Hellermann Tyton GT.50X80C2 Зафат Вратоврска, 8.0x.5, Polyamide; Полиетилен, Црна (Пакување од 100)

Hellermann Tyton GT.50X80C2 Зафат Вратоврска, 8.0x.5, Polyamide; Полиетилен, Црна (Пакување од 100)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Карактеристики брзо ослободување за повторувачки пристап до кабел и жица.Може да се отвори и затворен многупати без неуспех.Прилагодливи значи, една големина може да се сместат повеќе пакет големини.Контрола Вратоврска е низок профил, еден парче за прицврстување на уредот.Изградена од полиетилен кука и најлон јамка и ламинат назад кон назад, Контрола Вратоврска карактеристики брзо ослободување за повторувачки пристап до кабел и жица.Контрола Врски се достапни во различни бои и се разноврсна доволно за апликации кои се движат од мрежа инсталации да се занимаваат моќ кабли.Контрола Вратоврска, 8.0"x.5", Polyamide; Полиетилен, Црна, 100/pkg.

Избор на клиент

Сигма Електрични ProConnex 55143 Цврсти Менгеме Назад и Рака на 1-1/4-Инчен, 1-Пакет Обновено
Сигма Електрични ProConnex 55143 Цврсти Менгеме Назад и Рака на 1-1/4-Инчен, 1-Пакет

Безбедна и го суспендира Цврсти, МОС или EMT канал.Создава простор помеѓу канал и монтажа на површината з�

DEN 152.64
Halex, 1/4 во. Услуга Влезот (SE) 1-Дупка Земјата Кабел Ремени, 26214, 50 по пак, Сребро. Обновено
Halex, 1/4 во. Услуга Влезот (SE) 1-Дупка Земјата Кабел Ремени, 26214, 50 по пак, Сребро.

Ремени безбедна гола жица за да дрво, ѕидарија или друга работа површина.Компатибилен со EMT кабел.Направ

DEN 0.00
10 Компјутери, Канал Пропелер w/1/4-20 Зрак Менгеме, на 3/4 во. EMT Или Цврсти, Цинк Позлатен Челик Обезбеди 100 Lb Статичен Обновено
Тејлор Направени Производи 1094 Кука и Јамка Брод Фендер Рака (Пар) (36 - Инчен) Обновено
Тејлор Направени Производи 1094 Кука и Јамка Брод Фендер Рака (Пар) (36 - Инчен)

Тејлор Направен е горд член на Lippert, водечки глобален производител и снабдувач на високо инженерните пр�

DEN 0.00
Burndy YCB28R Stirrup Жешка Линија Менгеме Адаптер, 11-1/8 Должина, 5 Висина, за 4/0 Awg ACSR, 6201, 5005, 4/0 Awg Алуминиум Обновено
Burndy YCB28R Stirrup Жешка Линија Менгеме Адаптер, 11-1/8 Должина, 5 Висина, за 4/0 Awg ACSR, 6201, 5005, 4/0 Awg Алуминиум

За алуминиум, ACSR, 6201, 5005, компресирана и компактен проводници.Accommodates било стандард бакар жешка линија ме�

DEN 0.00