Moxibustion Печ Moxa Налепница Гипс Влошки обичен пелин Mugwort Artemisia Врат Рамо Коленото Кинеската Билна Болка (Вратот Налепници 12 компјутери)

Moxibustion Печ Moxa Налепница Гипс Влошки обичен пелин Mugwort Artemisia Врат Рамо Коленото Кинеската Билна Болка (Вратот

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Болка печ е направен од Кинеската традиционална претходната растенија обичен пелин, Chuanwu и Ментол чека.Природни растителни екстракт, безбедно и без стимулација.Дише и удобно, по пејст врз дел од телото, нема да ви даде влажна и заостанато чувства.Функција : Брзо ублажување на вратот, рамењата, половината и ногата болка,ги Отфрли rheumatalgia и ублажување на болка и замор.Промовирање на клеточниот метаболизам,го активирате клетки, и да се Промовира циркулацијата на крвта, подобрување на микроциркулацијата статус.За надворешна употреба, болка, оток и вкочанетост на коленото заеднички ќе бидат чисти и суви withalcohol или топла вода, а потоа се применуваат и за засегнатите дел.По пријавата, се применува дел ќе besmoothed со благо притискање на околу,апликацијата може да се примени за 12 часа.Овој производ е лесно да се носат, безбедно, не-токсични и пушите.Може да се користи на било кој повод.Не се погодни за луѓе:Бремени жени, доилки жени и новороденчиња, лица со оштетена кожа, и оние кои се алергични на обичен пелин.Болка печ е направен од Кинеската традиционална претходната растенија обичен пелин, Chuanwu и Ментол чека.Природни растителни екстракт, безбедно и без стимулација.Дише и удобно, по пејст врз дел од телото, нема да ви даде влажна и заостанато чувства.

Избор на клиент

MyKrazyTees Moxibustion Столица Седи Кадење Домаќинство Дабови Седи moxibustion Инструмент Дрвени moxibustion Кутија moxibustion Обновено
MyKrazyTees Moxibustion Столица Седи Кадење Домаќинство Дабови Седи moxibustion Инструмент Дрвени moxibustion Кутија moxibustion

Moxibustion столица седи кадење домаќинство дабови седи moxibustion инструмент дрвени moxibustion кутија moxibustion барел с

DEN 0.00
Gua Ша Лицето Алатка, Природни Жад Камен Guasha Одбор за СПА Акупунктура Терапија Активира Точка Третман, Gua Ша Стружење Обновено
Moxa Терапија Торба, Памук и Лен Мрежа Пенетрација Дише Топлинска Изолација Анти Scalding Moxibustion Moxa Торба за Половината Обновено
Terahertz Стружење Одбор, Емоции Олеснување на Болка Gua Ша Стружење Алатка за Дома за Патување за Возрасни Обновено
Terahertz Стружење Одбор, Емоции Олеснување на Болка Gua Ша Стружење Алатка за Дома за Патување за Возрасни

Подобрување на еластичноста на кожата, фирма и стегне skin3.Лесен за Користење : Super на допир, нема да им наш

DEN 352.56
Moxa се Држи Носителот Кутија, Погодно за Контрола на Температурата Висока Температура Отпор Moxibustion Кутија за Мажи Обновено
Лицето Cupping Постави и 1 Cupping Сет од 6 Црна Чаши, Силикони Cupping Терапија Сет, се Соочуваат со Konjac Сунѓерот Обновено
Лицето Cupping Постави и 1 Cupping Сет од 6 Црна Чаши, Силикони Cupping Терапија Сет, се Соочуваат со Konjac Сунѓерот

✔️НИЕ СЕ ОБЛОЖУВААТ ВИЕ НЕМА ДА НАЈДЕТЕ ПОДОБАР СПА ИЗБОР!Сега, можете да бидете свој терапевтот или мо

DEN 357.36
WeiX 24 Лименки Cupping Поставите Целулитот,Вакуум Cupping Акупунктура Терапија Сет,Масажа Вшмукување за Целулитот Cupping Обновено
WeiX 24 Лименки Cupping Поставите Целулитот,Вакуум Cupping Акупунктура Терапија Сет,Масажа Вшмукување за Целулитот Cupping

