Гербер D303130BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел

Гербер D303130BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

СТИЛСКИ ТАПА : Ова тоалетот тапа со 1.2 GPM на 60 PSI карактеристики јасна, не-сензација, ламинарни вода поток и доаѓа со трајни керамички диск вентил и капе-слободна технологија.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Оваа широко распространета славина е направен со месинг и има бранеа никел заврши за да се обезбеди квалитет и стабилност, давање на вашата кујна совршен допир на стил.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Мерење 7 9/16 Инчи во висина со метална допир-надолу се исцеди собранието за лесна инсталација, оваа Гербер spout е идеален избор за вашиот модерен потоне.ДЕК ПЛАНИНАТА : современите spout има 3-дупка планината апликација, што го прави вистинскиот избор за вашиот тоалет слив.Гербер Водовод е производство премиум водоводни системи и додатоци од тушеви да се чешми во кина тела од 2001 година. Не само обезбедување на потреби, на производи вклучуваат различни декоративни чешми и бања прибор.Дизајниран со удобност, издржливост, и стил на ум, не е прашањето дека ова треба да биде вашиот избор кога станува збор за современ водовод.Инспириран од здивот карпи исклучување италијанското крајбрежје, на Amalfi Една Рачка Тоалетот Тапа го зголемува нивото на било бања décor да инспириран височини.Оваа charmingly arched тапа доаѓа опремен со здрав рамка и моќни ламинарен проток aerator за свежи, јасни се прелива.На секрет-слободен керамички диск вентил обезбедува напор, трајни вртење акција и допир на мозоци собранието го прави инсталација бриз.Brava.

Избор на клиент

Derengge BTF-2018-МТ 2 се Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа, Мат Црна Заврши Обновено
Derengge BTF-2018-МТ 2 се Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа, Мат Црна Заврши

Мат Црна Заврши.Една дупка за инсталација, без палубата плоча,без одвод на собранието.Целосно ги исполн�

DEN 2303.76
Zexzen Една Дупка Бања Тапа со Палубата Плоча, Црна Водопад Една Рачка Бања Тапа, Модерна Бања Потоне Тапа со Снабдување Обновено
KOHLER К-15182-F-БЛАГАЈНИЧКИ Coralais Еден Контрола Centerset Тоалетот Тапа со Рачка на Менувачот, Полиран Chrome со Различни Обновено
KOHLER К-15182-F-БЛАГАЈНИЧКИ Coralais Еден Контрола Centerset Тоалетот Тапа со Рачка на Менувачот, Полиран Chrome со Различни

Еден контрола рачка ги исполнува АДА барања.KOHLER керамички диск вентили надмине индустрија долговечнос�

DEN 1730.40
Nuvo Елементи на Дизајнот ES2969ML Milano 8 16 2-се Справи со Широка Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-1/2, Брусен Никел/Полиран Обновено
Nuvo Елементи на Дизајнот ES2969ML Milano 8 16 2-се Справи со Широка Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-1/2, Брусен Никел/Полиран

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка з�

DEN 0.00
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода Обновено
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода

Издржливи Бранеа Никел Крај : Противи оцрни и отпорност од секојдневна употреба.Лесно да се Инсталира с�

DEN 0.00
Kohler К-T23890-CP Компоненти Бања Потоне Тапа Трим, Полиран Хром Обновено
Kohler К-T23890-CP Компоненти Бања Потоне Тапа Трим, Полиран Хром

Стационарни spout 10во (254 mm) spout дофат 1.2 gpm (4.5 lpm) максимален проток на 60 psi (4.14 бар).Исцедете се продава одделн�

DEN 6426.96
YBlucklly Хром Бања Тапа 1 или 3 Дупка Бања Единствена Славина се Справи со Бања Тапа Модерна Слив се Мијат Слив Тапа со Обновено
Американскиот Стандард 7186811.295 Течно Бања Тапа, Брусен Никел Обновено
Американскиот Стандард 7186811.295 Течно Бања Тапа, Брусен Никел

Инспириран од лесен, елегантен и непрекинато движење на водата, течно колекција доловува чиста, постоја

DEN 7269.60
Злато Бања Тапа,Mekoly Бања Потоне LED Водопад Тапа 3 Бои се Менува Контрола на Температурата Светлина,Брусен Злато Бања Обновено
Делта Тапа 525LF-MPU Класичен Една Рачка Бања Тапа, Хром,4.88 x 6.50 x 5.00 инчи Обновено
Делта Тапа 525LF-MPU Класичен Една Рачка Бања Тапа, Хром,4.88 x 6.50 x 5.00 инчи

4 инчен центар во собата.Солидна месинг фабрикувани тело.Метал popup вклучени.Вандалот отпорни рачка на ме

DEN 0.00
Windon Залив од страна на Speakman Чесапик Близнак Лост 8 Распространета Тоалетот Тапа, Мат Црна Обновено
Windon Залив од страна на Speakman Чесапик Близнак Лост 8 Распространета Тоалетот Тапа, Мат Црна

Изградена на трајни солидна месинг и метални за години на непроблематична перформанси.Брза и едноставн

DEN 6451.20
KOHLER К-73078-4 Составен Една Рачка Дек-Планината Бања Тапа со Handshower Обновено
KOHLER К-73078-4 Составен Една Рачка Дек-Планината Бања Тапа со Handshower

Метална конструкција.Еден функција handshower со 60" (1524 mm) должина на црева 81 / 4" (210 mm) spout дофат.Течењеслободен

DEN 0.00
Comllen 2 се Справи со 8 Инчен Бранеа Злато Бања Тапа, Модерен 3 Дупката Широка Месинг Бања Потоне Тапа Суета Злато Потоне Обновено
8 инчен Бранеа Злато Широка Бања Тапа,3-Дупки Широк Ширењето Поставите Суета Две-Рачка Тоалетот Потоне Тапа,со Лифт Pop-up Обновено
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза Обновено
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза

Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка за Инсталација.875 вкупна висина.Три дупка потоне апликација.Вкл

DEN 7180.32
Кингстон Месинг FSC1975AKL Војвотката Широка Бања Тапа, Масло Протри Бронза Обновено
Кингстон Месинг FSC1975AKL Војвотката Широка Бања Тапа, Масло Протри Бронза

Чешми направени за фамилии каде 3 дупки се drilled во 4" центар до центар помеѓу 2 најоддалечените дупки.Брод

DEN 0.00
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром Обновено
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром

Солидна Месинг Изградба.КапеСлободен Керамички Диск Кертриџ.Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка з�

DEN 0.00
Кингстон Месинг KS2985BAL Преданија Широка Бања Тапа, Масло Протри Бронза Обновено
Кингстон Месинг KS2985BAL Преданија Широка Бања Тапа, Масло Протри Бронза

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка з�

DEN 0.00
Friho Модерна Распространета 3 Дупка Водопад Бранеа Никел Бања Тапа, Екстра Големи Правоаголни Spout Бања Суета Потоне Обновено
CHENF кујна допрете Слив Тапа Бања Led Дигитални Слив Славина за Вода Моќ Слив Миксер Месинг Хром Позлатен Умерена Екранот Обновено