Dell Optiplex 745 Мини Кула Главниот Систем Плоча (TY565 KW626 RF703 HR330)

Dell Optiplex 745 Мини Кула Главниот Систем Плоча (TY565 KW626 RF703 HR330)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ЧИПСЕТ : Intel Q965 Express, ПОДДРЖАНИ ПРОЦЕСОРИ : Intel Pentium 4, Pentium D, Celeron, Core, Сокет 775. ПОДДРЖАНИ МЕМОРИЈА : 4 DIMM слотови поддршка до 8 GB RAM меморија,, ВИДЕО : Интегрирана одборот видео.АУДИО : Интегрира Аудио Звук Контролер, АДИ 1983 High Definition Audio.ПРОШИРУВАЊЕ СПОСОБНОСТ : 1 PCI-E X16 слот, поддржува x16, x8, x4, и x1 режими/картички.Плоча Дел Броеви : TY565, HR330, KW626. Вистински Dell KW626, HR330, TY565 Плоча За Dell Optiplex 745 SMT Резиме на Поддржани Карактеристики : ЧИПСЕТ : Intel Q965 Express.ПОДДРЖАНИ ПРОЦЕСОРИ : Intel Pentium 4, Pentium D, Celeron, Core, Сокет 775. ПОДДРЖАНИ МЕМОРИЈА : 4 DIMM слотови поддршка до 8 GB RAM меморија.ВИДЕО : Интегрирана одборот видео.АУДИО : Интегрира Аудио Звук Контролер, АДИ 1983 High Definition Audio.ПЕРИФЕРНИ ИНТЕРФЕЈСИ : (8) 2.0 USB (напред и назад), (1), паралелно печатач порта, (1) сериски порти, 4 - Serial ATA (SATA) Интерфејс Портови, 1 - 10/100/1000 Ethernet Порта.ПРОШИРУВАЊЕ СПОСОБНОСТ : 1 PCI-E X16 слот, поддржува x16, x8, x4, и x1 режими/картички, 1 PCI-E x1 слот, 2 PCI 32 Bit / 33 MHz слотови, 1 ФЛОПИ конектор.ПЛОЧА ДЕЛ БРОЕВИ : TY565, HR330, KW626.

Избор на клиент

SODIAL H58M Компјутер матична Плоча Поддржува LGA1356 Процесор 1366-Pin Xeon ПРОЦЕСОРОТ X5650 5670 целиот Спектар на Комплет Обновено
SODIAL H58M Компјутер матична Плоча Поддржува LGA1356 Процесор 1366-Pin Xeon ПРОЦЕСОРОТ X5650 5670 целиот Спектар на Комплет

6слој PCB луксузни материјали се тешки и трајни, а тоа е повеќе увери за да се отвори и да се откажам.Висока

DEN 902.40
SuperMicro X9DRT-HIBFF Плоча Обновено
SuperMicro X9DRT-HIBFF Плоча

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Компјутерски матични Плочи, матична Плоча Сите Excicon Capacito USB 3.0 Интерфејс парична Казна Изработка Стабилни Перформанси Обновено
WERTYU Одговара за Gigabyte GA-X299-UD4 ПРО Оригинални Новата матична Плоча Игра Overclocking Компјутер матична Плоча LGA Обновено
WERTYU Одговара за Gigabyte GA-X299-UD4 ПРО Оригинални Новата матична Плоча Игра Overclocking Компјутер матична Плоча LGA

Напредна технологија за добивање чиста податоци сигнали за најдобри игри перформанси и стабилност.Нуд�

DEN 2068.80
Нескопосник Работ Р RK3399Pro Еден Одбор Компјутер со Работ TPU ПИ Педалот за гас и Двојно Камера Интерфејс, Поддршка 4K Обновено
LILYGO TTGO Т-Камера ESP32 WROVER & PSRAM на Модулот на Камерата ESP32-WROVER-Б OV2640 на Модулот на Камерата 0.96 OLED Обновено
LILYGO TTGO Т-Камера ESP32 WROVER & PSRAM на Модулот на Камерата ESP32-WROVER-Б OV2640 на Модулот на Камерата 0.96 OLED

ТКамера Спецификација Господар Чип : esp32 dualcore Протокол : WiFi 802.11 b / g / n & Bluetooth 4.2 РАНЛИВИТЕ & BR / EDR Флеш : 4 MBytes

DEN 263.76
Supermicro на теренот ssg-6037B-CIB032 3U Кластер-in-a-Box Складирање Решение Обновено
Supermicro на теренот ssg-6037B-CIB032 3U Кластер-in-a-Box Складирање Решение

Supermicro на теренот ssg6037 BCIB032 3 U КластерinaBox Складирање Решение 2 јазли кластер rackmountable 3 U 2начин 2 x Xeon E52403 V2

DEN 0.00
Вистински Dell YP693 Optiplex 740 Мала Форма на Фактор (SFF) матична Плоча, Компатибилен Dell Дел Броеви: RY469, PY469 Обновено
Вистински Dell YP693 Optiplex 740 Мала Форма на Фактор (SFF) матична Плоча, Компатибилен Dell Дел Броеви: RY469, PY469

