XCTLZG Електрични Загреан Пешкир Рек Крпа Потоплите Монтира на Ѕид Дома Бања 10 Бар Нерѓосувачки Челик Загрева Сушење Полици,Приклучете (Plug in)

XCTLZG Електрични Загреан Пешкир Рек Крпа Потоплите Монтира на Ѕид Дома Бања 10 Бар Нерѓосувачки Челик Загрева Сушење Полици,Приклучете

DEN 6318.24

Обновено

Достапно за нарачка

Крпа потоплите користи 10 полиран не ' рѓосувачки челик за еднакво дистрибуирате топлина, загрева до 2 големи пешкири или бањарки.Моќни перформанси : Задржува вашата пешкири, облека, сува, топол и удобен чекор откако ќе излезе од туш.Таа, исто така помага да се елиминира непријатните миризби и да ја задржите бања освежување.Лесен за инсталација : Овој простор за заштеда на ѕид-монтирани крпа потоплите нуди два начина на жици (hardwired/plug-in).Дали имате нова бања или се надградбата една, нашите warmers се комбинираат практичност декорација, вие не треба да пропуштите.Високо-квалитетни материјали : Модерно направена од уверение 304rust отпорни нерѓосувачки челик за сигурноста и функционалноста.заврши овозможува лесно чистење.Предност : Ова се загрева со електрична крпа железнички е совршен за секој модерен дом.Зачувај за да се расправаме за инсталирање на фиксна крпа.Задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Избор на клиент

Црна Топла Крпа Потоплите Кабинет Професионални Двојно Крпа Грејач 32L за Facials Бања Крпи Берберот БАЊАТА, Коса Убавина, Обновено
Amba/Jeeves S 2921 Б Sirio 29 x 21 Крпа Потоплите Бранеа Никел Обновено
Amba/Jeeves S 2921 Б Sirio 29 x 21 Крпа Потоплите Бранеа Никел

Amba Jeeves S 2921 Б Sirio 29 ОПИС : N / A КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : двојна намена, hardwired колекција вклучува Дигит�

DEN 0.00
AVONFLOW Самостојна Загреан Пешкир Потоплите Управување со Smart Контролер Тајмер Приклучок во Загреан Пешкир Решетката Обновено
SHARNDY Крпа Потоплите Полиран Chrome за Бања Ѕид Монтирани Сушење Рек Plug-во Електрична Загреан Пешкир Рек Нерѓосувачки Обновено
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани со On/Off Прекинувач Енергетски Обновено
Ancona НА 5320 Престиж Двојна 8-Бар Ѕид Hardwired и Plug-in Крпа Потоплите во Полиран не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Ancona НА 5320 Престиж Двојна 8-Бар Ѕид Hardwired и Plug-in Крпа Потоплите во Полиран не ' Рѓосувачки Челик

Инсталирај го на вашиот ѕид користење на plugin опција за побрз и полесен начин да се подобри вашата бања.Н�

DEN 0.00
USB Handwarmers, Лесни Џеб Потоплите Совршен Подарок за Зимски(Розова елени) Обновено
USB Handwarmers, Лесни Џеб Потоплите Совршен Подарок за Зимски(Розова елени)

Мал и Лесен : Рака потоплите може да ги задржи вашите раце топло и удобно во текот на зимата, и греење тем�

DEN 0.00
ESGT Електрични Крпа Потоплите Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Полици 45W Ниска Моќност Smart Електрични Крпа Рек Алуминиум Обновено
YFQHDD Интелигентните Електрични Времето Потоплите Крпа Рек Бања Прибор Екран на Допир за Топла Сушење Полица (Боја : Како Обновено
П КВАЛИТЕТ, БРЕНД на КОМПАНИЈАТА Amba Производи Сончева Колекција RWH-SSB Hardwired Директно Крпа Потоплите 4.75 x 24.375 Обновено
П КВАЛИТЕТ, БРЕНД на КОМПАНИЈАТА Amba Производи Сончева Колекција RWH-SSB Hardwired Директно Крпа Потоплите 4.75 x 24.375

СУВО И ТОПЛО Суви и топли крпи и бањарки намалување на перење фреквенција.ПОВЕЌЕКРАТНА употреба Употре

DEN 8232.00
ERTYU Крпа Потоплите, 100W Ниска Потрошувачка Загреан Пешкир Потоплите Рек S Форма, Електрични 5-Бар Крпа Сушење Багажник, Обновено