Amocase Паричникот Кожа Случај со 2 во 1 Перо за Samsung Галакси A70,Премија Тенок Симпатична 3D Слика Shockproof Магнетни СТП Кожа Картичка Стојат Случај - Бела Blue Dot

Amocase Паричникот Кожа Случај со 2 во 1 Перо за Samsung Галакси A70,Премија Тенок Симпатична 3D Слика Shockproof Магнетни

DEN 1608.00

Обновено

Достапно за нарачка

На СТП Кожа флип опфаќа екранот на телефонот избегнување на гребнатини од ден на ден употреба.На Гребнатини што се појави на насловната на единица, не се гребење на вистински единица себе.На СТП Кожа флип опфаќа екранот на телефонот избегнување на гребнатини од ден на ден употреба.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Монтажни Магнетни Шок-апсорпција задниот поклопец.Силни магнетни затворање држи вашиот телефон безбедно како ракавица, падот помош.Монтажни Магнетни Шок-апсорпција задниот поклопец.Пакетот Вклучува : 1 x 3 D Кожа Случај,1 x Слободни Црна 2 во 1 Специјалното Пенкало.Совршена Комбинација на Паричникот & Мобилен Телефон Случај.Ве молиме Имајте предвид дека 3 D Модел Паричникот Случај Само Дизајниран for Samsung Галакси A70,не е компатибилен со било кој друг уред.Внатрешни работи TPU Назад случај со прецизно сечење и копчиња, обезбедува лесно допира и брз одговор.Внатрешни работи TPU Назад случај со прецизно сечење и копчиња, обезбедува лесно допира и брз одговор.Ве молиме Имајте предвид дека 3 D Модел Паричникот Случај Само Дизајниран for Samsung Галакси A70,не е компатибилен со било кој друг уред.Силни магнетни затворање држи вашиот телефон безбедно како ракавица, падот помош.Совршена Комбинација на Паричникот & Мобилен Телефон Случај.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор. 3 D Ефект СТП Кожа Случај За Дами Девојки, Жени, Момчиња и Мажи, лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.