XMSH Бања Организатор Полици Нерѓосувачки Челик Плоштадот Крпа Багажник, Хартија Носителот Сапун Рек Туш Организатор (Боја : Кука)

XMSH Бања Организатор Полици Нерѓосувачки Челик Плоштадот Крпа Багажник, Хартија Носителот Сапун Рек Туш Организатор (Боја

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

304 од не ' рѓосувачки челик материјал,Огледало Полиран Заврши.Монтажа додатоци заврши.Материјал : Челик.Главен Материјал : Метал.Организацијата полиците може да се користи за бања, тоалет, кујнски или други простории, добра за чување варираат секојдневно резерви.Карактеристики со не-исчезнува, отпорно на гребење и издржливи.Овие цврсти ѕид монтирани бања полиците се дизајнирани за вашиот бања/ кујна/ Dorm да helpe вашата соба да изгледа толку многу почист.Правејќи совршен употреба на аголот простор на бања, кој е идеален избор за чување шампон, туш гел, крем, итн.Ефикасна агол простор бања складирање организатор, заштедува простор, а исто така има одлични складирање функција.Бања Хардвер Собата Завршувањето на : Нерѓосувачки Steel Type : Бања Хардвер Sets Model Број : B157 Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.

Избор на клиент

CHENX1NN Бања Полици Стакло Агол Полица Шини,Туш Организатор Монтирани во Нерѓосувачки Челик (Боја:3tiers) Обновено
CHENX1NN Бања Полици Стакло Агол Полица Шини,Туш Организатор Монтирани во Нерѓосувачки Челик (Боја:3tiers)

Материјал : Направен од Sпремија одделение од нерѓосувачки челик и хром заврши,rustproof,цврсти и издржливи.�

DEN 0.00
Fansipro Преносни Мрежа Туш Caddy Организатор Складирање Кошница Патување Tote Бања Салата Торба, 38 38 (cm), Црвена Роза Обновено
Fansipro Преносни Мрежа Туш Caddy Организатор Складирање Кошница Патување Tote Бања Салата Торба, 38 38 (cm), Црвена Роза

*Mesh дупка дизајн и брзо се суши Mesh дупка дизајн и брзо се суши.Заедно со висок квалитет neylon материјал, окс

DEN 299.76
ASDFGHJKL Бања Полица Агол Складирање Рек Организатор Туш Ѕид Полица Лепило Не Дупчење Железо Кујна Бања Shelve Обновено
ASDFGHJKL Бања Полица Агол Складирање Рек Организатор Туш Ѕид Полица Лепило Не Дупчење Железо Кујна Бања Shelve

Ѕидот монтиран и не дупчење е потребно, лесно да се направи вашиот простор уреден.Овие полици, може да се

DEN 0.00
Ѕид Туш Caddy Полица, ABS Бања Туш Род Складирање Полица Организатор Фах Носителот Практични Бања Додаток за Шампон клима Обновено
Дом-X Мрежа Туш Caddy Tote, Преносни Бања Организатор Торба за Опрема, Црно-14 x11 Обновено
Дом-X Мрежа Туш Caddy Tote, Преносни Бања Организатор Торба за Опрема, Црно-14 x11

Торба е дизајниран со 8 џебови : 2 големи и 3 мали на секоја страна.Можете дури и може да се земе чантата во

DEN 204.00
OKZEST Туш Caddy Кошница Полица, Без Дупчење Лепило Туш Организатор Багажник со 4 Куки, Ѕид Монтирани Туш Складирање Полица Обновено
Glorystage Виси Туш Главата Caddy за Бања, Виси Туш Полица Организатор, Rustproof Нерѓосувачки Челик Анти-Замав Складирање Обновено
На Калај Кутија Корона Utensil Caddy со Рачка, Црна и Бела Обновено
На Калај Кутија Корона Utensil Caddy со Рачка, Црна и Бела

Голема utensil држачот за внатрешна или надворешна страни.Повеќе dividers да се задржи предмети одделени.Димен

DEN 383.76
Ѕидот Монтирани Бања Полица со Две Лепливи Куки Не Дупчење Складирање Организатор Antirust Погоден за Тоалет ученичкиот Обновено
NearMoon Бања Агол Полица Туш Caddy 2 Пакет, Не Вежба, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, со Две Куки (Бранеа Никел) Обновено
NearMoon Бања Агол Полица Туш Caddy 2 Пакет, Не Вежба, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, со Две Куки (Бранеа Никел)

✅ПАТЕНТИРАН ЛЕПАК Двојно Двострано селотејп Повеќе солидна од обичните двострано лента и вшмукување

DEN 671.76