Пластични Mitre Кутија,Кастрење Видов Дрво Сечење Рака Видов Хардвер Алатка 14inch со Менгеме

Пластични Mitre Кутија,Кастрење Видов Дрво Сечење Рака Видов Хардвер Алатка 14inch со Менгеме

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

✨Mitre кутија има 0° агол, 22.5° агол, агол од 45° степени, а 90° агол. ✨Пред се на работ усна во дното усвојува antiskid дизајн го прави лесен за употреба на маса. ✨Широко се користи за архитектонски работи, како што е беј прозорец, агол сечење, итн. ✨Направени на висока јачина ABS инженеринг пластика, издржливи во употреба. ✨Погоден за нишање го видов и обезбедување на прецизно сечење.Спецификација : Материјал : Висока јачина ABS инженеринг пластика Боја : Портокал Завртка : 4mm само-прислушување завртки Големина : Прибл. 35.5*11*15cm/14*4.3*5.9 инчен Тежина : Околу. 716g / 25.3 оз Пакет Листа : 1 x Видов Mitre Кутија 4 x Додаток.

Избор на клиент

Копје & ЏексонПредатор X Видов 22 x 8PTS (B98X) Обновено
Копје & ЏексонПредатор X Видов 22 x 8PTS (B98X)

Опсег вклучува пили за четири основни апликации – Прво Поправи машини, Втората Поправи машини, Ламинат�

DEN 0.00
Pissente Ножовка Сет, Цврст Структура Висока Ефикасност за Активност Обновено
Pissente Ножовка Сет, Цврст Структура Висока Ефикасност за Активност

Овој мултифункција видов во собата е потребно во домаќинството поправка алатка која се користи во секо�

DEN 2020.80
Olympia Алатки Кавер-Виткање Видов, 72-306, 9 Инчи Обновено
Olympia Алатки Кавер-Виткање Видов, 72-306, 9 Инчи

ВИТКАЊЕ ВИДОВ : Ова 9инчен виткање видов карактеристики на заклучување, latch, 5 TPI нерѓосувачки челик сечил

DEN 0.00
MagiDeal 20pcs Видов Мулти Алатка Метал Сечење Дрво за Renovator Моќ Алатка 34mm Обновено
MagiDeal 20pcs Видов Мулти Алатка Метал Сечење Дрво за Renovator Моќ Алатка 34mm

Направени од врвен квалитет јаглероден челик, супер издржлив 34mm / 1.34 инчен Eнамалување на стандардот вид

DEN 479.76
GreatNeck 28 6 Инчен Справување Видов Рамка, Соочувајќи Се Виде Метален Нож, Рака Дрво Алатка, Рамка Видов, За Справување Обновено
MagiDeal Брзо Отворено Челик Жица Видов Кампување Опстанок Лов Прирачник Џеб Chain Saw Обновено
MagiDeal Брзо Отворено Челик Жица Видов Кампување Опстанок Лов Прирачник Џеб Chain Saw

Ова е pocketable рака пила.Тоа е суштински опстанок алатка за кампување, планинарење,.backpacking и сите други отво

DEN 287.76
Кастрење Видов Датотека Имајќи Челик Rasp Датотека Столарија Машини за Рака Алатка (Црна, 9) Обновено
Кастрење Видов Датотека Имајќи Челик Rasp Датотека Столарија Машини за Рака Алатка (Црна, 9)

Материјал : Имајќи Челик.Вкупна Должина : 230mm.Идеален за deburring, обликување, и заострување рачни пили.Досад

DEN 1214.40
220mm Манган Легура Рака Ѕид Пили Мала Градина Handsaw за Машини за Градина ДУО ER Обновено
220mm Манган Легура Рака Ѕид Пили Мала Градина Handsaw за Машини за Градина ДУО ER

Должина на ножот : 220mm / 8,66".Вкупна Должина : 340mm / 13.39".Материјал : 65# Челик.Лесен и foladable, лесно да се носат, по

DEN 0.00
Бета 1726BM Ножовка Рамка Обновено
Бета 1726BM Ножовка Рамка

Со брзо ослободување на ножот прилог систем.Перницазафат се справи и пред крајот на телото дизајн обезб

DEN 1249.20
Нови Lon0167 Преносни Црна Избрана Пластични Обложен Метал сигурен ефикасност се Справи со Рака Видов Портокал Ножовка(id:165 Обновено
СТЕНЛИ Рака Видов, 12-Point/Инчен, Остри Заби, со 15-Инчен (20-526) Обновено
СТЕНЛИ Рака Видов, 12-Point/Инчен, Остри Заби, со 15-Инчен (20-526)

Ова е ограничено време попуст.Ергономски дизајнирана рачка за подобар стисок и подобрена удобност.Инду

DEN 455.76
Starrett 384M Челик Паралелно, 3/8 Ширина, 6 Должина, 1/4 Дебелина Обновено
Starrett 384M Челик Паралелно, 3/8 Ширина, 6 Должина, 1/4 Дебелина

Земја На Потекло : Сад.Број на модел : 384 M.Објектот Пакет Димензија : 1.6" L x 0.9" W x 6.8" H Точка Пакет Тежина : 0.4 lb

DEN 0.00
ALLWAY АЛАТКИ GS50 означен како сигурносно Стакло Scraper (50 парче по кофа) (3 кофа) Обновено
ALLWAY АЛАТКИ GS50 означен како сигурносно Стакло Scraper (50 парче по кофа) (3 кофа)

Сигурносно Стакло Scraper (означени w / UPC) 50 / кофа.Кофа од 50 ГШ на гребење (не ножеви).Сигурносно Стакло Scraper (о

DEN 0.00
Jeweler е Видов Рамка за Полнење,мултифункционален Handsaw Сет,мини Клупата менгеме на назад Jewelers Sawbow Видов Рамка Обновено
Jeweler е Видов Рамка за Полнење,мултифункционален Handsaw Сет,мини Клупата менгеме на назад Jewelers Sawbow Видов Рамка

[Квалитетен Материјал] Мултифункционален Handsaw Сет : постави алатка вклучува мини менгеме мудри, а sawbow и 1

DEN 518.16
Harilla Легура Професионални Jewelers Видов Рамка Рака Woodcraft Модел Накит Одлуки Tools - Сина, ASB500 Обновено
Harilla Легура Професионални Jewelers Видов Рамка Рака Woodcraft Модел Накит Одлуки Tools - Сина, ASB500

Одлична за употреба со различни накит одлуки и сечење апликации.ABS рачка, метална рамка.Дизајниран за уп

DEN 0.00
Дограма Pecker 80 30027 Обновено
Дограма Pecker 80 30027

Должина на ножот : 80 мм.Теренот : 1.60 mm.Дебелина : 0.90 mm.Kerf : 1.30 mm.Одлично за дрво сечено, иверица, ламинирано д

DEN 0.00
Roughneck ROU34434 350mm/ 14-инчен лента со алатки Видов Обновено
Roughneck ROU34434 350mm/ 14-инчен лента со алатки Видов

Материјал : метал.Дизајниран за лесна употреба и добар квалитет на производот.лента со алатки видов 350 mm

DEN 808.80
Јапонски Повлече Видов 9.5 Инчен Рака Видов Дрво – од не ' Рѓосувачки Челик Ултра Остар Нож за Чистење Edge Cutting – Двојно Обновено
Се Видов, 6 и во 8 TPI, Челик/Полипропилен Обновено
Се Видов, 6 и во 8 TPI, Челик/Полипропилен

Цена За : Секоја Сечилото Материјал : Висок Јаглероден Челик Рачка Материјал : Полипропилен Број на Парч�

DEN 0.00