Panduit PVQ9LE10LQM02.0

Panduit PVQ9LE10LQM02.0

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Металик Континуитет Елемент Обезбедува Континуитет Преку Конектор Овозможување На Пан видите Iq Систем Да Robustly Следи Печ Кабелот за Поврзување. 100% Учинок Тестирани За Да Се Осигура Дека Секој Печ Кабелот Ќе Ја Испорача Критична Оптички Перформанси Барања.Документирани Метрика; Вметнување Загуба На Податоци Кои Се Евидентирани За Секој Печ Кабелот.Цел Живот Следливост Тест Податоци Е Следена До Голем Кк Број На Секое Парче Мозок.Patch Кабли.Металик континуитет елемент обезбедува континуитет преку конектор овозможување на Пан Видите i Q Систем да robustly следи печ кабелот за поврзување. 100% учинок тестирани за да се осигура дека секој печ кабелот ќе ја испорача критична оптички перформанси барања.Документирани метрика; вметнување загуба на податоци кои се евидентирани за секој печ кабелот.Цел живот следливост тест податоци е следена до голем КК број на секое парче мозок. 0. PVi Q, LC-LC, OS2, КОМПЈУТЕР, LSZH, 2 M.Осигурајте се дека сте се нагоре за да се забрза со денешниот високо–податоци го оценувате влакна-канал и Ethernet applications.Panduit овозможува напредно качување и критични физичка инфраструктура со сеопфатна оптичките системи кои се испорачуваат со високи перформанси, сигурност, и скалабилност.Искористете ги предностите на нашата оптички влакна кабел, конектори, адаптери модули, адаптер панели, касети, куќишта, patch кабли, кабел собранија, кабел за дистрибуција на производи и додатоци.

Избор на клиент

Klein Алатки JTH6E06 3/32-Инчен Хексадецимален Копче со Journeyman Т-Рачка, 6-Инчен Обновено
Klein Алатки JTH6E06 3/32-Инчен Хексадецимален Копче со Journeyman Т-Рачка, 6-Инчен

Тсе Справи со дизајн обезбедува максимална моќ.Мека на допир костец за максимална контрола и удобност.Д

DEN 0.00
М3 Внатрешни Заб Заклучување Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик / DIN6797J (КОЛИЧИНА: 10,000 компјутери) Обновено
М3 Внатрешни Заб Заклучување Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик / DIN6797J (КОЛИЧИНА: 10,000 компјутери)

DIN 6797j Внатрешни Заб.Lockwashers.Тип J А2 Нерѓосувачки Челик.М3 Внатрешни Заб Заклучување Подлошки Метрички А2 Н

DEN 2231.76
Youxmoto Универзална Топката Заеднички Сепаратор Смена Алатка се Прилагодува од 1-1/8 да 2-1/8се Вклопува Заеднички Топката Обновено
SZONTIME Пластична Кутија за Складирање 120L (126quart) Задебелување Домаќинство Облека Ватенка Складирање Кутија Студентски Обновено
Убиец на Филтерот за Замена на Филтер-X XH03285 Обновено
Убиец на Филтерот за Замена на Филтер-X XH03285

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : MICROGLASS.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ.П�

DEN 4687.68
CIB TAJ5MP16K2T03W-8KIT-W Full HD 16CH 5MP 2560x1944 Снимањето, 4K Видео O/P со 4TB HDD Купола Камера & White Кабел, Црна Обновено
CIB TAJ5MP16K2T03W-8KIT-W Full HD 16CH 5MP 2560x1944 Снимањето, 4K Видео O/P со 4TB HDD Купола Камера & White Кабел, Црна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 21576.00
Tebery 16 Парчиња Лист Шема Interlocking Подни Плочки Не се Лизга Вежба Мат 1/2-Инчи Дебела ЕВА Пена Загатка Кат Мат Обновено
Tebery 16 Парчиња Лист Шема Interlocking Подни Плочки Не се Лизга Вежба Мат 1/2-Инчи Дебела ЕВА Пена Загатка Кат Мат

Изработени од нетоксични, да доведе и латекс слободни, висока густина ЕВА пена, безбедно и мека.Класичен

DEN 0.00
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Керамички Мост Рачки на вратите Кујна, Спална соба Повлекува (Златна Завршувањето Обновено
WAHL 17-Парче Литиум Јонска Сите-Во-Едно Тример, Доаѓа во комплет со 3 Брада Водичи, Уво, Нос и Веѓата Detailer, Dual Фолија Обновено
Bibowa Анти-Кражба Аларм Диск Заклучување - Мотор Заклучување - Скутер Брави -Диск Сопирачка за Заклучување 110dB Звук Обновено Одлична цена
БОШ HC4081 1-3/8 Во. x 21 Во. Spline Брзина-X Ротари Чекан Малку Обновено
БОШ HC4081 1-3/8 Во. x 21 Во. Spline Брзина-X Ротари Чекан Малку

Волфрамкарбид совет обезбедува супериорни отпорност на абење во тешка апликации.Патентирана четирима�

DEN 1900.56