5 Пак! 80 Qt. / 20 Литри / 75 Литри Бела Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

5 Пак! 80 Qt. / 20 Литри / 75 Литри Бела Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly. Ѓубре Кујна

DEN 1888.80

Обновено

Достапно за нарачка

Совршен за употреба внатре, надвор и голем број работни места во-меѓу!Димензии : Висина 22 1/2 Инчи Горниот Дијаметар 19 1/2 Инчи Капацитет Од 20 Литри.Оваа пластични отпадоци, обезбедува одлична, компактно решение за управување со отпад кога не ви треба многу простор да се работи со.Повеќе, својот лесен-за-чистење, тешки-должност пластични површини намалување на одредување на расчистување на време и напор.Совршен за тешки товари и широк спектар на содржини. 5 Пак!Овој едноставен, ефикасен отпад кошница е идеален за собирање ѓубре во комерцијална средина, канцеларии, објекти, или на домови.Направени за Секојдневна Употреба Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.

Избор на клиент

Мали корпата за Ѓубре со Капак Дрво Дрво Прстен Апстракт Браун Златно Жолта Бран Фрактал Ликовната Уметност Круг Recycle Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Страна се Насликани со Мешан Течни Сина и Златна Бои Апстракт Течност Ѓубре за Отпадоци Обновено
Blomus Отпад Бин, Цврсти, Големи Обновено
Blomus Отпад Бин, Цврсти, Големи

18 / 8 бранеа од нерѓосувачки челик.Дизајниран од страна и го направија за blomГерманија.Вклучува пластична

DEN 0.00
Корпата за ѓубре Wastebasket Едноставни Дрвени Ѓубре Може да Декоративни Отпадна Хартија Кошница,со Капак,Смола 3D Цвет Обновено
NYKK Ѓубре Складирање Кофа Нерѓосувачки Челик Класификација Ѓубре Може да се Удвои Барел 16L-45L Отворено Комерцијален Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Ikat Геометриски Фолклор Украс Племенски Етничка Лесна Текстура Круг Recycle Bin Притиснете Обновено
NBSXR Креативни Мини Десктоп корпата за Ѓубре со Капак, Нежна и Убава, Модерна Countertop Отстранлив Wastebasket, за Бања Обновено
NBSXR Креативни Мини Десктоп корпата за Ѓубре со Капак, Нежна и Убава, Модерна Countertop Отстранлив Wastebasket, за Бања

★ДИЗАЈН : Нежна и убава, минисимпатична, практично, не се користи само како десктоп корпата за ѓубре, но �

DEN 1504.80
Earchy Креативни Ѓубре Може Да Се Зголеми Двојно-Layer Круг Ѓубре Може Да Wastebaskets Спалната Соба Дневна Соба Канцеларија Обновено
ну челик 5 Литар Круг Мали Метални Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци - за Бања, Прав Соба, Обновено
ну челик 5 Литар Круг Мали Метални Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци - за Бања, Прав Соба,

На цврстата основа уверува дека вашиот отпад може да се држат во исправена позиција и во место.КВАЛИТЕТ�

DEN 623.76
Superio Тенок Ѓубре Може Да Ратан Стил 6.5 Qt. Беж, Чекор На Педалот корпата за Ѓубре со Капак Тенок Големина Обновено
Superio Тенок Ѓубре Може Да Ратан Стил 6.5 Qt. Беж, Чекор На Педалот корпата за Ѓубре со Капак Тенок Големина

ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН Ратан оркестарот прави камбек!Оваа ратан стил корпата за ѓубре е естетски префинет�

DEN 599.76
KUNYTLINN Wastebasket Правоаголна Пластични корпата за Ѓубре, Тоалет Отпадна Хартија Кошница, Т-Облик Кујна Ѓубриво за Обновено
KUNYTLINN Wastebasket Правоаголна Пластични корпата за Ѓубре, Тоалет Отпадна Хартија Кошница, Т-Облик Кујна Ѓубриво за

25in) RODUCT материјал : PPhint : 1 Пред купување, ве молиме проверете боја и големина Ви благодариме за посетата н

DEN 0.00
GYQWJPC Ѓубре може Европски Стил Ретро Wastebasket Плоштадот Отпад Кантите Хартија Кошница Ѓубре Може да Затворен Dustbin Обновено
GYQWJPC Ѓубре може Европски Стил Ретро Wastebasket Плоштадот Отпад Кантите Хартија Кошница Ѓубре Може да Затворен Dustbin

2, не се вклучуваат предмети кои се различни од корпата за ѓубре прикажани во производот фотографија.Вед

DEN 3241.68
Привлечност На Домашната Креации Тит, Wastebasket, Сребро. Обновено
Привлечност На Домашната Креации Тит, Wastebasket, Сребро.

стилски, мазна бела лакирани тело.металик electroplate заврши.Доаѓа во повеќе компоненти.Издржлив и лесен за �

DEN 551.76
Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстрактна Дефиниција со Жолта и Сива Триаголник Форми Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Обновено
ХАН 1840-11, Mondo Отпад корпа. Тренди, Ергономски, Правоаголни и Тенок, 18 литри, Светло-Сива Обновено
ХАН 1840-11, Mondo Отпад корпа. Тренди, Ергономски, Правоаголни и Тенок, 18 литри, Светло-Сива

Ергономски и правоаголен со витка силуета.Простор за заштеда на под биро.Идеален за статистика и приват

DEN 0.00
Ѓубре Може Европски Стил Ретро Wastebasket Плоштадот Отпад Кантите Хартија Кошница Ѓубре Може Да Затворен Dustbin Ѓубре Обновено
DINGZXC Отпад Бин Модерна Креативност Природни Ратан корпата за Ѓубре со Капак Ѓубре за Отпадоци Мода Складирање Wastebasket Обновено
SFF Ѓубре Може да Ѓубре Може да Мини Десктоп Круг Пластични Wastebasket Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Бања Суета Countertop Обновено
Hosaire. Отпад Кошница Ѓубре Може да Кујна Отпад Кошница со Поклопец за Бања Home Office Dorm Детска Соба 1 Buc Обновено
Hosaire. Отпад Кошница Ѓубре Може да Кујна Отпад Кошница со Поклопец за Бања Home Office Dorm Детска Соба 1 Buc

*Производот е еколошки и трајни, не предизвика никакви штети за човековото тело, и може да се користат со

DEN 342.96
Мали корпата за Ѓубре со Капак Blur marbling Сина Текстура Креативни со Апстрактни Масло Насликани Бранови Круг Recycle Обновено
Корпата за ѓубре со Капак Прекрасни Морски Состав со морски Школки и Ѕвезди На Песок, Море Притиснете Покрие Мали Ѓубре Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Детали Макро на Аквамарин Боја geode Прекрасни Природни Кристали Круг Recycle Bin Притиснете Обновено
Мал Круг Ѓубре Може да Huntington Beach Кејот на Зајдисонце Рециклирање Кантите со Притиснете Врвот Капак Куче Доказ Wastebasket Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Течност Уметност различно обоени Трендовски Розева Позадина со Апстрактни Дамки на Круг Обновено
Ѓубре лименки и Рециклирање Кутии за Природни Дрво Ѓубре Може да Селски Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Скејтборди Лесна Гранџ за момче Модерен со Момчиња на Скејтборди Круг Recycle Bin Притиснете Обновено
YXD Ѓубре може да Природни Ткаени Кошница Ѓубре Може да Wastebasket Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи, Кујни, Канцеларии Обновено