Чипсет : n Vidia Ge Force 6150 LE / Nforce 430 Поддржани Процесори : AMD Athlon 64 X2 DualCore процесор, AMD Athlon 64, AM2 Штекер.Поддржани М

DEN 3596.64
Rosvola Хард Диск Читателот, Високи Перформанси со Голема Брзина NVME М 2 на PCIE X16 Адаптер Картичка Здрав Трајни производи Обновено
ASUS ATX DDR4 3000 LGA 2011-3 Плочи X99-ДЕЛУКС/U3.1 Обновено
ASUS ATX DDR4 3000 LGA 2011-3 Плочи X99-ДЕЛУКС/U3.1

USB 3.1 AddOn Картичка.Патент ОК Socket Вози ПРОЦЕСОРОТ и DDR4 перформанси, надвор од сите очекувања! 5Начин Оптими

DEN 0.00
Dell Вистински G8310 DG396 Optiplex GX280 Desktop (DT) Систем Плоча Плоча Systemboard, Компатибилен Дел Броеви: F7739, Обновено
Dell Вистински G8310 DG396 Optiplex GX280 Desktop (DT) Систем Плоча Плоча Systemboard, Компатибилен Дел Броеви: F7739,

Чипсет : Intel 915 G Express, Процесор : Штекер m PGA775 533 / 800 Mhz, Intel Pentium D, Intel Pentium 4, Intel Celeron.Меморија : 4x 400 & 533 MHz DDR2 SDRAM, 4

DEN 2280.00
Висока Точка Ракета 620 2 SATA Порта PCI-Експрес 2.0 x1 SATA 6Gb/s Контролер Обновено
Висока Точка Ракета 620 2 SATA Порта PCI-Експрес 2.0 x1 SATA 6Gb/s Контролер

SATA 6 Gb / s = 600 MB / s.PCIЕкспрес 2.0 x1 PlugnИгра : no софтвер возачи е потребно.Ракета 600 Серијата е ниска цена SATA 6 Gb / s

DEN 2152.80
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Asrock Z270M 4 LGA 1151 DDR4 Z270 Core I5 6600K I7 7700K Плоча за Гејмерски Компјутер Обновено
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Asrock Z270M 4 LGA 1151 DDR4 Z270 Core I5 6600K I7 7700K Плоча за Гејмерски Компјутер

Продолжување на топлина дисипација покрие и да се зголеми на топлина дисипација област, дури и highend проц

DEN 2015.76
Asus Република Гејмерите Дивеење VI Екстремни LGA 2066 Продолжен ATX Плоча Обновено
Asus Република Гејмерите Дивеење VI Екстремни LGA 2066 Продолжен ATX Плоча

11 AD Wi Gig Wi Fi за иднината на безжични VR 2 дискови преку DIMM.2 обезбеди оптимизиран за ладење додека АУРА Sync RGB

DEN 0.00
Intel DBS2600CP4 - LGA2011 Intel C600 Чипсет SSI EEB Плоча DDR3 ECC Udimm SATA/САС Gigabit LAN Обновено
Intel DBS2600CP4 - LGA2011 Intel C600 Чипсет SSI EEB Плоча DDR3 ECC Udimm SATA/САС Gigabit LAN

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
ASUS Премиер H310M-E R2.0 Микро ATX Intel H310 DDR4-Плоча SDRAM Обновено
ASUS Премиер H310M-E R2.0 Микро ATX Intel H310 DDR4-Плоча SDRAM

32 GB Двојна DDR4SDRAM.Микро ATX форма фактор.Пристаништа : 2 x USB2.0 , 2 x USB3.0 (3.1 Генералот 1) ТипА, 1 x Ethernet LAN (RJ45), 2 x PS / 2,

DEN 2723.52
Sedna - Мега 2560 Р3 со USB Кабел/Мега 2560 Р3 Atmega2560-16au Одбор (Компатибилен со Arduino) Обновено
Sedna - Мега 2560 Р3 со USB Кабел/Мега 2560 Р3 Atmega2560-16au Одбор (Компатибилен со Arduino)

Компатибилен со Arduino Мега 2560 Р3 Дигитални I / O Игли : 54 (од кои 14 се обезбеди PWM излез).Флеш Меморија : 256 KB (ATmeg

DEN 0.00
ВНАТРЕШЕН Премиер 1TB PCIE NVMe М. 2 2280 SSD + AMD Ryzen 7 5800X НА4 Отклучен Десктоп Процесор со MSI МАГ X570 Tomahawk Обновено
ВНАТРЕШЕН Премиер 1TB PCIE NVMe М. 2 2280 SSD + AMD Ryzen 7 5800X НА4 Отклучен Десктоп Процесор со MSI МАГ X570 Tomahawk

AMD Ryzen 7 5800 X,8 Јадра и 16procesing теми cpu processor,Кулер не се вклучени,Може да се испорача елита 100плус FPS перформан�

DEN 17135.76