Подобрување на мускулната имунитет и функцијата Назад Massagers ●Лесен за користење : само притиснете на це

DEN 1857.60
Moxibustion Топла Пак, Свила Ткаенини Материјал се Спречи Scald Подобрување на Студенило Moxibustion Moxa Торба парична Обновено
Moxibustion Топла Пак, Свила Ткаенини Материјал се Спречи Scald Подобрување на Студенило Moxibustion Moxa Торба парична

Издржливи : Таписерии изработка, со парична казна крои, не е лесно да се скршени, кој е издржлив и може да

DEN 251.76
LinenWizard 三九贴 20贴三九天艾草贴三九灸贴 厂家批发艾灸贴直播货源Sanjiu Стап 20 Стап Sanjiu Ден обичен пелин се Држиме Sanjiu moxibustion Стап Обновено
LinenWizard 三九贴 20贴三九天艾草贴三九灸贴 厂家批发艾灸贴直播货源Sanjiu Стап 20 Стап Sanjiu Ден обичен пелин се Држиме Sanjiu moxibustion Стап

健康贴,艾柱,Здравје налепници, Ezhu 艾灸贴,艾叶,Moxibustion стап, moxa лист 产品属于爱的健康,爱家人就带回家,Производи п

DEN 528.00
Корито на Ноктите ЕКО Активни Акупресурата Мат Обновено
Корито на Ноктите ЕКО Активни Акупресурата Мат

Со повеќе ноктите отколку повеќето други акупресурата душеци на пазарот, тоа овозможува повеќе лекувањ

DEN 2160.00
Gua Ша Guasha Лицето Tools - Guasha Алатка за Лице се Зголеми Кварц Жад Камен Larbois Gua Ша Стружење Масажа Алатка за Обновено
Gua Ша Guasha Лицето Tools - Guasha Алатка за Лице се Зголеми Кварц Жад Камен Larbois Gua Ша Стружење Масажа Алатка за

Магија Магија на Исток : Gua ша алатка е дизајнирана за да се подобри општата благосостојба на телото, под�

DEN 215.76
2 Парчиња Guasa Gua-ша Стружење Алатка за Пациентот, Вратот, Градите, Лицето или Назад Ублажување на Заморот Обновено
2 Парчиња Guasa Gua-ша Стружење Алатка за Пациентот, Вратот, Градите, Лицето или Назад Ублажување на Заморот

Gua : за да scrape.Sa : акумулација на возраст и мртвите клетки на површината на нашата кожа.Guasa е древен метод н

DEN 0.00
Печурки Масажа Камен Gua Ша Стружење Масажа Алатка Bian Камен Gua Ша Scrapping Уред(L) Обновено
Печурки Масажа Камен Gua Ша Стружење Масажа Алатка Bian Камен Gua Ша Scrapping Уред(L)

Да се подобри циркулацијата, detoxify, намалување на болка и да се зголеми мобилноста.Зголемување на Чи (qi) в�

DEN 0.00
WinmetEuro Нога Moxibustion Торба, Прилагодлив Појас Добра Пропустливост Moxibustion Масажа Торба за Нога за Ублажување Обновено
WinmetEuro Нога Moxibustion Торба, Прилагодлив Појас Добра Пропустливост Moxibustion Масажа Торба за Нога за Ублажување

Удобно Материјал : Дебел џеб дизајн, надворешниот капак е направен од висока густина собираат ткаенина,

DEN 1975.20
Топла Облога Moxa Торба, Дише Moxibustion Торба Универзална Памук и Лен за Половината и Колената Заштитници Обновено
Топла Облога Moxa Торба, Дише Moxibustion Торба Универзална Памук и Лен за Половината и Колената Заштитници

Функција : 1 Материјал : Користење на висок квалитет на памук и лен ткаенини со густа мрежа на површината

DEN 0.00