell 2 Инчен Вртливата Рициново Тркала PP 360 степени Навој Матични Рициново Тркала М8 x 15mm, 198lb Вкупниот Капацитет, Обновено
EuisdanAA Вртливата Рициново Тркала Од 1,5 Инчен PP 360 степени М8 x 15mm Навој Матични Рициново Тркала, 22lb Капацитет Обновено
EuisdanAA Вртливата Рициново Тркала Од 1,5 Инчен PP 360 степени М8 x 15mm Навој Матични Рициново Тркала, 22lb Капацитет

*Забелешка : Секоја рициново капацитет е 10kg, вкупен капацитет за сите 4 casters е 30kgr.(Las ruedas де материјал PP ofrece

DEN 0.00
FactorDuty 3 Инчен Сива Рициново Тркала Со Кочница Двојно Заклучување 3/8-1.2 Навој Матични Планината Рициново Тркала Полиуретан Обновено
Само Облека Полици 2419 (Сет од 4) Z Рек Casters 4-Инчен Рициново Тркала, 7/16-Инчен Дијаметар на Стеблото, Црна, 4-Pack Обновено
Само Облека Полици 2419 (Сет од 4) Z Рек Casters 4-Инчен Рициново Тркала, 7/16-Инчен Дијаметар на Стеблото, Црна, 4-Pack

Замена casters за z полици и други комерцијални одделение возен полици завртка во навој база на цевка 2 закл

DEN 599.76
Е. Р. Вагнер Матични Рициново, Вртливата со Малку Кочница, Тврда Гума Тркала, Delrin Лого, 125 кг Капацитет, 3 Тркало Кол, Обновено
Е. Р. Вагнер Матични Рициново, Вртливата, TPR Гума на Полиолефин Тркала, Delrin Лого, 210 lbs Капацитет, 3 Тркало Кол, Обновено
Е. Р. Вагнер Матични Рициново, Вртливата, TPR Гума на Полиолефин Тркала, Delrin Лого, 210 lbs Капацитет, 3 Тркало Кол,

Delrin Тркала Имајќи.Зголемените Димензии Навој Матични 3 / 8" 16 x 1".Вкупна Висина 3 5 / 8".На оптоварување 210 lbs.Р

DEN 131.04
Scaffold Рициново 8 x 2 Црвено СТП Тркала Заклучување Кочница 1-3/8 Матични 3800 lbs 4 парчиња Обновено
Scaffold Рициново 8 x 2 Црвено СТП Тркала Заклучување Кочница 1-3/8 Матични 3800 lbs 4 парчиња

Рициново Тркала / Упатуваа Материјал : Полиуретан.Рамка Крај : Светла Цинк Позлатен, Рициново Core Материј�

DEN 1504.80
Ерик Xian Количка за Мебел 1PC Casters 75mm Дијаметар Универзална го исклучите Тркала оков за Мебел Обновено
Ерик Xian Количка за Мебел 1PC Casters 75mm Дијаметар Универзална го исклучите Тркала оков за Мебел

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна упо�

DEN 0.00
MNLMNB 3во Гума Рициново Тркала Сет од 4 Тешки Casters Тркала, 3/8in Навој Матични Планината Индустриски Castors Заклучување Обновено
MNLMNB 3во Гума Рициново Тркала Сет од 4 Тешки Casters Тркала, 3/8in Навој Матични Планината Индустриски Castors Заклучување

ИНДУСТРИСКИ CASTERS : Само притисни на матични casters за соодветна инсталација позиција, и потоа зацврстете г�

DEN 455.76
Хамилтон Вртливата Рициново 52K 5X2 Ergo Планирам, Рициново на Оптоварување Опсег: Стандард-Должност Обновено
Хамилтон Вртливата Рициново 52K 5X2 Ergo Планирам, Рициново на Оптоварување Опсег: Стандард-Должност

Рициново Матични Тип : Нема Матични / Плоча Вклучени.Број на Тркала : 1 Рициново На Оптоварување Опсег : Ст

DEN 847.20
ПАСТИР HDWE PROD 19535 Матични Рициново (2 Парчиња), 2-1/8 Обновено
ПАСТИР HDWE PROD 19535 Матични Рициново (2 Парчиња), 2-1/8

Производот Е 2 Pk 21 / 8 Инчен Матични Рициново.Лесно И Едноставно Се Користи За Полнење.Производот Е Произв

DEN 0.00
CNZXCO Ефективни casters Casters со Метал,360 степени Вртливата Рициново со Кочница,со Навој Матични М8/M10,за Троседот Обновено
CNZXCO Ефективни casters Casters со Метал,360 степени Вртливата Рициново со Кочница,со Навој Матични М8/M10,за Троседот

1 Материјал : Овие алуминиумски тркала универзална мебел casters се направени од метални материјали.На завр

DEN 0.00
Услуга Рициново Бренд 5 Инчен 316 од не 'Рѓосувачки Челик Светло Должност Проширување на Матични Рициново Сет од 4 Црна Обновено
YESBAY Само Лепило Casters, 4Pcs Складирање Кутија Макара Само Лепило Добар Капацитет Колковите Transh Може да Pullery Обновено
YESBAY Само Лепило Casters, 4Pcs Складирање Кутија Макара Само Лепило Добар Капацитет Колковите Transh Може да Pullery

【Самолепливи РИЦИНОВО ТРКАЛА】Тоа е слободен удар и само лепило складирање кутија макара поддржува не

DEN 0.00
Ерик Xian Количка за Мебел 5 Парчиња Цврсто Зезнав Мебел Вртливата castors со Кочница Заштита Количка Рамен количка Шопинг Обновено
Пастир Regent Серија 2-1/2 со Дијаметар од Мека Гума Тркала Вртливата Рициново, 5/16 Дијаметар x 3/4 Должина UNC18 Навој Обновено
Пастир Regent Серија 2-1/2 со Дијаметар од Мека Гума Тркала Вртливата Рициново, 5/16 Дијаметар x 3/4 Должина UNC18 Навој

Цинк позлатен заврши.Топлина третираат raceways за зголемена отпорност на абење.Идеален за тела, коли, инст�

DEN 146.16
EuisdanAA Вртливата Рициново Тркала Од 1,5 Инчен PP 360 степени М8 x 15mm Навој Матични Рициново Тркала со Кочница, 22lb Обновено
EuisdanAA Вртливата Рициново Тркала Од 1,5 Инчен PP 360 степени М8 x 15mm Навој Матични Рициново Тркала со Кочница, 22lb

Тркала Кол : 39mm / 1.Apto para todo tipo де suelos.(Ruedas perfectas став equipos pequeños y muebles став espacios reducidos, комо меса de café, soportes ст

DEN 0.00