Ручек кутија Две-Слој Изолирани, Преносни 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Барел со Стигнале Рачка, Изолација со Преносни Изолација Пакет (Боја : Црвена)

Ручек кутија Две-Слој Изолирани, Преносни 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Барел со Стигнале Рачка, Изолација

DEN 914.40

Обновено

Достапно за нарачка

➤ На ручек кутија содржи 2 нерѓосувачки челик садови со свежа маска за да ја чувате храната свежа, лесна за чистење и издржливи. ➤ На ручек грејач е направен од храна одделение PP и од не ' рѓосувачки челик, кои се еколошки и не-токсични, па тоа е добро за здравјето. ➤ Постојат нерѓосувачки челик чаши во оваа електрични храна steamer, и тие се отстранува, така што тоа е многу лесно да се чисти. ➤ Нашиот ручек кутија steamer е висока температура отпор, и исто така многу издржливи.Големина : 13.5*16cm, Капацитет : 1.5 Л. ➤ Производ не бара приклучување. ❤ Опис на производот ● материјал : метал ● Капацитет : 1.4 L ● Врвот на корица : смола ● Сад : нерѓосувачки челик ● Запечатување прстен, дното подлога : силиконска смола ● Садови : нерѓосувачки челик ● Големина : 13.5*16cm, Капацитет : 1.5 L※ Забелешка : Поради различни мерни методи, таму ќе биде грешка на 1-2 cm.Ова е нормално.Барање прошка.※ Поради разликата во светло, камера опрема и следење, ве молиме да обрнете внимание на малите хроматска аберација.※ добредојдовте на нашата продавница!Производ наредби се вообичаено се нуди по 10-20 дена.※ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Избор на клиент

Гоблин Slayer Висока Elf Стрелец Erufu Аниме Преносни Кулер Торба Ладилник Кутија, Мажите И Жените Работен Ручек Кутија Обновено
Гоблин Slayer Висока Elf Стрелец Erufu Аниме Преносни Кулер Торба Ладилник Кутија, Мажите И Жените Работен Ручек Кутија

Со Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина, Дебели Interlayer И ХранаОдделение Peva Обвивка, Тоа Е Силен И Издржлив �

DEN 2085.60
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Различни Паѓа Обновено
Bentgo Деца Деца Ручек Кутија - Leak-Доказ, 5-Оддел Бенто-Стил Деца Ручек Кутија - Идеален Дел Големини за Возраст од 3 Обновено
Bentgo Деца Деца Ручек Кутија - Leak-Доказ, 5-Оддел Бенто-Стил Деца Ручек Кутија - Идеален Дел Големини за Возраст од 3

PORTIONED ЗА ДЕЦА : 5 практични прегради portioned совршено дете апетитот (се препорачува на возраст од 37).Плус, ка�

DEN 0.00
PDGJG Ручек Кутија - Оддел Leakproof Храна Контејнер за Складирање, Работа, Дома, на Училиште, Оброк Првично, Дел Контрола, Обновено
ROIY Голем капацитет Храна Поделба Изолација Барел Нерѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Симпатична Бенто Ручек Кутија за Деца на Училиште Децата Стил Градинка Децата Леб Сендвич Храна, Пластична Кутија (Боја Обновено
Magefesa К2 Gransasso Ручек Кутија 28 см, Enamelled Челик Обновено
Magefesa К2 Gransasso Ручек Кутија 28 см, Enamelled Челик

Производителот гаранција може да не се применува.Прекрасен челик ручек кутија, со висока енергетска еф�

DEN 1192.32
Дете Basix Безбедно Сад, Обновливи Нерѓосувачки Челик Lunchbox Сад за Возрасни, Термос за Топли и Ладни Храна Складирање, Обновено
Ladieshow 800ml Дрвени Храна Контејнер Преносни Бенто Ручек Кутија Деца Ручек Контејнер за Храна Складирање Кутија за Патување Обновено
Елени Одење во Шума Изолирани Ручек Торба, за Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек и Ладилници Термички Оброк Обновено
ручек кутија Микробранова Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Преносни Lunchbox за Деца Возрасни Работник Обновено
PDGJG Термички ручек кутија-Изолирани Бенто Ручек Кутија, Leakproof Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија Затворена Преграда, Обновено
Veemoon Изолирани Храна Тегла Супа за Ручек Сад не ' Рѓосувачки Челик Ручек Бенто Кутија Вакуум Термички Храна Контејнер Обновено
Ручек Сад Течење-Доказ За Храна Контејнер Leakproof Лесни Розова Обновено
Ручек Сад Течење-Доказ За Храна Контејнер Leakproof Лесни Розова

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Направени од премиум пла

DEN 2064.00
Colcolo Бенто Ручек Кутија за Храна Контејнер Lunchbox Containe за Кампување Пикник Fihsing Backpacking Готвење Campingfood Обновено
Colcolo Бенто Ручек Кутија за Храна Контејнер Lunchbox Containe за Кампување Пикник Fihsing Backpacking Готвење Campingfood

Долго количка за антиscald се справи го прави лесно да се одржи и лесен за чување.Можете да ги користите со

DEN 516.00
Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз) Обновено
Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз)

Свиткување топлина Akita Odate на дрво не се во пластични ручек кутија за ручек wappa овална (големи) Едноставен

DEN 0.00
CffdoiFanh Бенто Кутија, Ручек Кутија,Јапонски Бенто Кутија,Пластовидно Ручек Садовите за Складирање за Деца на Училиште Обновено
Wildkin Деца Ручек Кутија, Торба Пакет со Молив Пошта (Сина Сјај) Обновено
Wildkin Деца Ручек Кутија, Торба Пакет со Молив Пошта (Сина Сјај)

УЛТРАТРАЈНИ И МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Ние дизајниран нашите молив кутија мерки 8.Се намали отпадот и да се �

DEN 0.00
NECA Алис Купер Врежана Lunchbox Обновено
NECA Алис Купер Врежана Lunchbox

Одлично за складирање.Метал Lunchbox.Кој Музичка Ѕвезда.Висок Квалитет.Од NECA.Од Производителот Алис купер в

DEN 1438.80