Проектор [Meauro Надградена Верзија],WiFi Mini Проектор,1080P& 200 Екран Поддржани,Преносни Филмски Проектор,Забава Стан Вклучени,Компатибилен со ТВ Стап, HDMI, USB, Лаптоп, iOS и Ан?

Проектор [Meauro Надградена Верзија],WiFi Mini Проектор,1080P& 200 Екран Поддржани,Преносни Филмски Проектор,Забава Стан

DEN 5039.76

Обновено

Достапно за нарачка

【WIFI Екран Sync Технологија и Внатрешната Меморија】Корист од најновите WIFI паметен телефон синхронизирате технологија на екранот,можете лесно може да го поврзете го вашиот iphone/Андроид уред со едноставно поврзување на вашиот WIFI. 【Прашина Дизајн и Ефикасен Систем за Ладење】се Прилагодува на најновите целосно ограден структура дизајн и ефикасен систем за ладење внатре ,оваа безжична видео проектор ефикасно да го спречува прашината штета/црни точки и да се олесни топлина дисипација ,проширување на светилка живот до 80000 часа.Ние препорачуваме користење на eshare стан за далечинско управување.【Мултифункционален Дигитален Проектор】Оваа мини проекторот е компатибилен со ТВ Stick/PS4/PS5/HDMI/AV(DVD) преку AV, HDMI(Безжична HDMI Dongle не се вклучени), USB порти.Системот има вграден 1+8gb простор за складирање и поддржува интернет видео репродукција, па можете да уживате во видео искуство без симнување,но ЗАШТИТЕНИ СОДРЖИНИ ОД HULU, NETFLIX, И СЛИЧНИ УСЛУГИ МОЖЕ да НЕ БИДАТ ОБРАБОТЕНИ ИЛИ SCREENCAST.i OS и Android телефони се компатибилни. 3 Забава Апликации Вклучени(netflix, youtube, spotify),совршен за домашна забава .Ние сме секогаш подготвени да помогнат. 【Поголема Слика&Квалитет на Звукот】Со напредни ±45° автоматската вертикална корекција на грешките, овој пренослив проектор ви овозможува секогаш да добиете прекрасен плоштад слика на речиси секоја површина.Можете исто така да поврзете на оваа мини проектор на надворешен Bluetooth звучник за уште подобар звук,но dolby аудио форматот не е поддржан.

Избор на клиент

Vbestlife Мини Проектор 1080P LED Пренослив Проектор Цртан филм Проекторот за домашно Кино WiFi USB Конекција Вградени Обновено
Vbestlife Мини Проектор 1080P LED Пренослив Проектор Цртан филм Проекторот за домашно Кино WiFi USB Конекција Вградени

Опремени со Високи Перформанси Декодирање Чип USB Интерфејс : 5 V 2 AMicro Usb Интерфејс, можете Да го Користите

DEN 0.00
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic ТИ-42PX20U ТИ-42PX20UP КТ-32E13 КТ-32E131 КТ-32E131G Плазма Обновено
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic ТИ-42PX20U ТИ-42PX20UP КТ-32E13 КТ-32E131 КТ-32E131G Плазма

Не програмирање е потребно.Информации за батеријата и упатство се исклучени.Замена далечински управув�

DEN 0.00
Преносни LCD Проектор HD 400-600 LM 1080P AV USB HDMI Видео LED Мини Проектор Smart Home Кино Theather Видео Проектор Обновено
Преносни LCD Проектор HD 400-600 LM 1080P AV USB HDMI Видео LED Мини Проектор Smart Home Кино Theather Видео Проектор

Стандард : YG320 стандардна верзија на домаќинот + далечински управувач + адаптер + тројно AV кабел + прирачн�

DEN 0.00
Optoma W307UST 3D Подготвени 3500 ANSI Lumens Ултра Краток Фрли DLP Проектор со HDMI Обновено
Optoma W307UST 3D Подготвени 3500 ANSI Lumens Ултра Краток Фрли DLP Проектор со HDMI

I / O Конектори : HDMI (1.4 3 D поддршка), 2 x VGA (YPb Pr / RGB), SВидео, Композитен, 4 x Audio In (РКА / 3.5 mm), Audio Out 3,5 мм, VGA Излез, RJ4

DEN 0.00
На пример, Бивер 1018 Црна Vedio Проектор на 2,4 инчен TFT LCD Дисплеј Поддршка за 1080P AV/HDMI/USB/SD со 600 Lumens,Мини Обновено
На пример, Бивер 1018 Црна Vedio Проектор на 2,4 инчен TFT LCD Дисплеј Поддршка за 1080P AV/HDMI/USB/SD со 600 Lumens,Мини

