CactusAngui Магнетни Универзална 3 во 1 Полнење Кабел, Брз Полнач Мозок, Компатибилен со Видиме USB, Тип C паметен Телефон Црвена

CactusAngui Магнетни Универзална 3 во 1 Полнење Кабел, Брз Полнач Мозок, Компатибилен со Видиме USB, Тип C паметен Телефон

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од горе-стандард за квалитет бакарна жица материјал го прави безбедно, издржливи и сигурни.ИНТЕРФЕЈС ПРАШИНА-ДОКАЗ : магнет конектор може да биде dustproof пл ug, исто така, ја намалува носат на вашиот уред конекција порта со намалување на чести приклучување и unplugging.УНИВЕРЗАЛЕН : Plug на овој 3 во 1 полнење кабел е одвоена од кабел и може да остане на телефонот додека една секунда поврзани за полнење да се појави, па тоа е совршена за возење. 360° на РОТАЦИЈА : Нов дизајн ротирачки конектор на кабел им овозможува на 360 степени ротирачкото, што ја прави совршена за полнење додека играте игри.ШИРОКО се КОРИСТИ : Овој кабел е компатибилен со Apple интерфејс, Android интерфејс и Тип-В, која е погодна за полнење на паметни телефони, таблети и други уреди.Спецификации : Секој конектор содржи едно по едно време, што го прави идеален за повеќе уредот сопственици.Ако не се поврзете на полнење кабел, на магнетни конектор, исто така може да се користи како прав доказ.Отпорни на disconnections, кабелот е мека, кој е лесен за употреба и не ќе стане леплива, дури и кога се навива.Точка Име : 3 во 1 Полнење Кабел Материјал : PC, ABS Карактеристики : Пренослив, Компактни Димензии, 3 во 1, Брзо Полнење Димензии : 8cm x 4cm x 3cm/3.15" x 1.57" х 1.18" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлики поради различни рачни мерења.Пакетот Вклучува : 1 x Полнење Кабел.

Избор на клиент

SupplySource Компатибилен 3ft USB Камера Батерија Полнач Податоци SYNC Кабел се Користи за Замена за Олимп VR-360 VR-350 Обновено
SupplySource Компатибилен 3ft USB Камера Батерија Полнач Податоци SYNC Кабел се Користи за Замена за Олимп VR-360 VR-350

✔Трајни и Одличен Квалитет, Супер Брзина, Поддржува high speed USB 2.0 уреди, Овозможува директно поврзување на

DEN 188.40
Конектори USB2.0 Продолжување Кабел Машки да се Женски Extender Кабел USB2.0 Кабел Продолжен за Лаптоп Компјутер TV USB Обновено
Конектори USB2.0 Продолжување Кабел Машки да се Женски Extender Кабел USB2.0 Кабел Продолжен за Лаптоп Компјутер TV USB

Кабел должина : 3m, Боја : Црна.Тип : Продолжување Кабел.Пакет : Yes.Број на модел : 802888 Заверена : USB2.0 кабел ма�

DEN 0.00
SIIG 164ft USB 3.0 Прошири Кабел, USB Тип-Машки да се Женски, AOC Активни Оптички Кабел, 5Gbps Поддржува UASP, Не Наназад Обновено
SIIG 164ft USB 3.0 Прошири Кабел, USB Тип-Машки да се Женски, AOC Активни Оптички Кабел, 5Gbps Поддржува UASP, Не Наназад

Лесно се протега USB 3.0 (3.2 Генералот 1) сигнали до 164ft (50 метри).Испорачува Super Speed USB data rates до 5 Gbps.Поддржува т�

DEN 1655.76
Кабел Голтка Полнење Кабелот Retainer за мобилни Телефони, Таблети, лаптопи (Сина) Обновено
Кабел Голтка Полнење Кабелот Retainer за мобилни Телефони, Таблети, лаптопи (Сина)

Лесно придава на вашиот Телефон / таблет компјутер / Лаптоп кабелот на полначот.Лесно пренослив / повтор�

DEN 359.76
SCOVEE Мини USB Конектор за Кабел за Gopro Херој 4 Сребро Херој 4 Црна Херој 3+ Сребро Херој 3+ Црна Херој 3 Бела Херој Обновено
SCOVEE Мини USB Конектор за Кабел за Gopro Херој 4 Сребро Херој 4 Црна Херој 3+ Сребро Херој 3+ Црна Херој 3 Бела Херој

SCOVEE go pro херој држачи за кабел е изработен од премиум чист бакар материјал, кој пониски resistivity и подобро е

DEN 0.00
JUSTQIJUN 10m UL2547 2P 3P 4P Сигнал на Пренос на Електронски Кабел 22AWG 24AWG 26AWG 28AWG Аудио USB Податочен ПВЦ Жица Обновено
JUSTQIJUN 10m UL2547 2P 3P 4P Сигнал на Пренос на Електронски Кабел 22AWG 24AWG 26AWG 28AWG Аудио USB Податочен ПВЦ Жица

Направени од висококвалитетни материјали и издржливи 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од висок

DEN 798.72
USB-C Кабел, Milzo 5 Pack(10/6/6/3/3FT) USB за да го USB C 3А Брзо Полнење Најлон Плетенка Тип C Кабел Компатибилен со Обновено
USB-C Кабел, Milzo 5 Pack(10/6/6/3/3FT) USB за да го USB C 3А Брзо Полнење Најлон Плетенка Тип C Кабел Компатибилен со

Може да носи 20000+ свиткување на телото тест.Лесно се вклопува и сигурно во вашиот уред, додека фитинг пов�

DEN 239.76
USB 3.0 Продолжување Кабел 1ft, USB 3.0 со Голема Брзина Extender Кабелот Тип Машки на Едно Женско за Playstation, Xbox, Обновено
USB 3.0 Продолжување Кабел 1ft, USB 3.0 со Голема Брзина Extender Кабелот Тип Машки на Едно Женско за Playstation, Xbox,

Високаперформанси USB 3.0 проширување кабел проширува компјутер, десктоп, лаптоп, Windows таблет професионал�

DEN 0.00
HQRP USB Адаптер Кабел Компатибилен со DT Системи ПРЕНЕСЕН-1450, H2O 1800 Серија, H2O 1810 Плус, H2O 1820 Плус, H2O 1830 Обновено
HQRP USB Адаптер Кабел Компатибилен со DT Системи ПРЕНЕСЕН-1450, H2O 1800 Серија, H2O 1810 Плус, H2O 1820 Плус, H2O 1830

HQRP® USB Кабел плус HQRP® Увеселителен парк;.Текст : 5 V USB; Излез : 12 V DC; Должина : 40 инчи;.Безбедносни Карактерис

DEN 0.00
USB за Да го Micro USB Кабелот за напојување, Широк Апликацијата за USB за Да го Micro USB Кабел за Податоци за Камерата Обновено
USB за Да го Micro USB Кабелот за напојување, Широк Апликацијата за USB за Да го Micro USB Кабел за Податоци за Камерата

Пренос на податоци : Има функција на пренос на податоци и полнење на средба со твоите различни барања и л

DEN 0.00
Зелена Куќа Исчезне Враќање на Податоците за Наплата и без наплата на Податоци Услуга со microSDHC Картичката GB GH – sdmrhc10uda Обновено