Мали апарати за Домаќинство Рака Видов Флексибилни Дрво Флеш Намали Намали Видов за Дрво 300мм/11.8 инчен

Мали апарати за Домаќинство Рака Видов Флексибилни Дрво Флеш Намали Намали Видов за Дрво 300мм/11.8 инчен

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

МАЛ И лесен : Директно месо тело мали видов, погоден за фино сечење и мали производство, мал и лесен.Буковата РАЧКА : бука, дрво се справи со се користи и виде ножот не се заменливи.SK5 ВИСОКА ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК : Го виде ножот користи SK5 висока јаглероден челик, и го виде забите се обработуваат со висока фреквенција борбата против машина, и цврстина може да достигне HRC60-63 степени.ПРАКТИЧНА настава : двострано брусење заби и исклучителна буковата рачка, ергономски, посебно serrated дизајн, многу практични.ПРИМЕНА : Погодни за наводнување на градинарски, столарија, декорација, апарати за пили, итн.Спецификација : Предмет Тип : Мала Рака Saw Size : Прибл. 300мм / 11.8 во, 32-милиметри / 1.3 во, 160mm / 6.3 во Материјал : Бука + Челик Sawtooth Број : 17 Целосна Должина : Околу.300мм / 11.8 во Sawtooth Должина : Околу. 143mm / 5.6 во Дебелина : Прибл.0.6 mm / 0.02 во Виде Ножот Должина : Околу.160mm / 6.3 во Опсегот На Примена : Столарија, градина, изградба на отворено, итн.Пакет Листа : 1 x Мала Рака Видов.

Item Type:  Small Hand SawSize
Material: Beech + Steel
Sawtooth Number: 17
Full Length: Approx.300mm / 11.8in
Sawtooth Length: Approx. 143mm / 5.6in
Thickness: Approx.0.6mm / 0.02in
Saw Blade Length: Approx.160mm / 6.3in
Scope Of Application: Carpentry, garden, construction, outdoor, etc.
Package List:
1 x Small Hand Saw :

Избор на клиент

Handsaw Цинк Легура & Бакарни Легури Видов Постави Алатка Видов Поставите Клешти Дограма Рака Алатки Sawset Puller DIY Обновено
Handsaw Цинк Легура & Бакарни Легури Видов Постави Алатка Видов Поставите Клешти Дограма Рака Алатки Sawset Puller DIY

100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од типот : Видов Поставите

DEN 551.76
3.6' Две Човек Crosscut Видов Обновено
3.6' Две Човек Crosscut Видов

3.6' две човек crosscut видов е наменет за сечење зелено дрво каде што навистина супериорна.Crosscut дневник и вид

DEN 0.00
3 Професионални Jeweler е Видов Рамка Со Тензија Нут Обновено
3 Професионални Jeweler е Видов Рамка Со Тензија Нут

Вкупна Висина : 90mm Дрво се Справи со Димензии : 102mm x 23mm Дијаметар Железнички Големина : 8mm Широк x 2.86 мм Деб�

DEN 468.72
Бета 1726BM Ножовка Рамка Обновено
Бета 1726BM Ножовка Рамка

Со брзо ослободување на ножот прилог систем.Перницазафат се справи и пред крајот на телото дизајн обезб

DEN 1249.20
QXXJH Ножовка 6 Инчи (255mm) Прилагодливи Ножовка DIY Мала Рака Видов, Рачни Пили, Машини за Видов, го Виде Ножот Може Обновено
QXXJH Ножовка 6 Инчи (255mm) Прилагодливи Ножовка DIY Мала Рака Видов, Рачни Пили, Машини за Видов, го Виде Ножот Може

Удобна рачка и алуминиум рамка Прилагодлив во 3 насоки Лесноприлагодлив knob за отстранување и вметнувањ�

DEN 0.00
GreatNeck 7-во-1 Дупка Видов 1-3/4 Инчен Длабоко Обновено
GreatNeck 7-во-1 Дупка Видов 1-3/4 Инчен Длабоко

13 / 4 Инчен Длабочина.Вклучува Дијаметар Големини : 1, 11 / 4, 11 / 2, 13 / 4, 2, 21 / 4, и 21 / 2 Инчи.ВграденВо Сечилото Се�

DEN 507.36
220mm Манган Легура Рака Ѕид Пили Мала Градина Handsaw за Машини за Градина ДУО ER Обновено
220mm Манган Легура Рака Ѕид Пили Мала Градина Handsaw за Машини за Градина ДУО ER

Должина на ножот : 220mm / 8,66".Вкупна Должина : 340mm / 13.39".Материјал : 65# Челик.Лесен и foladable, лесно да се носат, по

DEN 0.00
ACXMEKX 12 Рамна Намали Јапонски Трим Видов за Дрво, Мал Dovetail се Повлече Handsaw Со 6-1/4 Флексибилни 17TPI SK5 Сечилото Обновено
ACXMEKX 12 Рамна Намали Јапонски Трим Видов за Дрво, Мал Dovetail се Повлече Handsaw Со 6-1/4 Флексибилни 17TPI SK5 Сечилото

Пакетот доаѓа со 1 парче 12" дрвосе справи со рамна намали видов.Вкупна должина : 12.2".Должина на ножот : 61 / 4"

DEN 0.00
Onix HD12HSF Професионални Ножовка, Зелена, 12 Обновено
Onix HD12HSF Професионални Ножовка, Зелена, 12

Производителот гаранција може да не се применува.Доаѓа со 1x 18 T, 3x 24 T и 1x 32 T biметал ножеви затворен во скл�

DEN 0.00
Машини за Рака Видов, Мал, Мала Рака Видов отпорни на Корозија со Рачка за Наводнување на Градинарски Обновено
Машини за Рака Видов, Мал, Мала Рака Видов отпорни на Корозија со Рачка за Наводнување на Градинарски

Го виде ножот користи SK5 висока јаглероден челик, и го виде забите се обработуваат со висока фреквенција

DEN 0.00
Dolity Столар Секирај Видов Машина Алатки за, Пластика, Акрилик, Гума - Црвена, S Обновено
Dolity Столар Секирај Видов Машина Алатки за, Пластика, Акрилик, Гума - Црвена, S

* Лесни, maneuverable, и лесно да се прилагоди Го виде ножот не е лесно да се падне, кој е безбеден и сигурен Мате

DEN 455.76
MagiDeal 20pcs Видов Мулти Алатка Метал Сечење Дрво за Renovator Моќ Алатка 34mm Обновено
MagiDeal 20pcs Видов Мулти Алатка Метал Сечење Дрво за Renovator Моќ Алатка 34mm

Направени од врвен квалитет јаглероден челик, супер издржлив 34mm / 1.34 инчен Eнамалување на стандардот вид

DEN 479.76
9in Легиран Челик Сечење Видов, Видов Дрво парична Казна Заби Рачна Работа Дрво Видов Handsaw Рака Алатка Додаток Обновено
9in Легиран Челик Сечење Видов, Видов Дрво парична Казна Заби Рачна Работа Дрво Видов Handsaw Рака Алатка Додаток

Нашите видов ножеви се потешко и поостри отколку обичните видов ножеви, но потенки, полесни и потрајни.П

DEN 426.96
ЛАГЕР за ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВИДОВ (Колекционерски Handsaw) Направени во Јапонија 3.9 Блејд (Совршен за Бамбус) Обновено
ЛАГЕР за ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВИДОВ (Колекционерски Handsaw) Направени во Јапонија 3.9 Блејд (Совршен за Бамбус)

※ Ве молиме да не го користите други од оригиналот употреба.Држете го рачка пред вас, и да се поттикнат н

DEN 0.00
YXXJJ Видов Џеб Рака Пила Тешки Манган Опстанок Жица Видов Камп Крстоносните Отворено Ловат Риба Алатка за Сечење Машина Обновено
Bahco Експерт Рака Видов 349 30мм 1.25 Обновено
Bahco Експерт Рака Видов 349 30мм 1.25

JT tooting.Силна 2компонента пластична рачка со удобен зафат.Безбедност заклучување во двете отворени и зат�

DEN 0.00
RAZOR Saw 180 Пластични 295 Обновено
RAZOR Saw 180 Пластични 295

Сечење на работ е загреан за 0.Ние ги користиме методот наречен импулс стврднување за зголемување на изд

DEN 0.00