Професионални Инфраред Стои Фен за Коса, Стил Процесор за Салонот 5 Режими со Прилагодливи Тајмер, Температура, Тркалање Тркала за Салонот Фен Спа Боја Процесор со ?

Професионални Инфраред Стои Фен за Коса, Стил Процесор за Салонот 5 Режими со Прилагодливи Тајмер, Температура, Тркалање

DEN 8471.76

Обновено

Достапно за нарачка

【СТРУКТУРА】 : ќе добиете 1 Ultraviolét Stérilizing торба за слободни по купувањето!!!Надворешниот случај на машината е направена од високо квалитетен АБС материјал, тоа има својства на анти-scalding, анти-статички, анти-нула, хард-да-топлина, пламен-retardant, здрав и не-deformable.На прилагодливи кревање цевка може да се прилагоди на вистинската позиција според вашата висина.Четири тркалање тркала се направи тоа многу лесно да се движите. 【ДИЗАЈН】 : Температура може да се прилагоди од 25 ℃ до 60 ℃, ги задоволат сите ваши потреби.Вградениот греење, циркулаторниот систем го направи тоа греење рамномерно.Љубезно ве молиме контактирајте со нас за инсталација видео по купувањето!. 【ФУНКЦИЈА】 : Таа има различни начини за да изберете од, перм, коса, боја, за нега на коса и други функции.Со интелегентни екран на допир, владата е поцелосен, функциите се повеќе различни, работата е поудобно, и на корисниците на различни фризерски барања се исполнети. 【ЕФЕКТИ】 : Уникатен циркулацијата на воздух конвекција дизајн ефикасно да се заклучи влага и хранливи материи.Инфрацрвени зраци можат ефикасно да навлезат на косата и скалпот, унапредување и забрзување на метаболизмот. 【ДОМАШНА И ПРОФЕСИОНАЛНА】 : Совршен за салон за убавина, центар за убавина, спа, фризерскиот салон.Можете исто така да го користите дома, тоа е погодно, тивко, и лесен за употреба.Инфраред лента светилка на оваа опрема доаѓаат со 1 година гаранција.

Избор на клиент

Janjunsi Фен Стојат Носителот, Метал Складирање Заградата Докинг Станица за Суперсоничен Фен за Коса, Diffuser & Млазници Обновено
Janjunsi Фен Стојат Носителот, Метал Складирање Заградата Докинг Станица за Суперсоничен Фен за Коса, Diffuser & Млазници

【3 во 1 Надградба дизајн】Работат како фен стојат, diffuser стојат, млазницата носителот, постојано држете г�

DEN 2255.76
yotijar StainlessSteel Фен Држачот за Ѕид Фен Решетката за Бања Комплет Обновено
yotijar StainlessSteel Фен Држачот за Ѕид Фен Решетката за Бања Комплет

Мултифункционален уред за складирање за одржување чешли, четка за заби, фен за коса и други дневна шминк

DEN 263.76
gotor Силикони Случај Фен Анти-Нула Заштитна Маска за Dyson Суперсоничен Фен (Светло Розова) Обновено
gotor Силикони Случај Фен Анти-Нула Заштитна Маска за Dyson Суперсоничен Фен (Светло Розова)

Силиконски Случај на Кожата одговара за Dyson Суперсоничен Фен (Објект е Фен за Коса кожата, НЕ вклучувајќ�

DEN 0.00
LMEIL 360 Ротација кои орбитираат околу Инфраред Фен за Коса-Коса Steamer Стои Професионална Боја Процесор Салон Фен Спа Обновено
Conair INFINITIPRO ОД CONAIR Про Перформанси Frizz Слободни Фен за Коса, Сребрен Обновено
Conair INFINITIPRO ОД CONAIR Про Перформанси Frizz Слободни Фен за Коса, Сребрен

Се frizzслободен блесне со Однапред Ionic Технологија.Lightweigth AC Моторни и 1875 година Watts за моќен, брзо сушење.Т�

DEN 0.00
UXZDX Бања Фен Багажник, Тоалет Полиците, Тоалет Багажник, Перфорација-Слободен Ѕид Монтирани Фен Rack (Боја : Сина) Обновено
UXZDX Бања Фен Багажник, Тоалет Полиците, Тоалет Багажник, Перфорација-Слободен Ѕид Монтирани Фен Rack (Боја : Сина)

Едноставни и стилски, тоа е и чување на решетката и декорација.Неозначување кука е убава, со силна носив�

DEN 0.00
Електрични Фен За Сушење Удар Фен За Домаќинство Негативни Јони Свитлива Стил Алатки Апарати И Салон Розова Ionic Удар Обновено
Возен Салон Коса Steamer Machine, Салон Озонската за Нега на Коса СПА Steamer Масло Косата Машина (Бела) Обновено
Возен Салон Коса Steamer Machine, Салон Озонската за Нега на Коса СПА Steamer Масло Косата Машина (Бела)

【Три Режими】Ова масло третман машина има три режими, вклучувајќи коса боја, нега на коса, масло третман

DEN 0.00
Parlux 385 Моќ Светлина Ionic и Керамички - Пинк Обновено
Parlux 385 Моќ Светлина Ionic и Керамички - Пинк

Мала ТЕЖИНА & ТИВКО : Намалување на тежината на сите компоненти исклучително светлина фен е создаден и в�

DEN 5399.76
BlowTYME, Ionic и Керамички Про Удар Фен. Светло, Тивко и Моќни Brushless Мотор Обновено
BlowTYME, Ionic и Керамички Про Удар Фен. Светло, Тивко и Моќни Brushless Мотор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 4296.00
Возен Салон Коса Steamer Machine, за Нега на Коса Салон за Коса Заштитна Маска за Коса Худ Steamer Фен w/ Нога на Тркалото Обновено
Возен Салон Коса Steamer Machine, за Нега на Коса Салон за Коса Заштитна Маска за Коса Худ Steamer Фен w/ Нога на Тркалото

➤Голем волумен на вода кула дизајн може да се направи целосна резервоарот за вода работа for46 часа за лес

DEN 0.00
Фен за коса Четка, Топол Воздух Четка Фен & Volumizer Удар Фен Четка, Салон Straightener & Curler Четка за Коса Сушење, Обновено
Фен за коса Четка, Топол Воздух Четка Фен & Volumizer Удар Фен Четка, Салон Straightener & Curler Четка за Коса Сушење,

Не чистење на косата со фен четка со вода.Должината на четка е 0.7 "(Четка не се Вклучени).Ќе добиете еден т�

DEN 479.76
KLS Надворешен филтер за Прашина филтер Екран заштита покритие за Dyson суперсоничен фен HD01 HD03 HD04 HD08 Поправка делови Обновено
Професионални Салон Фен Педалот за гас Боја Процесор 1350W НЛО кои орбитираат околу Инфраред Фен Слободна Стои w/Возен Обновено
Pibbs 127 Ecovap Професионални Коса Steamer w/Ѕид за Салони & Бањи, PIB-127 Обновено
Pibbs 127 Ecovap Професионални Коса Steamer w/Ѕид за Салони & Бањи, PIB-127

Професионална Одделение Коса Steamer 100% произведено ВО ИТАЛИЈА 6' со можност да биде продолжен Ѕид Рака Мно

DEN 0.00
Кортекс Меѓународни Црна Серија 1875 Вати Фен За Коса, Со Едно Парче Млазницата (Лаванда) Обновено
Кортекс Меѓународни Црна Серија 1875 Вати Фен За Коса, Со Едно Парче Млазницата (Лаванда)

Заедно со восхит 1875 watts на енергија, која не е мала сума, може да се исуши И стил (да, можете дури и да го ко�

DEN 1198.80
【XMJRL】Милениче Фен Заграда,Фен за Коса Багажник,Фризерски користи Фиксна Рамка, без Удирање, Вшмукување Чаша Тип, 360 Обновено