8,000 Вати Чекор Нагоре/Надолу Напон Конвертор Трансформатор, Автоматски Регулатор на Напон, 110 за да 220 или да 220 110-110/120/220/240 V

8,000 Вати Чекор Нагоре/Надолу Напон Конвертор Трансформатор, Автоматски Регулатор на Напон, 110 за да 220 или да 220 110-110/120/220/240

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

8,000 Вати Чекор Нагоре/Надолу Напон Конвертор Трансформатор, Автоматски Регулатор на Напон, 110 за да 220 или да 220 110-110/120/220/240 V.Овој модел ќе го заштитите вашиот уред од двете ситуации, додека конвертирање на напон.

Избор на клиент

SDTC Техника 5pcs DC-DC Зголеми Конвертор 2V-24V да 5V-28V 2A Прилагодливи Напонски Регулатор Микро USB 5V 9V 12V 24V Чекор Обновено
SDTC Техника 5pcs DC-DC Зголеми Конвертор 2V-24V да 5V-28V 2A Прилагодливи Напонски Регулатор Микро USB 5V 9V 12V 24V Чекор

Мини DCDC Зголеми Конвертор Одбор, Погоден за DIY дигитален уред преносни напојување, LED моќ возач и така на�

DEN 191.76
2 Пакет XL4016 300W Чекор Надолу Buck Конвертор, MELIFE 9A DC-DC 5-40V за 1.2-35V Висока Моќност Ефикасност Чекор Надолу Обновено
2 Пакет XL4016 300W Чекор Надолу Buck Конвертор, MELIFE 9A DC-DC 5-40V за 1.2-35V Висока Моќност Ефикасност Чекор Надолу

Овој адаптер модул усвојува inported DCDC чип и синхрони исправање технологија, безбеден и сигурен за користе

DEN 383.76
1Pcs Нови 6Es7 326-2Bf41-0Ab0 6ES7326-2BF41-0AB0 Излезен Модул Обновено
1Pcs Нови 6Es7 326-2Bf41-0Ab0 6ES7326-2BF41-0AB0 Излезен Модул

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 0.00
2 Plug Multiport AC да DC Трансформатор претвора 120-277 Volt AC да 12/24 Volts DC - 25 Amp Max Обновено
2 Plug Multiport AC да DC Трансформатор претвора 120-277 Volt AC да 12/24 Volts DC - 25 Amp Max

Овој конвертор доаѓа со директно сечилото приклучок за внесување на олово и (2) двепински Германски коне

DEN 1447.20
АПЦ P4GC 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер Обновено
АПЦ P4GC 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер

АПЦ P4 GC 4Излез на ЕнергијаЗаштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер.Оштетување извира поврзани со молњ

DEN 727.20
ЗНАЧИ ДОБРО SCW03B-15 15V 20~200mA 3W DC-DC Регулирани Единствен Излез Конвертор DC/DC Конвертор Обновено
ЗНАЧИ ДОБРО SCW03B-15 15V 20~200mA 3W DC-DC Регулирани Единствен Излез Конвертор DC/DC Конвертор

Dual во линија пакет (DIP24) 2 : 1 широк влезниот опсег (4 : 1 опција).I / O изолација : 1000 VDC, 3000 VDC (опција).Заштита : Кр

DEN 0.00
ДИК Америка Модел 6948 DC-DC Конвертор - 12V да 48V Висока Моќност DC-DC Конвертор - 1200 W на Излезна Моќ Обновено
ДИК Америка Модел 6948 DC-DC Конвертор - 12V да 48V Висока Моќност DC-DC Конвертор - 1200 W на Излезна Моќ

КАКО РАБОТИ : Ова DCDC конвертор преобразува напони прави можно инсталација на опрема дизајнирани да рабо

DEN 3141.60
XWST DC да DC 12V да 5V 3А 15W 15watt со USB Излез Адаптер Конвертор 8V-22V да 5V Напон Buck Регулаторот,Чекор Надолу Модул,Водоотпорен Обновено
Yustda USB Синхронизација Кабел Замена за ViewSonic VFD1028W-11 VS14962 DF88W-523 VS12055 VFM1536-11 VS13967 VFM1586 VFM1586-11E Обновено
Yustda USB Синхронизација Кабел Замена за ViewSonic VFD1028W-11 VS14962 DF88W-523 VS12055 VFM1536-11 VS13967 VFM1586 VFM1586-11E

Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�

DEN 0.00
[Затворен Тип/SE-1000 Серија/Индустриска Примена] ЗНАЧИ ДОБРО SE-1000-24 (1000.8 W 24V 41.7 А) Единствен Излез Префрлување Обновено
[Затворен Тип/SE-1000 Серија/Индустриска Примена] ЗНАЧИ ДОБРО SE-1000-24 (1000.8 W 24V 41.7 А) Единствен Излез Префрлување

AC влез избор со прекинувач (SE600 / 1000).Принудени воздух за ладење со вграденво ВАШИНГТОН фан.Вграден далеч�

DEN 271.20
KNACRO DC Мотор Одбор Модул DC 12V 24V 36V 360W H Мост Напред/Назад PWM Со Потенцијал гувернерот Обновено
KNACRO DC Мотор Одбор Модул DC 12V 24V 36V 360W H Мост Напред/Назад PWM Со Потенцијал гувернерот

540 V, undervoltage заштита.Интерфејс ESD заштита.Може да обезбеди 5 V напојување за микроконтролор.Поддршка напон

DEN 643.20
Оригиналниот Значи И НПД Серија 240W DIN Железнички DC-DC Конвертор Текст 16.8-33.6 V DC да 48V DC 5A 240W meanwell Напојување Обновено
Оригиналниот Значи И НПД Серија 240W DIN Железнички DC-DC Конвертор Текст 16.8-33.6 V DC да 48V DC 5A 240W meanwell Напојување

DC излез прилагодливи(±15%), преку вграден во SVR.2~154 V и две излезни опции : 24 V / 48 V и може да се користи за инду

DEN 863.52
Безжична Bluetooth Soundbar за Дома, Преносни Мулти Функција Звучник со LED Огледало Дизајн, Мини Дигитален Говорникот Обновено
Безжична Bluetooth Soundbar за Дома, Преносни Мулти Функција Звучник со LED Огледало Дизајн, Мини Дигитален Говорникот

【 Bluetooth Звучник】огледало LED екранот се прикажува времето на аларм и температура на прв поглед 【Мулти Ф�

DEN 1022.16
2 парчиња РК Авион Модул Мини 360 DC-DC Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Прилагодливи Чекор Надолу Конверзија 12V 24V Обновено
2 парчиња РК Авион Модул Мини 360 DC-DC Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Прилагодливи Чекор Надолу Конверзија 12V 24V

2 парчиња РК Авион Модул Мини 360 DCDC Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Прилагодливи Чекор Надолу Конверзија

DEN 0.00
icover Преносни 4-Портен USB Станица за Полнење со Универзална Pover Socket - Доаѓаат во 4 Бои се Продаваат Поединечно Обновено
icover Преносни 4-Портен USB Станица за Полнење со Универзална Pover Socket - Доаѓаат во 4 Бои се Продаваат Поединечно

Дојде во 4 големи бои во ниту еден пакет или 2 пакет (голема вредност пакет!).Универзален приклучок што е о

DEN 431.52
Високо Ниво на Говорникот да Ниско Ниво Адаптер,o Конвертор 12V 4 Канал о Отпорност Конвертор Висок Низок Линија Автомобил Обновено
XWST DC-DC 8-85V да 5V USB Конвертор 12V 24V 36V 48V 60V 72V да 5V 3А 15W со Уво USB Излез Адаптер Конвертор на Напон Buck Обновено
XWST DC-DC 8-85V да 5V USB Конвертор 12V 24V 36V 48V 60V 72V да 5V 3А 15W со Уво USB Излез Адаптер Конвертор на Напон Buck

ПАРАМЕТАР XWST DCDC конвертор влезниот напон спектар е DC 8~85 V (12 V 24 V 36 V 48 V 72 V да 5 V 3А 15 W); излезниот напон е DC 5 V

DEN 335.76
X-DREE 8 Компјутери AC 250V 10A ЕУ, велика БРИТАНИЈА НИ Штекер за да АУ 2 Терминал Моќ Plug Патнички Адаптер Конвертор(8 Обновено
X-DREE 8 Компјутери AC 250V 10A ЕУ, велика БРИТАНИЈА НИ Штекер за да АУ 2 Терминал Моќ Plug Патнички Адаптер Конвертор(8

Земја на Производство : КИНА; Бренд : .Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 163g.Пакет Содржина : 8 x Патн�

DEN 0.00
Gump е намирници 150W DC-DC Зголеми Конвертор 10-32V до 12-35V 6A Чекор До Напојување на Модулот Обновено
Gump е намирници 150W DC-DC Зголеми Конвертор 10-32V до 12-35V 6A Чекор До Напојување на Модулот

Влезен напон : DC 10 V32 V.Излезен напон : DC12 V35 V(прилагодливи).Излезна струја : 10 A (MAX).Текст тековната :16 A (MAX) (�

DEN 191.76
10PCS Чекор-up DC-DC Конвертор MAX1674EUA 1674EUA Директна Контрола MSOP8 Пакет Електронски Појавување Обновено
10PCS Чекор-up DC-DC Конвертор MAX1674EUA 1674EUA Директна Контрола MSOP8 Пакет Електронски Појавување

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 0.00
AC-DC AC 100V-240V да DC 5V 2A 2000MA Префрлување Напојување на Модулот Overvoltage Прекуструјна Краток Спој Заштита DIY Обновено
AC-DC AC 100V-240V да DC 5V 2A 2000MA Префрлување Напојување на Модулот Overvoltage Прекуструјна Краток Спој Заштита DIY

ACDC AC 100 V240 V да DC 5 V 2 A 2000 MA Префрлување Напојување на Модулот Overvoltage Прекуструјна Краток Спој Заштита DIY Switc

DEN 0.00