HOLPPO-URG на Коса и Чешел, 999 Сребро Чешел, Паун Стил, Чешел, Убавина Берберот Чешел Преносни Патување Виткање Анти-Статички Убавина Додатоци Чешел Фина и Груба Заби за Ж

HOLPPO-URG на Коса и Чешел, 999 Сребро Чешел, Паун Стил, Чешел, Убавина Берберот Чешел Преносни Патување Виткање Анти-Статички

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Материјал чистота : 999 Material : Стерлинг Silver Product Тип : Подарок / Collection Material боја : silver Made од 999 сребро.Среброто чешел има функции за отстранување на нечистотија, отстранување на нега на кожата и за спречување на статички електрицитет.Сребро изданија сребрени јони, кои може да го стимулира енергија и производство на здравствени ефекти за човечкиот body People барањата за чешли одразуваат луѓе и духовни стилови во различни периоди.Исклучителен подарок пакување : Секој објект е рачно завиткан со вас во умот; Идеален Симпатична Подарок за Семејство; - Годишнината; Нејзината; Свадби; Родендени; Жена; Мајка, Мама; Ќерка; Син; Сестра; Бабата; Нана; Тетка; Најдобри Пријатели и повеќе.Материјал : Сребрен чешел за здравство, чешел косата е направен од 999.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Чешел веќе не се користи како едноставен чешла алатка.

Избор на клиент

Lucyliu04 4pcs по Поставите Фризерски Стил Чешел Поставите Коса Масажа Чешел Совет Опашка Чешел Detangle Четка (зелен) Обновено
Lucyliu04 4pcs по Поставите Фризерски Стил Чешел Поставите Коса Масажа Чешел Совет Опашка Чешел Detangle Четка (зелен)

1,Шупливи дизајн, меки форма Високо еластична задната плоча може да помогне во олеснување на главата зам

DEN 2080.80
Косата Машина Чешел,Dual Страна Фризура Режа Коса за Сечење Средување на Чешел,со Нерѓосувачки Челик Сечилото Чешлање Коса Обновено
Косата Со Чешел Масажа Hairbrush Чешел Дрво Боја Чешел, За Сите Типови Коса Подобрување На Раст На Косата Стил Алатки Апарати Обновено
Bonarty Detangler Туш Чешел со Кука Влажни/Сува Коса Detangling Чешел Широк Заб Обновено
Bonarty Detangler Туш Чешел со Кука Влажни/Сува Коса Detangling Чешел Широк Заб

Салон за коса за сечење, обликување, за нега на коса и повеќе мазна.Лесно и нежен начин да detangle вашата кос

DEN 167.76
Cffdoi Косата Со Чешел 1 Компјутер 19 Заби Заб Чешел Голем Широк Пластични Про Берберот Фризерски Чешли Се Намали Опаѓањето Обновено
Chennie Патување Виткање на Косата Четка 2 ПАРЧИЊА Преносни Коса Масажа Чешел Detangling Косата со Чешел Џеб Четка Косата Обновено
WRLRUILIAN Косата со Чешел Анти-Статички Бран Забот на Карбонски Влакна Чешел Жените Косата Мазна Чешел Професионални Коса Обновено
Електрични Топла Чешел Косата Straightener - Топлина Притискање Чешел Преносни Виткање Рамен Железо Curlers Висока Топлина Обновено
Leinuosen 3 Pack Широк Заб Опашка Чешли, Црна Јаглерод Чешел Влакна Надразнување Салон Назад Чешли Стил Чешел Анти-Статички Обновено
Sitronugras Дрвени Чешел Природни рачно изработени Чешел, парична Казна Заб Сандаловина Чешел за Брановидна коса,Густа Обновено
Берберот-Стајлинг На Коса И Чешел - Clipper Сечење Стил, Чешел Обновено
Берберот-Стајлинг На Коса И Чешел - Clipper Сечење Стил, Чешел

Големина Приближно : 8.38"x1.49" / 21.3x3.8cm.Материјал : пластика.Овие чешли се специјално дизајнирани за употре�

DEN 119.76
KUNYTLINN Стил, Чешел Косата со Чешел Метален Чешел Преносни Анти-Статички Професионални Чешел Косата Погодна за Мажите Обновено
ЦРВЕНО со БАКНЕЖ (ПРОФЕСИОНАЛНИ PIK, Афро Стил и Големи) Обновено
ЦРВЕНО со БАКНЕЖ (ПРОФЕСИОНАЛНИ PIK, Афро Стил и Големи)

Метални заби на чешел се од кожата пријателски и нема да го оштети скалпот.Метални заби на чешел се од ко

DEN 0.00
Autobestown 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Косата Чешел Поставите Професионални Трајни Фризерски Четка за Коса Салон Берберот Обновено
Autobestown 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Косата Чешел Поставите Професионални Трајни Фризерски Четка за Коса Салон Берберот

Косата чешел сет.Секое чешел има свој стил и потреби 10 различни црна чешли во секој сет.Чешли дојде во ур

DEN 0.00
Colcolo 2 Парчиња Ткаење Истакнување На Коса И Чешел Салон За Боење Коса Чешли Алатки Сина Обновено
Colcolo 2 Парчиња Ткаење Истакнување На Коса И Чешел Салон За Боење Коса Чешли Алатки Сина

Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Сега можете да направи фолија н�

DEN 191.76
Масажа чешел,Директно кадрава воздушното перниче за масажа чешел,многу де 3,Погоден за домашна употреба и бербер (РОЗЕВА) Обновено