На 2,4 инчен TFT LCD дисплеј Мајчин резолуција : 320*240 Поддршка за 720 P / 1080 P Осветленост : 600 Lumens Слика флип : 360 degr

DEN 1967.76
JLFFYJ Проектори Мини Проектор Поддршка Full HD 1920x 1080P Преносни WiFi, Bluetooth LED Батеријата Дома Beamer Обновено
JLFFYJ Проектори Мини Проектор Поддршка Full HD 1920x 1080P Преносни WiFi, Bluetooth LED Батеријата Дома Beamer

3"DMD)Мајчин Резолуција : 854*480, max поддршка 1080 PBrightness : 200 ANSI lumens Contrast сооднос : 2000 : 1 Aspect Сооднос : 4 : 3 / 16 : 9 Throw С�

DEN 0.00
YG400 800x480 1200LM Мини LED Проекторот за домашно Кино, Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, Мобилен Телефон Верзија Обновено
YG400 800x480 1200LM Мини LED Проекторот за домашно Кино, Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, Мобилен Телефон Верзија

Разлика од 800 : 19.91 kg Projector со Дисплеј Full HD 1080 P Поддржани Безжична Прикажување на Екранот и Miracast Траен Опер

DEN 1967.76
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Vizio E502AR E420VP 0980-0306-0900 LCD LED Плазма ТВ HDTV Обновено
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Vizio E502AR E420VP 0980-0306-0900 LCD LED Плазма ТВ HDTV

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Општи далечински управувач одговара за

DEN 0.00
SECJSKJ F10/ДОВЕДЕ ДО Дома Проектор 720P Мини Преносни Smart Проектор 2+16G домашно Кино Проектор (Боја : Црна, Големина Обновено
SECJSKJ F10/ДОВЕДЕ ДО Дома Проектор 720P Мини Преносни Smart Проектор 2+16G домашно Кино Проектор (Боја : Црна, Големина

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 6882.24
BBCVTREQA HD Мини Проектор, 1280x720 Резолуција, Android WiFi Proyector, ПРЕДВОДЕНА Преносни HD Beamer за домашно Кино Обновено
BBCVTREQA HD Мини Проектор, 1280x720 Резолуција, Android WiFi Proyector, ПРЕДВОДЕНА Преносни HD Beamer за домашно Кино

Интерфејс : Синхронизирате компјутерски слики на големиот екран за удобен забава и споделување конфере

DEN 0.00
Sony, VPL Fh31 LCD Проектор 4300 Lumens 1920 X 1200 Widescreen Hd 1080P Производот Категорија: периферни уреди/Проектори Обновено
Sony, VPL Fh31 LCD Проектор 4300 Lumens 1920 X 1200 Widescreen Hd 1080P Производот Категорија: периферни уреди/Проектори

SONY, VPL FH31 LCD проектор 4300 lumens 1920 x 1200 widescreen HD 1080p SONY, VPL FH31 LCD проектор 4300 lumens 1920 x 1200 widescreen HD 1080p.SONY, VPLFH31 / W LCD Про�

DEN 0.00
Замена за 2 Диск Ремен Сет ELMO FP8-C FP-C Двојна 8мм Супер 8 Филмски Проектор Обновено
Замена за 2 Диск Ремен Сет ELMO FP8-C FP-C Двојна 8мм Супер 8 Филмски Проектор

Замена за 2 ДИСК РЕМЕН СЕТ ELMO FP8C FPC Двојна 8мм Супер 8 Филмски Проектор.Brand New Неискористени Делови.Резервн

DEN 1596.00
ViewSonic PRO9800WUL 5500 Lumens WUXGA HDMI Леќа Shift Проектор Обновено
ViewSonic PRO9800WUL 5500 Lumens WUXGA HDMI Леќа Shift Проектор

7x оптички зум на вредноста, а во центарот на објективот дизајн, и вертикално / хоризонтално леќа shift функ�

DEN 0.00
LMGKS Мини Проектор, Пренослив Проектор, Full HD Поддршка Безжична Прикажување на Екранот Обновено
LMGKS Мини Проектор, Пренослив Проектор, Full HD Поддршка Безжична Прикажување на Екранот

Преносливост и Практичност : Мали состанок, мобилен телефон материјали за подготовка, а врската линија �

DEN 1742.40
SHANG-ЈУНИ Проектор A2000 Дома Мини Микро LCD Проектор Преносни Поддршка 1080 HD Проекторот Homestic Отворено Безжичен Обновено
SHANG-ЈУНИ Проектор A2000 Дома Мини Микро LCD Проектор Преносни Поддршка 1080 HD Проекторот Homestic Отворено Безжичен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
NCBH Мини Проектор вградената Батерија,Android Паметни Пренослива Безжична Проектор Домашна WiFi Проекција Погоден за Домашна Обновено
Проектор DMD Чип ЗА Мицубиши 1910-6143W 1910-6145W 276P595010 1910-6103W DLP Проекција ТВ Телевизија DMD Чип Обновено
Проектор DMD Чип ЗА Мицубиши 1910-6143W 1910-6145W 276P595010 1910-6103W DLP Проекција ТВ Телевизија DMD Чип

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5350.80
Mxzzand 16:9 HD Проекторот Екран 16:9 Свитлива HD Електронски Канцеларија Опрема 60-100inch за Дома во Училница, Сала за Обновено
Mxzzand 16:9 HD Проекторот Екран 16:9 Свитлива HD Електронски Канцеларија Опрема 60-100inch за Дома во Училница, Сала за

Висококвалитетни материјали : направен од висококвалитетни материјали со висока репродукција на боите

DEN 547.20
Panasonic PT-DX810ULS DLP Проектор - 720p - HDTV - 4:3 PTDX810ULS Обновено
Panasonic PT-DX810ULS DLP Проектор - 720p - HDTV - 4:3 PTDX810ULS

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4199.76
HCDZ Замена DLP Проектор DMD Чип Одбор 8060-6338B 8060-6139B 80606038B 8060-6039B за NEC RUNCO Smart Одбор Побара Proxima Обновено Одлична цена
HCDZ Замена DLP Проектор DMD Чип Одбор 8060-6338B 8060-6139B 80606038B 8060-6039B за NEC RUNCO Smart Одбор Побара Proxima

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2760.00
Проектор Слободно 410 Проектор 170 Инчен 3600 1080P Мини Проектор 40000 Часа Светилка Живот Поддршка VGA AV USB Поврзете Обновено
Проектор Слободно 410 Проектор 170 Инчен 3600 1080P Мини Проектор 40000 Часа Светилка Живот Поддршка VGA AV USB Поврзете

Забелешка : за Користење на проектор во темна околина Слободно D10 MQ Projector Black Проектор.Користете во слабо

DEN 4496.88
NCBH Пренослив Проектор, домашно Кино Bluetooth Проектор Поврзан со Компјутер У Диск вградена Батерија за Домашната Канцеларија, Обновено
Универзална Проектор Замена на Филтер за Воздух за Sony BRAVIA 1080p VPL-VW40, VPL-VW50, VPL-VW60 SXRD Проектори, 3M EPSON Обновено
Универзална Проектор Замена на Филтер за Воздух за Sony BRAVIA 1080p VPL-VW40, VPL-VW50, VPL-VW60 SXRD Проектори, 3M EPSON

Ова е општа проектор филтер.Ве молиме изберете големина вие или 16cm x 6cm (6.3"x2.4") ..Пена филтер за воздух може

DEN 0.00
WiFi Проектор, VILINICE 5000L Мини Bluetooth Филмски Проектор ,Пренослив Телефон Проекторот со Безжична Прикажување,1080P Обновено
WiFi Проектор, VILINICE 5000L Мини Bluetooth Филмски Проектор ,Пренослив Телефон Проекторот со Безжична Прикажување,1080P

Отворете го settings на вашиот телефон, се најде "Екран Споделување", и кликнете на "Dualcast***".Проекторот е мајч�

DEN 0.00
Проектор, TOPVISION 1080P Поддржани Led Проекторот со 6000L,60,000 Часа Филмски Проектор за Внатрешна/Надворешна Употреба, Обновено
Проектор, TOPVISION 1080P Поддржани Led Проекторот со 6000L,60,000 Часа Филмски Проектор за Внатрешна/Надворешна Употреба,

(Забелешка : Адаптер не е вклучена во пакетот) Dolby звук не е поддржан (Адаптер НЕ е вклучен).Таа ги исполну�

DEN 0.00
Мал Проектор, Видео Проектор Мултимедијални Врска ПРЕДВОДЕНА за Системот Уред за домашно Кино(1) Обновено
Мал Проектор, Видео Проектор Мултимедијални Врска ПРЕДВОДЕНА за Системот Уред за домашно Кино(1)

Уред за Поддршка : Овој проектор поддржува ТВ кутии, Компјутери, лаптопи, таблети, надворешните звучници

DEN 0.00
Мини Видео Проектор, Бучава Намалување на домашно Кино Проектор Компатибилен Здрав за домашно Кино на Отворено Забава за Обновено