500pcs многу: D11mmxL17mm Троседот Тапацир Tacks Дрвен Мебел Декоративни Tacks Hobnail Палецот Ноктите Дома, DIY Тапацир Нокти (Антички Злато)

500pcs многу: D11mmxL17mm Троседот Тапацир Tacks Дрвен Мебел Декоративни Tacks Hobnail Палецот Ноктите Дома, DIY Тапацир

DEN 504.00

Обновено

Достапно за нарачка

[SIZE] : Глава дијаметар е 11mm(0.43"), ноктите должина е 17mm(0.67"), ноктите месо тело е 1.4 mm(0.055") [Боја] : Бела Печатени. [Боја] : Антички Злато. [УПОТРЕБА] : Декорација за троседот,headboard, дрвен мебел, накит кутија, и други DIY креативни декорации.Тоа е, исто така, добро прилагодени за да се обезбеди хартиените ставки или слики на на плута табла, без да предизвика било каква штета. [ПОТСЕТАМ] : Да ги заштити и чува добриот изглед на tacks, ви препорачуваме да ја користите гумен чекан за инсталација. [Количество] : 500pcs кутија, количината може да ги задоволи секојдневните потреби.Висок квалитет може да се одржи долгорочна употреба.Спецификации : Количина : 500pcs Материјал : Железо Дијаметар на ноктите на главата : 11mm(7/16") Должина на нокти : 17mm (7/10).

Избор на клиент

RDEXP 20pcs Мебел Троседот Оркестарот 25 X 37mm Кристал Тапацир Нокти, Tacks Studs Обновено
RDEXP 20pcs Мебел Троседот Оркестарот 25 X 37mm Кристал Тапацир Нокти, Tacks Studs

Тоа изгледа светкавиот и шармантна.Како ѕвезди сјае во својата соба, тоа ќе refract светлосни зраци.Материј

DEN 0.00
100pcs Антички Месинг Тапацир Ноктите Мебел Tacks Pushpins Хардвер Оркестарот Dropshipping ДУО ER (Боја : Пиштол боја) Обновено
100pcs Антички Месинг Тапацир Ноктите Мебел Tacks Pushpins Хардвер Оркестарот Dropshipping ДУО ER (Боја : Пиштол боја)

Силна и тешка тежина предмети за тапацир индустрија, со соодветни алатки ќе нема потреба било префикс д

DEN 926.40
MroMax 45Pcs 0.98 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел Декорација Обновено
Сет од 300 Проектните Партнери Месинг Палецот Tacks Обновено
Сет од 300 Проектните Партнери Месинг Палецот Tacks

Сет од 300 Проектните Партнери месинг Палецот Tacks.Лесен за употреба и е одличен за домашна употреба (office use

DEN 0.00
Спрингфилд Кожа Компанија Големи Стари Сребрени Barbwire Ѕвезда Тапацир Капи 10 Парчиња Обновено
Спрингфилд Кожа Компанија Големи Стари Сребрени Barbwire Ѕвезда Тапацир Капи 10 Парчиња

Боја : Стари Сребрени Позлатен.Стил : Barbwire Ѕвезда.Ноктите На Главата Големина : 1" Дијаметар.Ноктите Врати

DEN 1200.00
KLSXU Злато 11X16Mm Месинг Дома Накит за Подарок Кутија сврзувачки елементи DIY Тапацир Троседот Tacks Pushpins оков за Обновено
KLSXU Злато 11X16Mm Месинг Дома Накит за Подарок Кутија сврзувачки елементи DIY Тапацир Троседот Tacks Pushpins оков за

Пакетот вклучува : 100 / 300 парчиња / серија x декоративни ноктите, големина : 11x16 mm.Материјал : железо, високо

DEN 359.76
Juvielich 20Pcs Тапацир Tacks 0.75x0.83(Глава-Кол x H) не ' Рѓосувачки Челик Сребро Модерен Стил Метал Круг Палецот Притисни Обновено
Juvielich 20Pcs Тапацир Tacks 0.75x0.83(Глава-Кол x H) не ' Рѓосувачки Челик Сребро Модерен Стил Метал Круг Палецот Притисни

【ГОЛЕМИНА】Глава Дијаметар : 19mm / 0.75";Вкупна Висина : 21mm / 0.83";Капа Висина : 4mm / 0.16" 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕ�

DEN 0.00
MroMax 200Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.55 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.79 Висина Обновено
Спрингфилд Кожа Компанија Стари Сребрени Бивол Монета Тапацир Капи 50 Пакет Обновено
Спрингфилд Кожа Компанија Стари Сребрени Бивол Монета Тапацир Капи 50 Пакет

Боја : Стари Сребрени Позлатен.Стил : Реплика Бивол Паричка.Ноктите на Главата Големина : 7 / 8" низ.Ноктите

DEN 695.76
140 Компјутери Притисни Игли, Јасно Пластика Челик Глава Pin, Стандард Палецот Tacks Челик Точка Обновено
140 Компјутери Притисни Игли, Јасно Пластика Челик Глава Pin, Стандард Палецот Tacks Челик Точка

Пакет содржина : метална кутија за складирање и околу 140 23mm транспарентен pushигли (не може да биде грешка �

DEN 0.00
Aicosineg Антички Тапацир Нокти, Tacks 0.37 Главата Кол Железо Круг Палецот Притисни Игли, за Плута Табла на Мебел и Декоративни Обновено
(Сет од 12) 1 x 1 Инчен Круг Железо Clavos Декоративни Ноктите, Рачно Кован, Природни Црн Финиш Обновено
(Сет од 12) 1 x 1 Инчен Круг Железо Clavos Декоративни Ноктите, Рачно Кован, Природни Црн Финиш

ДИЗАЈН : Направен од страна фалсификувани леано железо, овие декоративни нокти имаат природен црн финиш

DEN 0.00
YUE12J 100Pcs,7x10mm Сребрена Pushpin Doornail,Хардвер Декоративни Тапацир на Ноктите,Декоративен Мебел Tacks Студ, Поправка Обновено
YUE12J 100Pcs,7x10mm Сребрена Pushpin Doornail,Хардвер Декоративни Тапацир на Ноктите,Декоративен Мебел Tacks Студ, Поправка

На текстил tacks се направени од висококвалитетен материјал, површината е мазна, таписерии, трајни, здрав,

DEN 0.00
MroMax 200Pcs 0.47 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел Декорација Обновено
MroMax 200Pcs 0.47 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел Декорација

Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан.Mro Max Тапацир Нокти, Tacks Круг Палецот Pins Description :

DEN 282.96
KJBGS Хардвер Ноктите Замена Bronzy Антички Тапацир Нокти, Tacks Studs Антички Стил Мебел Поправи 25 x 25мм Пакување од Обновено
KJBGS Хардвер Ноктите Замена Bronzy Антички Тапацир Нокти, Tacks Studs Антички Стил Мебел Поправи 25 x 25мм Пакување од

Широко се користи во Европа стил троседот, класичен врата, кинески тапани, буриња, торба декорација.Гроз

DEN 1528.80
Античкиот Месинг Оксфорд Тапацир Tacks Зачукуваше Нокти Заврши 7/16 Инчен Главата 1/2 Инчи Месо Тело (250) Обновено
Античкиот Месинг Оксфорд Тапацир Tacks Зачукуваше Нокти Заврши 7/16 Инчен Главата 1/2 Инчи Месо Тело (250)

7 / 16" глава дијаметар.Популарната Зачукуваше Стил 1 / 2" месо тело е помалку склони кон свиткување од повеќ

DEN 210.00
Clavos Декоративни Ноктите 1 Инчен Дијаметар Црна Круг Ноктите Селски Завртки Лесно Зачукуваше Нокти Глави Мат Црна Заврши Обновено
Yinpecly Антички Тапацир Нокти, Tacks 1.18 Главата Кол Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел, Декоративни Троседот Обновено
Yinpecly Антички Тапацир Нокти, Tacks 1.18 Главата Кол Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел, Декоративни Троседот

Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креве�

DEN 0.00
MroMax 25Pcs 0.63 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел Декорација Обновено
MroMax 25Pcs 0.63 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел Декорација

63"; месо тело Должина : 16mm / 0 За заштита на вашите раце, ве молиме не држете го помине директно со вашите р�

DEN 0.00
Hhhong 100Pcs 9x9mm Pushpin Антички Бронза Тапацир Помине Накит за Подарок Вино Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Обновено
Hhhong 100Pcs 9x9mm Pushpin Антички Бронза Тапацир Помине Накит за Подарок Вино Случај Кутија Троседот Декоративни Капи

Декоративни ноктите се користи за да се поправи тапацир материјали за мебел и имаат класичен изглед.Мож

DEN 604.80
На Hillman Група 532677 Број-16 Намали Капи, Сина Обновено
На Hillman Група 532677 Број-16 Намали Капи, Сина

Земја на Потекло : КИНА.Пакет должина : 4.2".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 5.5".Опис на производот Капи со ре

DEN 0.00
HNWL thumbtack 50Pcs 12mm21mm Сребро Тапацир Ноктите Навој Pushpin Накит Дрво Кутија Троседот Мебел Цинк Легура Капи Студ Обновено
HNWL thumbtack 50Pcs 12mm21mm Сребро Тапацир Ноктите Навој Pushpin Накит Дрво Кутија Троседот Мебел Цинк Легура Капи Студ

Специјално совршен за мебел.Целосната на гроздобер стил, најдобро за декорирање на вашиот дом.Може да с�

DEN 2344.80
Aicosineg Тапацир Нокти, Tacks 0.63 Главата Кол Рамна Глава Мебел Нокти, за Плута Табла на Мебел и Декорација Headboards Обновено
Aicosineg Тапацир Нокти, Tacks 0.63 Главата Кол Рамна Глава Мебел Нокти, за Плута Табла на Мебел и Декорација Headboards

Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан Вие само може да се стега со plier потоа со корис�

DEN 0.00
MroMax 200PCS Тапацир Помине Капа Помине 0.43 x 0.67 Рамна Глава на Мебел и Декорација на Ноктите Мебел Троседот Headboard Обновено
MroMax 200PCS Тапацир Помине Капа Помине 0.43 x 0.67 Рамна Глава на Мебел и Декорација на Ноктите Мебел Троседот Headboard

67"Материјал : Железо Боја : Gold Surface Третман : Electroplating Опис : Нашите рамна глава на мебел и декоративни нокт�

DEN 249.36
На Hillman Група 592285 Палецот Tacks, Бела, 40-Пакет Обновено
На Hillman Група 592285 Палецот Tacks, Бела, 40-Пакет

Лесно да се користи остар ноктите со двојно точка.Мазна, круг главата што може да се притисне во место со

DEN 167.28
FUCAS Тапацир Tacks Мебел Ноктите Иглички 150pcs (Антички Месинг) Обновено
FUCAS Тапацир Tacks Мебел Ноктите Иглички 150pcs (Антички Месинг)

Главата Големина : 7 / 16" (11mm) *** месо тело Должина : 5 / 8" (17mm).Изработени од Челик со висок степен на двоен сло

DEN 0.00
BronaGrand 100 Парчиња Текстил Tacks Мебел Ноктите Игли, 7/16 Инчен (Сребро) Обновено
BronaGrand 100 Парчиња Текстил Tacks Мебел Ноктите Игли, 7/16 Инчен (Сребро)

Тапацир Tacks Главата Големина : 7 / 16" (11mm),месо тело Должина : 5 / 8" (17mm).Пакетот вклучува : 100 сребреници заврши

DEN 180.48
MroMax 50Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Нерѓосувачки Челик Модерен Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња Обновено
MroMax 25Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.67 Висина Обновено